Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27     1 2 3 4 5
28 6 7 8 9 10 11 12
29 13 14 15 16 17 18 19
30 20 21 22 23 24 25 26
31 27 28 29 30 31    
  Elokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31           1 2
32 3 4 5 6 7 8 9
33 10 11 12 13 14 15 16
34 17 18 19 20 21 22 23
35 24 25 26 27 28 29 30
36 31            
  Syyskuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
36   1 2 3 4 5 6
37 7 8 9 10 11 12 13
38 14 15 16 17 18 19 20
39 21 22 23 24 25 26 27
40 28 29 30        
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 20.07.pk9-13 -v ottelutMikkeli / Ristiina16.07.
ma 20.07.seuraSilja Line SeurakisatIisalmi17.07.
ma 20.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma-ti 20.-21.07.seuraSeurakisatPori19.07.
ma 20.07.pkMoukarikilpailuPori, Moukaripörssi19.07.
ma 20.07.seuraSilja Line SeurakisatNurmijärvi19.07.
ma 20.07.seuraSilja Line SeurakisatKärsämäki -
ma 20.07.pmAvoimet M/N, M/N17 pm-kilpailut (2.pvä)Raisio15.07.
ma 20.07.pkDT SprintMariehamn20.07.
ma 20.07.pkForssan Salaman viikkokisatForssa18.07.
ma 20.07.pkKurikan Ryhdin piirinkunnallisetKurikka19.07.
ma 20.07.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 20.07.pkVisan viikkokisatIisalmi17.07.
ma 20.07.seuraSeurakisatSonkajärvi18.07.
ma 20.07.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe17.07.
ma 20.07.seuraSeurakisatTammela -
ti 21.07.kansKansalliset Tähtien KisatOrimattila18.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatIitti20.07.
ti 21.07.pkNuorten Tähtien KisatOrimattila18.07.
ti 21.07.akUran aluekisatKannus19.07.
ti 21.07.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisaSavonlinna18.07.
ti 21.07.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen21.07.
ti-ke 21.-22.07.pmÖppna DM 14-19 årVasa18.07.
ti 21.07.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 21.07.pkKeuruun 3-loikkaKeuruu20.07.
ti 21.07.seuraSilja Line SeurakisatHelsinki21.07.
ti-ke 21.-22.07.pmAvoimet Satakunnan Mestaruuskilpailut ti-ke 21-22.07Rauma19.07.
ti 21.07.pkViikkokisatUrjala20.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatParkano20.07.
ti 21.07.pkRatakusiaisetLieto17.07.
ti 21.07.seuraSeurakisatIkaalinen -
ti 21.07.pkKuohun kisatJuankoski17.07.
ke 22.07.pkOulun Pyrinnön Yu-kisatOulu20.07.
ke 22.07.pkIlmajoki GamesIlmajoki21.07.
ke 22.07.akPiiriottelu Kymenlaakso Etelä Karjala LahtiKouvola Kuusankoski15.07.
ke 22.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke-to 22.-23.07.pk58-JuniorisprintitVantaa19.07.
ke-to 22.-23.07.amAluemestaruuskilpailut, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueVantaa19.07.
ke 22.07.pkJunnukisatLieksa21.07.
ke 22.07.pkAkilles mästerskap 3 - Akilleen mestaruuskisat 3Borgå - Porvoo -
ke 22.07.seuraSeurakisatLappeenranta (Ylämaa) -
ke 22.07.seuraSeurakisatKemi -
ke 22.07.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 22.07.seuraSilja Line SeurakisatTUPOS -
ke 22.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ke 22.07.seuraSilja Line SeurakisatJämsä -
ke 22.07.pkVireen seurakilpailutVarpaisjärvi -
ke 22.07.pkPk. kilpailuKajaani20.07.
ke-to 22.-23.07.akTampereen teemakisaTampere17.07.
ke 22.07.pkMettäperän lenkkiMuhos -
ke 22.07.pk5000 metrin juoksukilpailuKokkola20.07.
to 23.07.seuraSeurakisatRanua -
to 23.07.pkJakob MarathonPietarsaari17.07.
to 23.07.pkPohjois-Karjalan pm-ratakävelytJoensuu21.07.
to 23.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 23.07.pkIvar Wilksmanin heitot (sisuikäisten moukarin ja seipään pm-kilpailu)Töysä21.07.
to 23.07.seuraSilja Line SeurakisatVaasa -
to 23.07.pkFazer Reilu Cup IVLahti21.07.
to 23.07.pkLeKi YU:n viikkokisa IVLempäälä22.07.
to 23.07.seuraSeurakisatLempäälä22.07.
to 23.07.pkMerimajan heitot I ja IIPyhäjoki21.07.
to 23.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 23.07.pkViispiikkinen Cup, III-osakilpailuKyyjärvi22.07.
to 23.07.pkSisulisätOrivesi21.07.
to 23.07.seuraSeurakisatHartola -
to 23.07.seuraSeurakisatYlivieska -
to 23.07.pkKiskon mestaruuskisat - hypytRiihimäki21.07.
to 23.07.pkPyhäselän heinäkisat 2Joensuu -
pe-su 24.-26.07.akLohja Junior Games 2020Lohja22.07.
pe-su 24.-26.07.pmPm-sisulisähuipentumaJämsä18.07.
pe 24.07.pkMIKV korkeushyppyMikkeli24.07.
pe 24.07.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe23.07.
la-su 25.-26.07.pmpm sisulisähuipentumaTurku20.07.
la-su 25.-26.07.pmPm- sisuhuipentumaLapua (1.päivä) ja Seinäjoki (2.päivä)22.07.
la-su 25.-26.07.pmPohjois-Savon 9-15v. piirihuipentumaKuopio20.07.
la-su 25.-26.07.pmSatakunnan pm-huipentumaKankaanpää21.07.
la-su 25.-26.07.pkKePY piirihuipentuma 9-15 vHaapajärvi20.07.
la 25.07.akPohjan KoitoksetRovaniemi18.07.
la-su 25.-26.07.pmHämSY:n pm-sisulisähuipentumaTampere21.07.
la 25.07.pkPyhännän heittokisatPyhäntä24.07.
la 25.07.pkSäästöpankin heinäheitotSomero24.07.
la 25.07.pkav. kiekonheitto kilpailuJalasjärvi22.07.
la 25.07.pkPolvijärven RatakymppiPolvijärvi24.07.
su 26.07.pkLopU:n KesämoukaritLoppi23.07.
su 26.07.pkDT i Malax 1/2Malax25.07.
su 26.07.seuraSilja Line SeurakisatInari -