Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
  Elokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
to-su 29.07.-01.08.pkSuomen aikuisurheiluliiton SM-kilpailutMikkeli19.07.
pe-su 30.07.-01.08.akLohja Junior GamesLohja27.07.
pe-su 30.07.-01.08.pmPm-sisuhuipentumaKauhajoki27.07.
la-su 31.07.-01.08.pmpm sisulisähuipentumaTurku26.07.
la-su 31.07.-01.08.pkLaSY:n pm-huipentumaLahti28.07.
la-su 31.07.-01.08.pmPohjois-Karjalan 9-15-v. pm-huipentumaJoensuu26.07.
la-su 31.07.-01.08.pmPohjois-Savon 9-15v. piirihuipentumaSiilinjärvi26.07.
la-su 31.07.-01.08.pmSatakunnan piirihuipentuma 9-15 vuotiaatSastamala28.07.
la-su 31.07.-01.08.pmKnattefinalen 9-13Nykarleby27.07.
la-su 31.07.-01.08.pmDm 14-15Nykarleby27.07.
la-su 31.07.-01.08.pmKePY:n piirihuipentuma 9-15vKokkola27.07.
su 01.08.pkElokuun KisatKemi28.07.
su 01.08.pkToijala Junior GamesAkaan Toijala30.07.
su 01.08.akVuosaari GamesHelsinki29.07.
su 01.08.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe30.07.
su 01.08.pkKasttävling - HeittokilpailuRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa29.07.
su 01.08.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo31.07.
su 01.08.pkKaiun seiväskisaKaavi30.07.
ma 02.08.pkKiskon seiväskoulun päätöskilpailuRiihimäki01.08.
ma 02.08.pkRimaralli 3Espoo31.07.
ma 02.08.pkOsuuspankin HIPPO-viikkokisatTampere31.07.
ma 02.08.pkSibbo stavtävling / Sipoon seiväskilpailuSipoo/Sibbo01.08.
ma 02.08.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 02.08.pk200 m/400 m ja kuulaRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa31.07.
ma 02.08.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 02.08.pkOsuuspankin HIPPO-kisatLempäälä -
ma 02.08.seuraSeurakisatVieremä31.07.
ti 03.08.pkEspoonlahden moukarikisaEspoo02.08.
ti 03.08.pkHippo-kisatKemi30.07.
ti 03.08.seuracupSeuracupin II-osaMikkeli / Ristiina31.07.
ti 03.08.seuraSeurakisatRaseborg/Karis - Raasepori/Karjaa01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatSomero -
ti-ke 03.-04.08.pmUUDY pm-junnuviestit (9-15v.) Janakkala31.07.
ti 03.08.seuraSeurakisatKausala02.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatPori01.08.
ti 03.08.pkEtelä-Pohojalaanen TImanttiliigaKuortane01.08.
ti 03.08.pkKesäkisat 3Lieto31.07.
ti 03.08.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 03.08.seuraSeurakisatIkaalinen01.08.
ti 03.08.seuraSeurakisatKiukainen03.08.
ti 03.08.pkSeipään tuloskilpailuOulu02.08.
ti 03.08.pkPERUTTU kokkolan työväen urheilijoiden aluekilpailutkokkola03.08.
ti 03.08.pkSiikalatvacupin Pyhännän osakilpailuPyhäntä02.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatRiihimäki22.07.
ke 04.08.seuraSeurakisatKempele02.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatLiperi -
ke 04.08.pkPaunu Games VJämsä01.08.
ke 04.08.pmAvoin pm kymppi Turku01.08.
ke 04.08.pkKEV-heittokisatKuusamo02.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatNurmijärvi03.08.
ke 04.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 04.08.akTilastopajacup 5Turku01.08.
ke 04.08.pkBorgå Släggtävling 2 / Porvoon moukari 2Borgå - Porvoo01.08.
ke 04.08.pkViikkokisatLappeenranta03.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 04.08.pmKymenlaakson pm-ottelut T/P 9-13 v, osa 2Kouvola/Koria31.07.
ke 04.08.pmHämsyn N/M pm-kisat 1.päiväNokia01.08.
ke 04.08.seuraSeurakisatMerijärvi -
ke 04.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 04.08.seuraSeurakisatKauhajoki03.08.
ke 04.08.pkAvoimet piirikunnalliset kiekkokisatLappajärvi03.08.
to 05.08.seuraSeurakisatMerikarvia05.08.
to 05.08.seuraSeurakisatTervakoski, Janakkala -
to 05.08.pkJunnumoukariNurmijärvi04.08.
to 05.08.pkK-Marketin kisatJoensuu03.08.
to 05.08.seuraSeurakisatLapua -
to 05.08.pkAktia Junior Games del 3Raseborg/Karis - Raasepori/Karjaa02.08.
to 05.08.pkKev kisaKuusamo02.08.
to 05.08.seuraSeurakisatHelsinki04.08.
to 05.08.pkSisulisätOrivesi03.08.
to 05.08.pkPorvoon viikkokisa 3 - Borgå veckotävling 3Porvoo - Borgå03.08.
to 05.08.pkPeukku-kisaAlajärvi03.08.
to 05.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 05.08.pmHämsyn N/M pm-kisat 2.päiväNokia02.08.
to 05.08.pkPeU:n Elokuun kilpailutPerniö02.08.
to 05.08.seuraSeurakisatNummi04.08.
pe-su 06.-08.08.SMSM-kilpailut P/T15-14Kokkola29.07.
pe-su 06.-08.08.SMSM-kilpailut M/N17-16Hyvinkää29.07.
la-su 07.-08.08.pkSAUL SM-ottelutJyväskylä27.07.
la 07.08.pkKempele Z-MaratonKempele01.08.
la 07.08.pkToivon KipinäVarkauden Kangaslampi -
la-su 07.-08.08.pkParayleisurheilun SM-kilpailutJyväskylä25.07.
la 07.08.pkTulos heittokisaIisalmi04.08.
la 07.08.maantieHaminaTattoojuoksuHamina04.08.
la 07.08.pkArctic-heitotRovaniemi07.08.