Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
26       1 2 3 4
27 5 6 7 8 9 10 11
28 12 13 14 15 16 17 18
29 19 20 21 22 23 24 25
30 26 27 28 29 30 31  
  Elokuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
to-su 01.-04.07.karnLohjan kuula- ja kiekkokarnevaalitLohja28.06.
to-la 01.-03.07.karnLempäälän korkeus-, pituus ja 3-loikkakarnevaalitLempäälä29.06.
to-su 01.-04.07.karnMoukarikarnevaalitKaustinen29.06.
to 01.07.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe30.06.
to-la 01.-03.07.karnJämsän kestävyysjuoksu- ja kävelykarnevaalitJämsä28.06.
to-su 01.-04.07.karnKeihäskarnevaalitPihtipudas25.06.
to-su 01.-04.07.karn42. Someron seiväskarnevaalitSomero28.06.
to 01.07.karnAitajuoksukarnevaalitJämsänkoski29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatRaahe -
to 01.07.pkPohjois-Karjalan pm-ratakävelytJoensuu29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatLapinlahti29.06.
to 01.07.pkPorin aitakarnevaalit osa 2Pori29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatNakkila -
to 01.07.pkPolVa nuortenkisatPolvijärvi29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatKaavi30.06.
to 01.07.pkAktia Junior Games del 2Raseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari28.06.
to 01.07.pkKev kisaKuusamo29.06.
to 01.07.pkDT i SmedsbyKorsholm29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatAsikkala30.06.
to 01.07.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 01.07.pkOk Maakunnan lasten kisailut IIKajaani30.06.
to 01.07.pkKiihtelysvaaran kesäkisat 2Joensuu29.06.
to 01.07.seuraSeurakisatYlitornio30.06.
pe 02.07.seuraSeurakisatRauma01.07.
pe 02.07.seuraSeurakisatKokkola01.07.
pe 02.07.pkKasttävling - HeittokilpaluRaseborg/Ekenäs - Raasepori Tammisaari29.06.
la 03.07.pkVetelin 28. markkinahölkkäVeteli -
la 03.07.pkAikuisurheilijoiden Kansalliset kilpailutKuortane01.07.
la 03.07.pkSisulisä-ottelut PERUTTUYlitornio01.07.
la 03.07.pkMikkeli juoksu (Maraton, Puolimaraton, Vartti)Mikkeli -
la-su 03.-04.07.pkAvoimet TUL.n aikuisurheilijoiden ja TUL Järvi- Suomen N/Myl ja 17v mestaruuskilpailutLeppävirta24.06.
la 03.07.pkVaasa RunVasa -
la 03.07.pkKestilä-päivien nuorisokisatSiikalatva03.07.
la 03.07.pkJoutohölkkäJoutsa01.07.
la 03.07.pkRantalakeusjuoksuLiminka01.07.
su 04.07.pkLohjan Lajikarnevaalien leirikilpailutLohja -
su 04.07.maantie48. Pyynikki-juoksuTampere27.06.
su 04.07.pkAsikkalan keihäskisaAsikkala03.07.
su 04.07.karnPikajuoksukarnevaalitJämsänkoski02.07.
su 04.07.pkKipinän KisatLohja, Nummi01.07.
su 04.07.pkHäcktävlingNedervetil / KILPAILU PERUTTU03.07.
ma 05.07.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 05.07.pkMotonet KuukausikisatJoensuu04.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatLiperi -
ma 05.07.seuraSeurakisatSastamala -
ma 05.07.pkLaihian Lujan piirikunnallisetLaihia04.07.
ma 05.07.pkXV Sirpa Holopaisen muistokilpailutSavonlinna, Kerimäki03.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatPyhtää -
ma 05.07.pkNoU:n Heinäkuun kisatNokia03.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 05.07.pkBorgå stavcup 1 - Porvoon seiväscup 1Borgå - Porvoo04.07.
ma 05.07.pkMaler KisatYlivieska04.07.
ma 05.07.pkUrjU:n viikkokisatUrjala03.07.
ma 05.07.seuraSeurakisatKärsämäki -
ma 05.07.seuraSeurakisatHimanka -
ti 06.07.pkMansen matalankynnyksen seiväs, 10-11- ja 14-15-vuotiaiden sarjatTampere04.07.
ti 06.07.pkTuomaksen juhlajuoksuVantaa -
ti 06.07.seuraSeurakisatTervakoski, Janakkala -
ti 06.07.pkJunnukisatLieksa05.07.
ti 06.07.akVeikkojen ja Åsarnan nuorisokansallisetKokkola04.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatIitti05.07.
ti 06.07.akTilastopajacup 3Turku03.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatSomero -
ti 06.07.pmAvoimet pm esteet Turku03.07.
ti 06.07.pmHämSYn pm-sisulisäottelut 12-13vHämeenlinna04.07.
ti 06.07.pmPm-SisukävelytPori04.07.
ti 06.07.pkPowerPark GamesAlahärmä04.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatKiukainen06.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatParkano05.07.
ti 06.07.pkKuohun kisatJuankoski02.07.
ti 06.07.seuraSeurakisatSäkylä -
ti 06.07.pkDistriktstävlingPedersöre05.07.
ke 07.07.pkRimaralli 2Espoo05.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatKankaanpää06.07.
ke 07.07.pmPohjois-Karjalan nuorten pm-ottelut 1. osaOutokumpu04.07.
ke 07.07.amAluemestaruus-Esteet, Eteläinen- ja Kaakkoinen alueVantaa04.07.
ke 07.07.pk58-CupVantaa04.07.
ke 07.07.seuraHalpahalli Liminka seurakisat / LIMINKALIMINKA05.07.
ke 07.07.pkPiirikunnallisetHeinola05.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatVantaa04.07.
ke 07.07.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 07.07.pkViikkokisatLappeenranta06.07.
ke 07.07.pmKainuun piirin sisumoniottelut 1Kajaani03.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatSiilinjärvi04.07.
ke 07.07.kans125v. Pyrinnön kansallisetTampere04.07.
ke 07.07.pkVakka-ottelutUusikaupunki03.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatJämsä -
ke 07.07.seuraSeurakisatUurainen -
ke 07.07.seuraSeurakisatPunkaharju -
ke 07.07.poUngdomsserien omgång 3Mariehamn -
ke 07.07.pkSiiPon kuukausikisatSiilinjärvi04.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatKauhajoki06.07.
ke 07.07.seuraSeurakisatTERVO -