Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Heinäkuu 2019 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
27 1 2 3 4 5 6 7
28 8 9 10 11 12 13 14
29 15 16 17 18 19 20 21
30 22 23 24 25 26 27 28
31 29 30 31        
  Elokuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
31       1 2 3 4
32 5 6 7 8 9 10 11
33 12 13 14 15 16 17 18
34 19 20 21 22 23 24 25
35 26 27 28 29 30 31  
  Syyskuu 2019  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35             1
36 2 3 4 5 6 7 8
37 9 10 11 12 13 14 15
38 16 17 18 19 20 21 22
39 23 24 25 26 27 28 29
40 30            
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 26.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 26.08.seuraSeurakisatKestilä -
ma 26.08.seuraSilja Line SeurakisatVarkaus -
ma 26.08.pkRaision kaupungin mestaruuskilpailutRaisio -
ma 26.08.pkAkilles mästerskap 6 - Akilleen mestaruuskisat 6Borgå - Porvoo23.08.
ma 26.08.pkOsuuspankin HIPPO-ViikkokisatTampere25.08.
ma 26.08.seuraSeurakisatHankasalmi -
ma 26.08.pkLärkkulla GamesRaseborg, Ekenäs - Raasepori, Tammisaari23.08.
ma 26.08.seuraSeurakisatSonkajärvi -
ti 27.08.pkElokuun kisatJyväskylä24.08.
ti 27.08.pkNaantalin Löylyn seuramestaruuskilpailut 1.kilpailupäiväNaantali23.08.
ti 27.08.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisa Savonlinna24.08.
ti 27.08.akIkaalisten SyyskisatIkaalinen25.08.
ti-ke 27.-28.08.amAluemestaruusviestitHelsinki22.08.
ti 27.08.pkOrimattilan Jymyn piirikunnallisetOrimattila23.08.
ti 27.08.seuraSeurakisatViitasaari26.08.
ti 27.08.pkOp Oulu Tiistaikisa VOulu25.08.
ti 27.08.seuraSilja Line SeurakisatOrimattila -
ti 27.08.pkUran nelisataset ja keihäsKannus25.08.
ti 27.08.seuraSilja Line SeurakisatSomero -
ke 28.08.pkPaunu Games VJämsä25.08.
ke 28.08.seuraSeurakisatJanakkala -
ke 28.08.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 28.08.pkTuWe:n JunnukisatTurku24.08.
ke 28.08.pkVärisilmä PRO kilpailutKarkkila25.08.
ke 28.08.pkVisan SeurakisatIisalmi23.08.
ke 28.08.seuraSeurakisatSonkajärvi -
to-pe 29.-30.08.pkKiskon mestaruuskisat - seiväs ja aidatRiihimäki27.08.
to 29.08.pkNuorten yleisurheilukilpailutKouvola25.08.
to 29.08.pkOuneva Groupin junnukisatJoensuu -
to 29.08.pkLärkkulla GamesRaseborg, Karis - Raasepori, Karjaa -
to 29.08.seuraSeurakisatViiala -
pe-su 30.08.-01.09.SMSM-kilpailut M/N19-22Porvoo - Borgå22.08.
la 31.08.pkKokkolan Veikkojen VenetsialaismaratonKokkola -
la 31.08.seuracupFöreningscup final, A-serie / Seuracup finaali, A-sarjaNedervetil / Alaveteli28.08.
la 31.08.pkSeuracup finaali B-sarjaImatra26.08.
la 31.08.seuracupSeuracup SuperfinaaliSeinäjoki28.08.
la 31.08.pkSeuracupfinaali C-sarjaTuusula -
la 31.08.pmSisumaastotTervola27.08.
la 31.08.pkNuorisokisatPudasjärvi27.08.
su 01.09.pkVehU 1929 juhlakilpailuTampere29.08.
su 01.09.pkSyyssatasetLapinlahti30.08.
su 01.09.pk60. Pyhäntä-hölkkäPyhäntä30.08.
su 01.09.pkDistriktstävling/PiirikilpailuKimito28.08.
su 01.09.seuraSilja Line SeurakisatInari -