Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta
Piilota piirin myöntämät kilpailut
Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
29.06. klo 17:30 LUM Kesäkisa 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 58 henk. (106 lajisuoritusta)
Näytetään vain seuran Lappeenrannan Urheilu-Miehet ilmoittautuneet.
Näytä kaikki ilmoittautuneet
P15 800m (1)
Nimi
Seura
Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Perttu Aakko
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:37.55 / -
P15 100m aj (1)
Topi Kopsa
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
P15 pituus (1)
Topi Kopsa
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
4.35 / 4.35
T15 800m (5)
Silja Aronpuro
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
3:01.38 / -
Veera Heinonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:46.86 / -
Helmi Kaipia
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:53.39 / 2:53.39
Sara Kyllönen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
3:16.85 / -
Jemina Nurmela
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
3:12.26 / -
T15 80m aj (4)
Veera Heinonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
12.53 / 13.69
Sara Kyllönen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
12.33 / 12.33
Minni Lanu
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Jemina Nurmela
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
13.32 / 13.32
T15 pituus (8)
Amanda Aakko
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
4.66 / 4.66
Veera Heinonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
4.55 / 4.50
Alisa Helkilinna
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
4.09 / 4.09
Sara Kyllönen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
5.21 / 5.21
Aino Napari
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
3.48 / -
Jemina Nurmela
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
4.46 / 4.46
Emilia Rummukainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Ella Uronen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
P13 600m (6)
Ilmari Astikainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Tiitus Karvonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Sisu Perälä
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:18.45 / -
Leevi Pohjonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:09.97 / -
Lenni Ruti
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:05.34 / -
Tatu Valtonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:01.23 / -
P13 60m aj (4)
Tiitus Karvonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Sisu Perälä
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
10.30 / 10.30
Leevi Pohjonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
11.62 / -
Lenni Ruti
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
11.33 / 11.33
P13 keihäs (5)
Tiitus Karvonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
16.34 / -
Sisu Perälä
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
8.97 / -
Leevi Pohjonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
12.57 / -
Lenni Ruti
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
26.53 / 25.48
Tatu Valtonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
11.06 / -
T13 600m (8)
Amanda Aakko
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:06.98 / -
Neela Hänninen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:13.45 / -
Aurora Ikäheimonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:20.54 / -
Milla Kosunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Mette-Maria Kotilainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:20.77 / -
Elsa Napari
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:16.36 / -
Matilda Taavitsainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:23.10 / -
Salla Tarkiainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:10.68 / -
T13 60m aj (4)
Neela Hänninen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
10.61 / 10.61
Alisa Helkilinna
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
10.56 / 10.56
Elsa Napari
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Salla Tarkiainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
10.26 / 10.26
T13 keihäs (8)
Saana Aronpuro
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
24.90 / 24.90
Neela Hänninen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
9.64 / -
Aurora Ikäheimonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
14.06 / 9.14
Milla Kosunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Mette-Maria Kotilainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
10.97 / -
Elsa Napari
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
16.11 / 15.70
Matilda Taavitsainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
8.68 / -
Salla Tarkiainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
P11 600m (1)
Veikko Broman
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:13.33 / -
P11 60m aj (1)
Valtteri Pohjonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
T11 600m (10)
Veera Hartonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Maija Kangas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:37.64 / -
Juliette Kaplas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:37.3h / -
Olivia Karhunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Verna Koivula
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Aino Kopsa
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:23.67 / -
Aada Korkealaakso
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:16.31 / -
Iida Mikkola
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Pihla Parkkonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:26.34 / -
Anni Pesu
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:32.74 / -
T11 60m aj (10)
Veera Hartonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Alisa Ikäheimonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
13.68 / -
Maija Kangas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Juliette Kaplas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
12.33 / 12.33
Olivia Karhunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
13.16 / 13.16
Senni Kilpiä
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
15.44 / -
Verna Koivula
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
14.67 / -
Aino Kopsa
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
11.82 / 11.82
Iida Mikkola
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
13.42 / 13.42
Pihla Parkkonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
16.27 / -
T11 keihäs (6)
Ilona Heimala
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
16.86 / 16.86
Maija Kangas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Juliette Kaplas
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
12.39 / 10.62
Olivia Karhunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
20.96 / 20.96
Verna Koivula
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
14.19 / 14.19
Pihla Parkkonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
8.80 / -
P9 600m (4)
Matias Kosunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Daniel Laine
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Manu Mahlavuori
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:27.75 / -
Joel Savinen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:15.42 / 2:15.42
P9 keihäs (4)
Daniel Laine
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Manu Mahlavuori
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Joel Savinen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Roope Tarkiainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
T9 600m (9)
Siiri Grönman
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Kerttu Haikala
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Eevi Korhonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Kiia Korkealaakso
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Elle Okko
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Aada Reponen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:21.04 / 2:21.04
Silja Soutukorva
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Minnea Turunen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
2:31.55 / -
Anette Utriainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
T9 keihäs (6)
Kerttu Haikala
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Lumi Kilpinen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Aada Reponen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Silja Soutukorva
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Anette Utriainen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
Neea Valtonen
Lappeenrannan Urheilu-Miehet
- / -
© Amptech Oy 2005-2024