Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
14.06. klo 18:00 Sipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävling
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 89 henk. (132 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Sibbo-Vargarna ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M19 110m aj (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M19 keihäs (1)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N19 3-loikka (4)
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna9.52 / -
 
M17 800m (2)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna2:17.32 / -
 
M17 3-loikka (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna9.14 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna12.74 / 12.52
 
M17 keihäs (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna47.87 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna27.63 / -
 
N17 3-loikka (2)
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna9.15 / -
 
P15 800m (8)
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna2:58.29 / -
 
P15 keihäs (3)
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 800m (11)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3:04.80 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna2:48.04 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna3:13.67 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna2:43.65 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna2:59.18 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna2:46.45 / -
 
T15 80m aj (6)
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 3-loikka (7)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna8.66 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna8.56 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna8.74 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna9.56 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna7.86 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna8.54 / -
 
T15 keihäs (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna17.15 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna21.31 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna22.21 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna21.24 / -
 
P13 moukari (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 60m aj (6)
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.79 / -
 
T13 seiväs (4)
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 moukari (4)
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna19.16 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna15.88 / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna10.95 / -
 
P11 60m aj (2)
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna11.63 / -
 
P11 seiväs (2)
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.20 / -
 
P11 moukari (5)
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 60m aj (7)
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna11.45 / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 seiväs (3)
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 moukari (3)
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 40m aj (3)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 moukari (3)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Anton GäddaIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 40m aj (3)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 moukari (1)
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 40m aj (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 kuula (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 40m aj (2)
Karla GodtIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 kuula (2)
Karla GodtIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -