Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
14.06. klo 18:00 Sipoon Energia-kisa / Sibbo Energi-tävling
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 89 henk. (132 lajisuoritusta)
N 800m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Anne LyytinenRunners Club2:28.98 / 2:29.48
Tara VaittinenEsbo IF2:26.60 / -
 
N 3-loikka (1)
Nea-Nora HeiskanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.42 / -
 
N keihäs (1)
Minka NurroVantaan Salamat42.03 / 41.98
 
M19 800m (1)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / -
 
M19 110m aj (2)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot15.33 / 15.33
 
M19 3-loikka (1)
Mikko KuivalainenEspoon Tapiot11.37 / -
 
M19 keihäs (1)
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
N19 800m (1)
Lotta MalmivaaraRunners Club2:29.47 / 2:29.47
 
N19 100m aj (2)
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot14.58 / 14.58
 
N19 3-loikka (4)
Anna BardzinskiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.75 / -
Amanda EkblomBorgå Akilles10.33 / -
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.30 / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna9.52 / -
 
M17 800m (2)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna2:17.32 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles2:09.76 / -
 
M17 110m aj (2)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.95 / -
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot15.33 / -
 
M17 3-loikka (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna9.14 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna12.74 / 12.52
 
M17 keihäs (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna47.87 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna27.63 / -
 
N17 800m (2)
Ida FinellBorgå Akilles2:18.37 / -
Carla JalkanenBorgå Akilles2:24.98 / -
 
N17 100m aj (1)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.03 / 16.03
 
N17 3-loikka (2)
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna9.15 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.24 / 11.24
 
N17 keihäs (7)
Malin KarellSjundeå IF50.17 / 50.17
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.21 / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset42.14 / 41.12
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet45.90 / 45.90
Livia Von WendtHelsingfors IFK34.99 / 34.99
Isabella WagerHelsingfors IFK32.46 / 32.46
 
P15 800m (8)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat - / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat-582:26.21 / 2:26.88
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat2:20.39 / -
Filip NyströmPorvoon Urheilijat - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat2:37.58 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna2:58.29 / -
 
P15 3-loikka (2)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.53 / -
Oliver KoskelainenLahden Ahkera10.00 / 10.00
 
P15 keihäs (3)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera40.07 / 40.07
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 800m (11)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3:04.80 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna2:48.04 / -
Katja HannénPorvoon Urheilijat - / -
Ronja HannénPorvoon Urheilijat - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna3:13.67 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.65 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna2:43.65 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna2:59.18 / -
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat - / -
Matilda RyyppöKeravan Urheilijat2:34.78 / 2:34.78
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna2:46.45 / -
 
T15 80m aj (6)
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.62 / 12.62
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 3-loikka (7)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna8.66 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna8.56 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna8.74 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna9.56 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna7.86 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.74 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna8.54 / -
 
T15 keihäs (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna17.15 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna21.31 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.85 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna22.21 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna21.24 / -
Carolina TrobergEsbo IF24.78 / 24.78
 
P13 moukari (1)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 60m aj (6)
Frida BlomfeltEsbo IF11.20 / -
Mathilda GranvikEsbo IF10.80 / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.79 / -
 
T13 seiväs (4)
Frida BlomfeltEsbo IF2.60 / 2.60
Fanny FinellBorgå Akilles2.03 / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles1.92 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 moukari (4)
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna19.16 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna15.88 / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna10.95 / -
 
P11 60m aj (2)
Anton KarellSjundeå IF13.13 / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna11.63 / -
 
P11 seiväs (2)
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.20 / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles2.39 / -
 
P11 moukari (5)
Erik BoijeSjundeå IF - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Aleksei VikulovBorgå Akilles - / -
 
T11 60m aj (7)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot11.77 / -
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna11.45 / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 seiväs (3)
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 moukari (3)
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 40m aj (3)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P9 moukari (3)
Benjamin BjörkenheimIF Sibbo-Vargarna - / -
Anton GäddaIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonatan GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T9 40m aj (3)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
 
T9 moukari (1)
Ellen HolmströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 40m aj (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P7 kuula (1)
Aati NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 40m aj (2)
Karla GodtIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T7 kuula (2)
Karla GodtIF Sibbo-Vargarna - / -
Emilia KauhanenIF Sibbo-Vargarna - / -