Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
SM-kilpailut
26.02. klo 17:00 Nuorten SM-hallit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 663 henk. (1087 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

N22 60m (23)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto 7.69 / 7.82
Maija PitkänenTurun Urheiluliitto 8.12 / 8.12
 
N22 200m (17)
Säde HonkalaTurun Urheiluliitto25.72 / 26.12
 
N22 800m (12)
Viola WestlingTurun Urheiluliitto2:12.22 / 2:12.22
 
N22 1500m (12)
Viola WestlingTurun Urheiluliitto - / -
 
M19 60m (26)
Juho HaapalaTurun Urheiluliitto 7.14 / 7.14
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 7.47 / -
 
M19 200m (21)
Juho HaapalaTurun Urheiluliitto22.97 / 22.97
Roope KiveläTurun Urheiluliitto24.88 / -
 
M19 400m (12)
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto 51.43 / -
 
M19 800m (12)
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto1:55.76 / -
 
M19 3000m (10)
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto 8:36.00 / 8:36.00
 
M19 300m aj (7)
Nuutti KokkoTurun Urheiluliitto - / -
 
M19 korkeus (6)
Elias SaruTurun Urheiluliitto1.84 / -
Niilo WaherTurun Urheiluliitto1.59 / -
 
M19 seiväs (5)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto4.35 / -
 
M19 pituus (14)
Jeremi SiimesTurun Urheiluliitto6.18 / 6.18
 
M19 3-loikka (8)
Mathias GustafssonTurun Urheiluliitto11.84 / -
 
N19 60m (33)
Edit NurminenTurun Urheiluliitto 8.03 / 8.06
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto 7.99 / 7.99
 
N19 200m (28)
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto26.35 / 26.35
 
N19 400m (17)
Olivia HeinoTurun Urheiluliitto - / -
 
N19 800m (24)
Liisa JalavaTurun Urheiluliitto2:26.88 / -
Lotta-Maria MaineTurun Urheiluliitto2:19.48 / -
 
N19 3000m (14)
Lotta-Maria MaineTurun Urheiluliitto10:30.47 / -
 
N19 60m aj (20)
Edit NurminenTurun Urheiluliitto 8.90 / 8.90
Emmi ValtonenTurun Urheiluliitto 8.97 / 8.97
 
N19 3-loikka (14)
Ilona RuoholaTurun Urheiluliitto12.54 / 12.54
 
M17 60m (47)
Aatu PenttiläTurun Urheiluliitto 7.68 / -
 
M17 800m (33)
Riku UusitaloTurun Urheiluliitto - / -
 
M17 1500m (23)
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto 4:48.07 / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto 4:50.77 / -
 
N17 60m (51)
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.58 / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto 8.95 / -
Maisu SuomiTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 300m (42)
Liina AhtiainenTurun Urheiluliitto45.60 / -
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto - / -
Maisu SuomiTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 800m (33)
Elsa KarjalainenTurun Urheiluliitto2:33.30 / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto2:24.49 / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto2:24.02 / -
 
N17 1500m (16)
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 60m aj (23)
Julia LaapioTurun Urheiluliitto - / -
 
N17 seiväs (11)
Aino HongistoTurun Urheiluliitto2.90 / -
Emma HovirintaTurun Urheiluliitto3.20 / -
Saara KivikariTurun Urheiluliitto2.45 / -
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto2.30 / -