Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
11.01. klo 13:00 Seuraottelu VU-LUM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 79 henk. (132 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Viipurin Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Hesse TammiViipurin Urheilijat - / -
Seppo TenitzViipurin Urheilijat - / -
 
M 200m (6)
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
 
M 1500m (6)
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Jarkko VesikansaViipurin Urheilijat - / -
 
M pituus (5)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
 
M kuula (3)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
 
N 60m (3)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
 
N 1500m (10)
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Elisa SihvolaViipurin Urheilijat - / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat - / -
 
N pituus (9)
Vivian CastillaViipurin Urheilijat - / -
Pihla HapponenViipurin Urheilijat - / -
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Beda KauppinenViipurin Urheilijat - / -
 
N kuula (4)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
 
P15 60m (6)
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P15 200m (4)
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P15 pituus (5)
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
T15 60m (12)
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Susanna SibakovViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
T15 200m (10)
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Susanna SibakovViipurin Urheilijat - / -
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
T15 pituus (12)
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
P13 600m (4)
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat - / -
 
T13 600m (6)
Unna HarkioViipurin Urheilijat - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -