Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
11.01. klo 13:00 Seuraottelu VU-LUM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 79 henk. (132 lajisuoritusta)
M 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Nikolay RinasViipurin Urheilijat - / -
Mikko RyhänenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Hesse TammiViipurin Urheilijat - / -
Seppo TenitzViipurin Urheilijat - / -
Kim TomperiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M 200m (6)
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Mikko RyhänenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat - / -
Teemu TaipaleLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M 1500m (6)
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Jesse LoisaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Martti MajuriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jarkko VesikansaViipurin Urheilijat - / -
 
M pituus (5)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Kim TomperiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
M kuula (3)
Samu FribergViipurin Urheilijat - / -
Mikko RyhänenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tommi ViskariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N 60m (3)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N 200m (4)
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N 1500m (10)
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Suvi SatamaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elisa SihvolaViipurin Urheilijat - / -
Emma SyväojaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Emilia TalaViipurin Urheilijat - / -
 
N pituus (9)
Vivian CastillaViipurin Urheilijat - / -
Pihla HapponenViipurin Urheilijat - / -
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Beda KauppinenViipurin Urheilijat - / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Noora TiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
N kuula (4)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat - / -
Eeva LaineLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sani RantalainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P15 60m (6)
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P15 200m (4)
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
P15 pituus (5)
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat - / -
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat - / -
 
T15 60m (12)
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Peppi-Lotta KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Susanna SibakovViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
T15 200m (10)
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Susanna SibakovViipurin Urheilijat - / -
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
T15 pituus (12)
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Miia SöderströmViipurin Urheilijat - / -
 
P13 60m (3)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Santeri LöppönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P13 600m (4)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat - / -
Santeri LöppönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P13 kuula (3)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T13 60m (3)
Veera HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T13 600m (6)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Unna HarkioViipurin Urheilijat - / -
Malna HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Mette-Maria KotilainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Kerttu SalonsaariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T13 kuula (3)
Elizaveta BurchinaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Janette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -