Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.08. klo 12:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 233 henk. (690 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Nykarlebynejden ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P13 60m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 1000m (4)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 korkeus (2)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 60m (7)
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 200m (4)
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 1000m (4)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 60m aj (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 200m aj (3)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 korkeus (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden135 / -
 
T13 seiväs (4)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 pituus (9)
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden400 / -
 
T13 kuula (5)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 kiekko (6)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 moukari (6)
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 keihäs (7)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 60m (3)
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 200m (3)
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 korkeus (1)
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 pituus (4)
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 kuula (3)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 kiekko (4)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 60m (8)
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 200m (10)
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 1000m (6)
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 kuula (7)
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 kiekko (5)
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 keihäs (6)
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 60m (8)
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 1000m (3)
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 kuula (4)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 kiekko (5)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 keihäs (2)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m (15)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 150m (11)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 1000m (4)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m aj (13)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 korkeus (11)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 pituus (16)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 kuula (13)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 kiekko (8)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 moukari (3)
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 keihäs (6)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 60m (4)
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 150m (2)
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 kuula (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 kiekko (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 moukari (2)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 60m (18)
Rebecka DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 korkeus (15)
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 pituus (12)
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 kuula (12)
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 kiekko (9)
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 moukari (3)
Julia BäckIF Nykarlebynejden12,35 / 12,35
 
T10 keihäs (5)
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 40m (19)
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 1000m (11)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 korkeus (13)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 pituus (18)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 kuula (14)
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 kiekko (8)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 keihäs (11)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 40m (24)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 1000m (11)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 korkeus (16)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 pituus (20)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden284 / -
 
T9 kuula (14)
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden3,95 / -
 
T9 600m kävely (7)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -