Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.08. klo 12:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 233 henk. (690 lajisuoritusta)
P13 60m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Noah SjöblomIF Femman - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 200m (5)
Sami AlataloIF Drott - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Noah SjöblomIF Femman - / -
 
P13 1000m (4)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Noah SjöblomIF Femman2.59,67 / 2.59,67
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 60m aj (1)
Noah SjöblomIF Femman - / -
 
P13 korkeus (2)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Hampus BerglundIF VOM - / -
 
P13 seiväs (1)
Alex LövsundIF Åsarna - / -
 
P13 pituus (2)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
P13 kuula (3)
Hampus BerglundIF VOM - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Ville JokirantaKaskö IK - / -
 
P13 kiekko (3)
Sami AlataloIF Drott - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Ville JokirantaKaskö IK - / -
 
P13 keihäs (2)
Sami AlataloIF Drott - / -
Ville JokirantaKaskö IK - / -
 
T13 60m (7)
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
Hanna HåkansVasa IS9,85 / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Fanny KarlsMalax IF - / -
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit8,75 / 8,75
Maja SemskarIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 200m (4)
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Tilde NordmanVasa IS32,06 / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 1000m (4)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Tilde NordmanVasa IS3.18,19 / 3.18,19
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T13 60m aj (7)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS12,10 / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 200m aj (3)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Oona SandellIK Falken - / -
 
T13 korkeus (8)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS142 / 142
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Fanny KarlsMalax IF - / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot153 / 153
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden135 / -
 
T13 seiväs (4)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T13 pituus (9)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
Hanna HåkansVasa IS412 / -
Julia JanssonIF Nykarlebynejden - / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot471 / 471
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit4,22 / 4,22
Oona SandellIK Falken - / -
Maja SemskarIF Nykarlebynejden400 / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 kuula (5)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 kiekko (6)
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Fanny KarlsMalax IF - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T13 moukari (6)
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Fanny KarlsMalax IF - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T13 keihäs (7)
Molly ForslundVasa IS - / -
Hanna HåkansVasa IS19,72 / -
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T13 2000m kävely (1)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
 
P12 60m (3)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 200m (3)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 1000m (4)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Emil FockIF Femman - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
 
P12 60m aj (1)
Jens GlasbergMalax IF - / -
 
P12 korkeus (1)
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 pituus (4)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Jens GlasbergMalax IF - / -
Jim StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 kuula (3)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
Joel ÖlingIF VOM - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
P12 kiekko (4)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden - / -
Emil FockIF Femman - / -
Joel ÖlingIF VOM - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
P12 moukari (3)
Emil FockIF Femman - / -
Joel ÖlingIF VOM - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
P12 keihäs (3)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Emil FockIF Femman - / -
Benjamin RönngårdIF Drott - / -
 
T12 60m (8)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
 
T12 200m (10)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Sointu FinniläGamlakarleby IF - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T12 1000m (6)
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Agnes HerlinMalax IF - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
 
T12 60m aj (7)
Agnes HerlinMalax IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna11,61 / -
Sofie LövsundIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
T12 200m aj (5)
Malva EkTjöck IK - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T12 korkeus (7)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Agnes HerlinMalax IF - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna131 / 131
Emma KrookMalax IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna130 / -
Annie LundénIF Drott - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
T12 pituus (6)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Agnes HerlinMalax IF - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna425 / -
Annie LundénIF Drott - / -
 
T12 kuula (7)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna8,73 / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Amelia WesterlundTjöck IK - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T12 kiekko (5)
Malva EkTjöck IK - / -
Senja EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie LindströmIF Femman - / -
Amelia WesterlundTjöck IK - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T12 moukari (4)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malva EkTjöck IK - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Amelia WesterlundTjöck IK - / -
 
T12 keihäs (6)
Malva EkTjöck IK - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Nathalie LindströmIF Femman - / -
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
Amelia WesterlundTjöck IK - / -
 
T12 2000m kävely (1)
Tuva NylundVasa IS - / -
 
P11 60m (8)
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Robin EleniusVasa IS - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Alex MynttiVasa IS9,19 / 9,19
Theo NordlingIK Falken - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 150m (5)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Isak LindholmIF Fyren - / -
 
P11 1000m (3)
Jonas BraxénVasa IS - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 60m aj (5)
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Robin EleniusVasa IS - / -
Christian LövsundIF Åsarna - / -
Joar MannströmIK Falken - / -
 
P11 korkeus (4)
Eeli BengsVasa IS - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Isak LindholmIF Fyren - / -
 
P11 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 pituus (4)
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Joar MannströmIK Falken - / -
 
P11 kuula (4)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Christian LövsundIF Åsarna - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 kiekko (5)
Jakob BlomqvistIF Fyren - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Joar MannströmIK Falken - / -
Hannez SarinIF Femman28,12 / 28,12
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 moukari (4)
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jakob BlomqvistIF Fyren - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 keihäs (2)
Nikola BäckVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Jonas BraxénVasa IS6.58,00 / -
 
T11 60m (15)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilda HåkansVasa IS - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Iduna HöglundIF VOM - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Sara NorrvikTjöck IK - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ella WallinVasa IS9,30 / -
 
T11 150m (11)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Vanessa PadaVasa IS - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 1000m (4)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
 
T11 60m aj (13)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott10,35 / 10,35
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Ella WallinVasa IS10,44 / -
Vilhelmina WäntsiGamlakarleby IF - / -
 
T11 korkeus (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Cajsa SvenlinIF Drott - / -
 
T11 seiväs (3)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
 
T11 pituus (16)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Enni AuvinenIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott426 / 426
Tilda HåkansVasa IS - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Vanessa PadaVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ella WallinVasa IS400 / -
 
T11 kuula (13)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Elin BergmanIF Kraft - / -
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Tilda HåkansVasa IS - / -
Iduna HöglundIF VOM - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
 
T11 kiekko (8)
Elin BergmanIF Kraft - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Santra SuarezIF Drott - / -
Cajsa SvenlinIF Drott - / -
 
T11 moukari (3)
Lovisa FogdeMalax IF - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 keihäs (6)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Lovisa FogdeMalax IF - / -
Tilda HåkansVasa IS - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Vilhelmina WäntsiGamlakarleby IF - / -
 
T11 1000m kävely (1)
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
 
P10 60m (4)
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Elia SjöblomVasa IS - / -
 
P10 150m (2)
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
 
P10 1000m (3)
Emil AppelMalax IF3.37,49 / 3.37,56
Niko HassilaIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P10 60m aj (2)
Emil AppelMalax IF11,37 / 11,37
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P10 korkeus (3)
Emil AppelMalax IF137 / 137
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P10 pituus (6)
Niko HassilaIF Drott - / -
William LatvalaVasa IS - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Elia SjöblomVasa IS - / -
 
P10 kuula (3)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P10 kiekko (3)
Emil AppelMalax IF22,15 / 22,15
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P10 moukari (2)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Helmer EleniusIF Nykarlebynejden - / -
 
P10 keihäs (1)
Niko HassilaIF Drott - / -
 
P10 1000m kävely (1)
Hugo CarlssonVasa IS - / -
 
T10 60m (18)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Mira AspMalax IF - / -
Tyra BackVasa IS9,65 / -
Linn BjörkIK Falken - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Rebecka DahlströmIF Nykarlebynejden - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Venla LehtoIF Drott - / 9,96
Inez LundforsMalax IF - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T10 150m (12)
Mira AspMalax IF - / -
Linn BjörkIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Venla LehtoIF Drott - / 25,67
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T10 1000m (8)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Noomi HäggblomGamlakarleby IF - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T10 60m aj (8)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Mira AspMalax IF - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T10 korkeus (15)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Siri AhlskogIF Åsarna100 / 100
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Mira AspMalax IF - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Meya KastrenVasa IS125 / 125
Venla LehtoIF Drott - / 105
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
 
T10 seiväs (1)
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
 
T10 pituus (12)
Clara ÅbrandtVasa IS - / -
Tyra BackVasa IS355 / -
Linn BjörkIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF391 / 391
Matilda HermansIF VOM - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T10 kuula (12)
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Zelina BjörkblomMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T10 kiekko (9)
Siri AhlskogIF Åsarna10,62 / 10,62
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Zelina BjörkblomMalax IF - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T10 moukari (3)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden12,35 / 12,35
Matilda FinnemanVasa IS - / -
 
T10 keihäs (5)
Jenni EkIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T10 1000m kävely (2)
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
 
P9 40m (19)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / 8,26
Luie NordströmMalax IF - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Milton SandénVasa IS6,70 / 6,70
Melker StrandvallIK Falken - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
Eddie WallinVasa IS6,63 / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 1000m (11)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Oliver SandellIK Falken - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 korkeus (13)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM85 / 85
Robin KnutarKokkolan Veikot105 / 105
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Walter SödergårdIF Drott - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 pituus (18)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM310 / 310
Robin KnutarKokkolan Veikot342 / 342
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / 275
Luie NordströmMalax IF - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Eddie WallinVasa IS397 / -
 
P9 kuula (14)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / 4,72
Julian MattssonIF Drott - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Walter SödergårdIF Drott - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 kiekko (8)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 keihäs (11)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Julian MattssonIF Drott - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 600m kävely (1)
Anton ÅbergVasa IS - / -
 
T9 40m (24)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Lithea EkTjöck IK7,17 / -
Linn EnrothIF Drott - / 7,50
Amanda GrannasIF Drott - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Vilda LiljekvistLarsmo IF6,91 / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Tilde StenmanIF Drott - / -
Frida SundholmIF Drott - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 1000m (11)
Neyla BilenIF Drott - / -
Lumia BiskopGamlakarleby IF - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Vilda LiljekvistLarsmo IF - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
 
T9 korkeus (16)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Lithea EkTjöck IK113 / -
Linn EnrothIF Drott - / 95
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Ellen SarinIF Femman - / 85
Tilde StenmanIF Drott - / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 pituus (20)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Lina HolmIF Åsarna - / -
Linn HolmIF Åsarna - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Tilde StenmanIF Drott - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden284 / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 kuula (14)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Neyla BilenIF Drott - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Mathilda LindholmVasa IS - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Frida SundholmIF Drott - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden3,95 / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 kiekko (7)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Neyla BilenIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Adriana RiskaLarsmo IF - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
Ellen SarinIF Femman - / 12,43
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T9 keihäs (10)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Amanda RönngårdIF Drott - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Tilde StenmanIF Drott - / -
 
T9 600m kävely (7)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Neyla BilenIF Drott - / -
Lithea EkTjöck IK - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Saga MarkénIF VOM - / -