Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.08. klo 12:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 233 henk. (690 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Malax IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

T13 60m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fanny KarlsMalax IF - / -
 
T13 korkeus (8)
Fanny KarlsMalax IF - / -
 
T13 kiekko (6)
Fanny KarlsMalax IF - / -
 
T13 moukari (6)
Fanny KarlsMalax IF - / -
 
P12 60m aj (1)
Jens GlasbergMalax IF - / -
 
P12 pituus (4)
Jens GlasbergMalax IF - / -
 
T12 1000m (6)
Agnes HerlinMalax IF - / -
 
T12 60m aj (7)
Agnes HerlinMalax IF - / -
 
T12 korkeus (7)
Agnes HerlinMalax IF - / -
Emma KrookMalax IF - / -
 
T12 pituus (6)
Agnes HerlinMalax IF - / -
Emma KrookMalax IF - / -
 
T12 moukari (4)
Emma KrookMalax IF - / -
 
T12 keihäs (6)
Emma KrookMalax IF - / -
 
T11 60m (15)
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
 
T11 150m (11)
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
 
T11 60m aj (13)
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
 
T11 korkeus (11)
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Alva KarlsMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
 
T11 pituus (16)
Alva KarlsMalax IF - / -
Elin KrookMalax IF - / -
 
T11 moukari (3)
Lovisa FogdeMalax IF - / -
 
T11 keihäs (6)
Lovisa FogdeMalax IF - / -
 
P10 1000m (3)
Emil AppelMalax IF3.37,49 / 3.37,56
 
P10 60m aj (2)
Emil AppelMalax IF11,37 / 11,37
 
P10 korkeus (3)
Emil AppelMalax IF137 / 137
 
P10 kiekko (3)
Emil AppelMalax IF22,15 / 22,15
 
T10 60m (18)
Mira AspMalax IF - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
 
T10 150m (12)
Mira AspMalax IF - / -
 
T10 1000m (8)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
 
T10 60m aj (8)
Mira AspMalax IF - / -
 
T10 korkeus (15)
Mira AspMalax IF - / -
 
T10 kuula (12)
Zelina BjörkblomMalax IF - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
 
T10 kiekko (9)
Zelina BjörkblomMalax IF - / -
 
P9 40m (19)
Luie NordströmMalax IF - / -
 
P9 1000m (11)
Alex LundforsMalax IF - / -
 
P9 korkeus (13)
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
 
P9 pituus (18)
Luie NordströmMalax IF - / -
 
P9 keihäs (11)
Luie NordströmMalax IF - / -
 
T9 40m (24)
Ellen KrookMalax IF - / -
 
T9 korkeus (16)
Ellen KrookMalax IF - / -
 
T9 pituus (20)
Ellen KrookMalax IF - / -
 
T9 600m kävely (7)
Ellen KrookMalax IF - / -