Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.08. klo 12:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 233 henk. (690 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Gamlakarleby IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P13 60m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
 
P13 200m (5)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
P13 pituus (2)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
 
T13 60m (7)
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
 
T13 pituus (9)
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
 
P12 60m (3)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
 
P12 200m (3)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
 
P12 1000m (4)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
 
P12 pituus (4)
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
 
T12 60m (8)
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
 
T12 200m (10)
Sointu FinniläGamlakarleby IF - / -
 
T12 60m aj (7)
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
 
T12 200m aj (5)
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
 
T12 keihäs (6)
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
 
T11 60m (15)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
 
T11 150m (11)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
 
T11 60m aj (13)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Vilhelmina WäntsiGamlakarleby IF - / -
 
T11 pituus (16)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
 
T11 kuula (13)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
 
T11 keihäs (6)
Vilhelmina WäntsiGamlakarleby IF - / -
 
T11 1000m kävely (1)
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
 
T10 60m (18)
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
 
T10 150m (12)
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
 
T10 1000m (8)
Noomi HäggblomGamlakarleby IF - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
 
T10 korkeus (15)
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Emma KaikkonenGamlakarleby IF - / -
 
T10 pituus (12)
Isabella FloccoGamlakarleby IF391 / 391
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
 
T10 kuula (12)
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
 
T10 1000m kävely (2)
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
 
P9 40m (19)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
 
P9 1000m (11)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
 
P9 pituus (18)
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
 
T9 40m (24)
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
 
T9 1000m (11)
Lumia BiskopGamlakarleby IF - / -
 
T9 pituus (20)
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -