Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
03.08. klo 12:00 Knattefinalen 9-13
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 233 henk. (690 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IK Falken ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

T13 60m aj (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
 
T13 200m aj (3)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Oona SandellIK Falken - / -
 
T13 seiväs (4)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
 
T13 pituus (9)
Oona SandellIK Falken - / -
 
T13 2000m kävely (1)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
 
P12 60m (3)
Emil KlemetsIK Falken - / -
 
P12 1000m (4)
Emil KlemetsIK Falken - / -
 
T12 60m aj (7)
Sofie LövsundIK Falken - / -
 
P11 60m (8)
Arvid KockIK Falken - / -
Theo NordlingIK Falken - / -
 
P11 150m (5)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Arvid KockIK Falken - / -
 
P11 1000m (3)
Arvid KockIK Falken - / -
 
P11 60m aj (5)
Joar MannströmIK Falken - / -
 
P11 korkeus (4)
Arvid KockIK Falken - / -
 
P11 pituus (4)
Joar MannströmIK Falken - / -
 
P11 kuula (4)
Tony AhlvikIK Falken - / -
 
P11 kiekko (5)
Joar MannströmIK Falken - / -
 
T11 60m (15)
Ellen KockIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T11 150m (11)
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken - / -
 
T11 1000m (4)
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Ellen KockIK Falken - / -
 
T11 60m aj (13)
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T11 korkeus (11)
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
 
T11 seiväs (3)
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
 
T11 pituus (16)
Ellen KockIK Falken - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T11 kuula (13)
Anjelica BodbackaIK Falken - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
P10 korkeus (3)
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P10 pituus (6)
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P10 kuula (3)
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
P10 kiekko (3)
Melvin LindqvistIK Falken - / -
 
T10 60m (18)
Linn BjörkIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
 
T10 150m (12)
Linn BjörkIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
 
T10 1000m (8)
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T10 korkeus (15)
Ebba SandbackaIK Falken - / -
 
T10 pituus (12)
Linn BjörkIK Falken - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
 
T10 kuula (12)
Milla ByströmIK Falken - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
 
P9 40m (19)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 1000m (11)
Jakob KlemetsIK Falken - / -
Oliver SandellIK Falken - / -
 
P9 korkeus (13)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Max BodbackaIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 pituus (18)
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 kuula (14)
Max BodbackaIK Falken - / -
 
P9 keihäs (11)
Max BodbackaIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
T9 40m (24)
Alina SandvikIK Falken - / -
 
T9 korkeus (16)
Alina SandvikIK Falken - / -