Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 18:00 DT Larsmo
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 139 henk. (234 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Drott ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

N pituus (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Victoria MynttiIF Drott4.90 / 4.90
 
M17 100m (5)
Johannes ÅhmanIF Drott11.95 / 11.95
 
N17 pituus (4)
Ida BackmanIF Drott4.93 / 4.93
 
P15 100m (9)
Oscar GrannasIF Drott12.86 / 12.86
Isak HöglundIF Drott12.22 / 12.22
William WesterlundIF Drott12.58 / 12.58
Edward WikarIF Drott12.82 / 12.82
 
P15 pituus (5)
Oscar GrannasIF Drott5.39 / 5.39
Isak HöglundIF Drott5.17 / 5.17
William WesterlundIF Drott5.24 / 5.24
Edward WikarIF Drott4.76 / 4.76
 
T15 100m (10)
Nea HassilaIF Drott14.14 / 14.14
Emma LillasIF Drott14.52 / 14.52
 
T15 pituus (5)
Nea HassilaIF Drott4.36 / 4.36
Emma LillasIF Drott4.19 / -
 
P13 60m (6)
Sami AlataloIF Drott 8.65 / 8.65
 
P13 pituus (6)
Sami AlataloIF Drott4.03 / 4.03
 
T13 60m (26)
Carolina ÅhmanIF Drott 9.78 / 9.78
Annie LundénIF Drott 9.26 / 9.26
Julia SödergårdIF Drott10.08 / -
Hanna VornanenIF Drott11.17 / -
Denise WesterlundIF Drott11.00 / -
 
T13 seiväs (5)
Hanna VornanenIF Drott2.02 / 2.02
 
T13 pituus (22)
Carolina ÅhmanIF Drott3.83 / 3.83
Annie LundénIF Drott4.32 / 4.32
Julia SödergårdIF Drott3.73 / 3.73
Denise WesterlundIF Drott3.30 / 3.30
 
P11 60m (6)
Niko HassilaIF Drott 9.80 / 9.80
 
P11 kuula (4)
Niko HassilaIF Drott5.52 / 5.52
 
T11 60m (22)
Lydia BackmanIF Drott10.04 / 10.04
Wilma GrannasIF Drott 9.11 / 9.11
Venla LehtoIF Drott - / -
Olivia SmedlundIF Drott 9.92 / 9.92
Josefine SödergårdIF Drott10.19 / 10.19
 
T11 kuula (22)
Lydia BackmanIF Drott6.14 / 6.14
Wilma GrannasIF Drott7.82 / 7.82
Venla LehtoIF Drott3.43 / -
Olivia SmedlundIF Drott4.03 / 4.03
Josefine SödergårdIF Drott4.99 / 4.99
Cajsa SvenlinIF Drott4.78 / 4.78
 
P9 40m (13)
Jonas BackmanIF Drott 7.63 / 7.63
Ben BjörklundIF Drott 7.37 / 7.37
Jacob JungarIF Drott 7.63 / 7.63
Veikka LehtoIF Drott - / -
Walter SödergårdIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott 7.12 / 7.12
 
P9 kuula (12)
Jonas BackmanIF Drott4.80 / 4.80
Ben BjörklundIF Drott5.66 / 5.66
Veikka LehtoIF Drott4.72 / 4.72
Julian MattssonIF Drott4.77 / 4.77
Joar TunérIF Drott5.12 / 5.12
 
T9 40m (17)
Michelle MäenpääIF Drott 8.06 / 8.06
Tilde StenmanIF Drott 7.95 / 7.95
Frida SundholmIF Drott 7.78 / 7.78
Elin WiklundIF Drott 7.29 / 7.29
 
T9 kuula (15)
Michelle MäenpääIF Drott4.05 / 4.05
Tilde StenmanIF Drott3.54 / 3.54
Frida SundholmIF Drott4.43 / 4.43
Elin WiklundIF Drott4.17 / 4.17