Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
30.07. klo 18:00 DT Larsmo
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 139 henk. (234 lajisuoritusta)
M 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Rasmus EnvallIK Falken11.64 / 11.97
Tha TaLarsmo IF11.15 / 11.15
 
M seiväs (2)
Antti KoisAlavieskan Viri4.90 / 3.80
Christian WestöIF Femman5.02 / -
 
M pituus (1)
Johannes HaavistoHimangan Urheilijat6.45 / 5.91
 
N 100m (1)
Jenny AsplundLarsmo IF12.69 / 12.84
 
N pituus (2)
Victoria MynttiIF Drott4.90 / 4.90
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat5.45 / 5.38
 
M17 100m (5)
Johannes ÅhmanIF Drott11.95 / 11.95
Viljami KariVetelin Urheilijat12.08 / 12.48
Albin LundbergVasa IS11.70 / 11.70
Nico MäenpääGamlakarleby IF13.79 / 13.79
Henrik NylundLappajärven Veikot13.05 / 13.05
 
M17 seiväs (1)
Juuso TornbergRaahen Vesa3.40 / 3.40
 
M17 pituus (1)
Henrik NylundLappajärven Veikot - / -
 
N17 100m (4)
Ana CiorneiIF Åsarna13.58 / 13.58
Nora FinholmLarsmo IF14.32 / 14.34
Janna SiegfridsVasa IS13.24 / 13.43
Emma VikmanIF Åsarna13.80 / 13.80
 
N17 seiväs (1)
Friida KivistöKalajoen Junkkarit3.40 / 3.40
 
N17 pituus (4)
Ida BackmanIF Drott4.93 / 4.93
Ana CiorneiIF Åsarna4.41 / 4.41
Janna SiegfridsVasa IS5.23 / 4.98
Emma VikmanIF Åsarna4.34 / 4.34
 
P15 100m (9)
Kasper BiskopGamlakarleby IF14.41 / 14.41
Sel DwayLarsmo IF11.88 / 11.88
Oscar GrannasIF Drott12.86 / 12.86
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Isak HöglundIF Drott12.22 / 12.22
Jani MäenpääGamlakarleby IF13.42 / 13.42
Oliver TakanenGamlakarleby IF12.97 / 12.97
William WesterlundIF Drott12.58 / 12.58
Edward WikarIF Drott12.82 / 12.82
 
P15 seiväs (2)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot3.70 / 3.70
Eetu TornbergRaahen Vesa3.10 / 3.10
 
P15 pituus (5)
Kasper BiskopGamlakarleby IF4.46 / -
Oscar GrannasIF Drott5.39 / 5.39
Isak HöglundIF Drott5.17 / 5.17
William WesterlundIF Drott5.24 / 5.24
Edward WikarIF Drott4.76 / 4.76
 
T15 100m (10)
Vilma BjörkskogLarsmo IF14.15 / 14.15
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF14.22 / 14.22
Nea HassilaIF Drott14.14 / 14.14
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit14.37 / 14.37
Elin JakobssonIF Åsarna13.88 / 13.88
Ciia KarlssonIF Femman13.21 / 13.21
Emma LillasIF Drott14.52 / 14.52
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna13.48 / 13.48
 
T15 seiväs (1)
Felicia VikströmLarsmo IF2.80 / 2.80
 
T15 pituus (5)
Nea HassilaIF Drott4.36 / 4.36
Elin JakobssonIF Åsarna4.79 / 4.79
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot4.62 / 4.62
Emma LillasIF Drott4.19 / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna4.57 / 4.57
 
P13 60m (6)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF 8.21 / 8.21
Sami AlataloIF Drott 8.65 / 8.65
Anton FuruGamlakarleby IF 8.83 / 8.83
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 8.12 / 8.12
Paul HjulforsLarsmo IF 8.28 / 8.28
Linus LiljekvistLarsmo IF 9.25 / 9.25
 
P13 seiväs (2)
Lauri TornbergRaahen Vesa2.50 / 2.50
Matias TornbergRaahen Vesa2.60 / 2.60
 
P13 pituus (6)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF3.89 / 3.89
Sami AlataloIF Drott4.03 / 4.03
Anton FuruGamlakarleby IF3.78 / 3.78
Anton HietapakkaGamlakarleby IF4.66 / 4.65
Paul HjulforsLarsmo IF4.55 / 4.55
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
 
T13 60m (26)
Carolina ÅhmanIF Drott 9.78 / 9.78
Vilma BjörkskogLarsmo IF 8.65 / 8.65
Malva BrännbackaLarsmo IF 8.91 / -
Alma ByggmästarLarsmo IF 8.57 / 8.57
Nellie ByggmästarLarsmo IF 9.29 / 9.29
Malin CederholmIF Nykarlebynejden 9.07 / 9.07
Ada DjupsundGamlakarleby IF 8.62 / 8.62
Felicia EnaLarsmo IF 9.86 / -
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit 8.76 / 8.76
Josefina KackurLarsmo IF 9.13 / 9.13
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat 9.12 / 9.12
Sigrid KarlströmIF Åsarna 9.46 / -
Vilma KnutarKokkolan Veikot 8.60 / 8.60
Angelina LaurénIF Åsarna 8.64 / 8.64
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.18 / 9.18
Annie LundénIF Drott 9.26 / 9.26
Mathilda ParkkinenLarsmo IF 9.29 / 9.29
Oona SandellIK Falken11.63 / -
Matilda SnellmanLarsmo IF10.21 / -
Mella SnellmanLarsmo IF - / -
Julia SödergårdIF Drott10.08 / -
Lina SvenlinLarsmo IF 9.73 / 9.75
Meyah ThylinLarsmo IF10.40 / -
Venla VikströmLarsmo IF 9.10 / 9.10
Hanna VornanenIF Drott11.17 / -
Denise WesterlundIF Drott11.00 / -
 
T13 seiväs (5)
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit2.70 / 2.70
Venla VikströmLarsmo IF - / -
Hanna VornanenIF Drott2.02 / 2.02
 
T13 pituus (22)
Carolina ÅhmanIF Drott3.83 / 3.83
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.43 / 4.43
Malva BrännbackaLarsmo IF4.30 / 4.30
Nellie ByggmästarLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.29 / 4.29
Ada DjupsundGamlakarleby IF4.27 / 4.27
Josefina KackurLarsmo IF4.22 / 4.22
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat4.00 / 4.00
Sigrid KarlströmIF Åsarna3.72 / 3.72
Vilma KnutarKokkolan Veikot4.71 / 4.71
Angelina LaurénIF Åsarna4.18 / 4.18
Ronja LjungbergIF Åsarna4.25 / 4.25
Annie LundénIF Drott4.32 / 4.32
Wilma NybergIF Åsarna4.38 / 4.18
Mathilda ParkkinenLarsmo IF - / -
Oona SandellIK Falken3.45 / -
Matilda SnellmanLarsmo IF3.97 / -
Mella SnellmanLarsmo IF3.61 / 3.61
Julia SödergårdIF Drott3.73 / 3.73
Lina SvenlinLarsmo IF - / -
Meyah ThylinLarsmo IF3.31 / 3.31
Denise WesterlundIF Drott3.30 / 3.30
 
P11 60m (6)
Vilgot BacklundLarsmo IF 9.42 / 9.42
Niko HassilaIF Drott 9.80 / 9.80
Arvid KockIK Falken 9.26 / 9.26
Melvin LindqvistIK Falken11.22 / 11.22
Melwin NygårdLarsmo IF 9.71 / 9.71
William StrandvallIF Åsarna 9.24 / 9.24
 
P11 kuula (4)
Niko HassilaIF Drott5.52 / 5.52
Melvin LindqvistIK Falken6.05 / 6.05
Melwin NygårdLarsmo IF5.31 / 5.31
Hugo StrandvallIF Åsarna7.70 / 7.70
 
T11 60m (22)
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.76 / 8.76
Lydia BackmanIF Drott10.04 / 10.04
Linn BjörkskogLarsmo IF 9.97 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Melwa FagerholmLarsmo IF - / -
Saga FinniläLarsmo IF - / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF 9.53 / 9.53
Wilma GrannasIF Drott 9.11 / 9.11
Emilia GranqvistLarsmo IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF 9.59 / 9.59
Ellen KockIK Falken 8.98 / 8.98
Venla LehtoIF Drott - / -
Elin ÖsterholmLarsmo IF10.69 / 10.69
Olivia SmedlundIF Drott 9.92 / 9.92
Josefine SödergårdIF Drott10.19 / 10.19
Amelina StrömbergLarsmo IF10.22 / 10.22
Lea SundelinLarsmo IF 9.50 / 9.50
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Thilde SundqvistLarsmo IF10.81 / -
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.55 / 9.55
 
T11 kuula (22)
Dayna AustenGamlakarleby IF6.97 / 6.97
Julia BäckIF Nykarlebynejden4.80 / -
Lydia BackmanIF Drott6.14 / 6.14
Sara CederholmIF Nykarlebynejden8.31 / 8.31
Melwa FagerholmLarsmo IF - / -
Saga FinniläLarsmo IF - / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF5.18 / 5.18
Wilma GrannasIF Drott7.82 / 7.82
Emilia GranqvistLarsmo IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF5.88 / 5.88
Venla LehtoIF Drott3.43 / -
Julia LindellIF Åsarna6.04 / 6.04
Ellen NybergIF Åsarna7.47 / 7.47
Elin ÖsterholmLarsmo IF5.03 / 5.03
Olivia SmedlundIF Drott4.03 / 4.03
Josefine SödergårdIF Drott4.99 / 4.99
Amelina StrömbergLarsmo IF4.85 / 4.85
Lea SundelinLarsmo IF5.71 / 5.71
Thilde SundqvistLarsmo IF - / -
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
Cajsa SvenlinIF Drott4.78 / 4.78
 
P9 40m (13)
Jonas BackmanIF Drott 7.63 / 7.63
Ben BjörklundIF Drott 7.37 / 7.37
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 6.75 / 6.75
Alex FuruGamlakarleby IF 6.78 / 6.78
Ivar HjulforsLarsmo IF 7.09 / 7.09
Jacob JungarIF Drott 7.63 / 7.63
Robin KnutarKokkolan Veikot 7.11 / 7.11
Axel LaurénIF Åsarna 6.95 / 6.95
Veikka LehtoIF Drott - / -
Oliwer NygårdLarsmo IF 7.74 / 7.74
Roni SjölundLarsmo IF 7.62 / 7.62
Walter SödergårdIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott 7.12 / 7.12
 
P9 kuula (12)
Jonas BackmanIF Drott4.80 / 4.80
Ben BjörklundIF Drott5.66 / 5.66
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden6.02 / 6.02
Ivar HjulforsLarsmo IF - / -
Kevin KnutarGamlakarleby IF4.45 / 4.45
Robin KnutarKokkolan Veikot4.49 / 4.49
Axel LaurénIF Åsarna5.02 / 5.02
Veikka LehtoIF Drott4.72 / 4.72
Julian MattssonIF Drott4.77 / 4.77
Oliwer NygårdLarsmo IF3.90 / 3.90
Roni SjölundLarsmo IF3.53 / 3.53
Joar TunérIF Drott5.12 / 5.12
 
T9 40m (17)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Cassandra DahllundLarsmo IF 7.45 / 7.45
Amelina FagerholmLarsmo IF 8.30 / -
Alexia FranzénLarsmo IF - / -
Venla HjulforsLarsmo IF - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Vanessa KnutarGamlakarleby IF 7.33 / 7.33
Vilda LiljekvistLarsmo IF 6.91 / 6.91
Michelle MäenpääIF Drott 8.06 / 8.06
Adriana RiskaLarsmo IF 7.83 / 7.83
Agnes SlussnäsLarsmo IF - / -
Tilde StenmanIF Drott 7.95 / 7.95
Frida SundholmIF Drott 7.78 / 7.78
Molly SvenlinLarsmo IF - / -
Noomi SvenlinLarsmo IF - / -
Tilde SvenlinLarsmo IF - / -
Elin WiklundIF Drott 7.29 / 7.29
 
T9 kuula (15)
Cassandra DahllundLarsmo IF - / -
Amelina FagerholmLarsmo IF3.06 / -
Alexia FranzénLarsmo IF - / -
Venla HjulforsLarsmo IF - / -
Vanessa KnutarGamlakarleby IF5.13 / 5.13
Vilda LiljekvistLarsmo IF4.22 / 4.22
Michelle MäenpääIF Drott4.05 / 4.05
Adriana RiskaLarsmo IF3.67 / 3.67
Agnes SlussnäsLarsmo IF - / -
Tilde StenmanIF Drott3.54 / 3.54
Frida SundholmIF Drott4.43 / 4.43
Molly SvenlinLarsmo IF - / -
Noomi SvenlinLarsmo IF - / -
Tilde SvenlinLarsmo IF - / -
Elin WiklundIF Drott4.17 / 4.17