Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 18:00 RT Nykarleby
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 97 henk. (174 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Nykarlebynejden ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

N 200m (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
N kuula (4)
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden - / -
Simone WidnerIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 100m (7)
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 kiekko (3)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 800m (5)
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 80m aj (2)
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 korkeus (3)
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 pituus (9)
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 60m aj (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 korkeus (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 kuula (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 60m aj (5)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 pituus (6)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P11 kiekko (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m aj (16)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 korkeus (13)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 kuula (14)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 60m (8)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 600m (7)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 pituus (8)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -