Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.05. klo 18:00 RT Nykarleby
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 97 henk. (174 lajisuoritusta)
M 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna - / -
Christoffer EnvallIK Falken - / -
 
M 400m (1)
Joona MäkeläKälviän Tarmo - / -
 
M korkeus (2)
Aleksi KlemolaUllavan Kilpa - / -
Sebastian WidjeskogIF Åsarna194 / -
 
N 200m (4)
Nea HassilaIF Drott - / -
Vilma JukkolaLohtajan Veikot - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N kuula (4)
Anna MalinowskaIK Falken - / -
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden - / -
Emma SjölindIF Drott13,18 / -
Simone WidnerIF Nykarlebynejden - / -
 
M19 100m (1)
Antti VornanenIF Drott - / -
 
M19 400m (1)
Antti VornanenIF Drott - / -
 
N19 400m (1)
Elina PaavolaLohtajan Veikot - / -
 
M17 100m (2)
Sel DwayLarsmo IF - / -
Mika KetolaAlahärmän Kisa - / -
 
M17 400m (4)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Johannes EhrsIF VOM - / -
Josef HöglundIK Falken - / -
 
M17 korkeus (1)
Mika KetolaAlahärmän Kisa - / -
 
N17 100m (7)
Nora FinholmLarsmo IF - / -
Vilma JukkolaLohtajan Veikot - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Tuulia PaavolaLohtajan Veikot - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N17 1500m (1)
Suzette FinneIK Falken - / -
 
N17 kiekko (3)
Christina DahlIF Drott - / -
Sofia HagmanIK Falken - / -
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 100m aj (3)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 korkeus (4)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott125 / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 kiekko (3)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura - / -
 
T15 800m (5)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T15 80m aj (2)
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 korkeus (3)
Elizabeth FogdeMalax IF168 / -
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot - / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 60m aj (2)
Alexander BromanVasa IS - / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
P13 pituus (9)
Vertti ÅkerblomGamlakarleby IF - / -
Alexander BromanVasa IS - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Anton HietapakkaGamlakarleby IF - / -
Otto HolmGamlakarleby IF - / -
Elmo JukkolaLohtajan Veikot - / -
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 kiekko (1)
Joel ÖlingIF VOM - / -
 
T13 60m aj (8)
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
T13 korkeus (8)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Clara LinqvistIF Nykarlebynejden - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
T13 kuula (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P11 60m aj (5)
Eeli BengsVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 pituus (6)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 kiekko (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m aj (16)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 korkeus (13)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T11 kuula (14)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Josefine SödergårdIF Drott - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 60m (8)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 600m (7)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
P9 pituus (8)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
 
T9 60m (2)
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T9 600m (2)
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T9 kuula (1)
Emma VägarIF Fyren - / -