Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.08. klo 18:30 IK Falkens Dt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 234 henk. (398 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran IF Nykarlebynejden ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

N kuula (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden10.04 / 10.04
Simone WidnerIF Nykarlebynejden8.86 / 8.86
 
N17 100m (9)
Hanna BackIF Nykarlebynejden15.17 / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden13.18 / 13.18
 
N17 seiväs (9)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.50 / 2.50
 
N17 kuula (3)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden8.28 / 8.28
 
N17 moukari (4)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden26.13 / 23.49
 
P15 kuula (2)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden9.09 / -
 
P15 moukari (3)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden26.18 / 26.18
 
T15 100m (12)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden14.57 / 14.57
 
T15 korkeus (2)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden1.45 / 1.42
 
T15 moukari (7)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden24.46 / 24.46
 
P13 keihäs (7)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden33.17 / 33.17
 
T13 100m (15)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.63 / 14.63
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 800m (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:51.66 / 2:51.66
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden3:04.34 / 3:04.34
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 korkeus (12)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.50 / 1.50
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden1.25 / 1.25
 
T13 keihäs (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden29.47 / 29.47
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden31.57 / 31.57
 
P11 moukari (8)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m (24)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden 9.53 / 9.53
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Melva WiklundIF Nykarlebynejden 9.45 / 9.45
 
T11 800m (14)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden2:54.69 / 2:54.69
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3:23.56 / 3:27.89
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3:07.42 / 3:07.42
 
T11 korkeus (15)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Sara CederholmIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Melva WiklundIF Nykarlebynejden1.25 / 1.25
 
T11 moukari (11)
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 40m (20)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 6.75 / 6.75
Nico EkholmIF Nykarlebynejden 7.55 / 7.55
 
P9 400m (16)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 79.58 / 79.58
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 keihäs (16)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 40m (16)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Molly HolländerIF Nykarlebynejden 7.55 / 7.55
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden 7.95 / 7.95
 
T9 400m (14)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Molly HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 keihäs (9)
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -