Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.08. klo 18:30 IK Falkens Dt
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 234 henk. (398 lajisuoritusta)
M 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.79
David BammVasa IS11.25 / 11.54
Sebastian BjörkmanSjundeå IF11.18 / 11.65
Rasmus EnvallIK Falken11.64 / 11.97
Christoffer PåttVasa IS11.81 / 11.81
Anton SandvikVasa IS11.64 / 11.64
Antti TuomelaLaihian Luja11.19 / -
 
M 400m (11)
Johannes ÅhmanIF Drott 55.28 / -
Markku AinaliKokkolan Veikot 55.58 / 66.71
Mustafa Al-JubouriGamlakarleby IF 56.17 / 56.63
Josef HöglundIK Falken 52.71 / 52.71
Sebastian NordbergIF Kraft 54.93 / 55.46
Benjamin OlliIF Femman - / -
Alexander RönnskärIK Falken 52.22 / -
Pauli RuostetsaariGamlakarleby IF 53.66 / -
Markus SällinenGamlakarleby IF 61.03 / 62.89
Kaj SandellIK Falken 52.32 / 59.37
Kabongu TshibanguVasa IS 54.29 / 54.29
 
M 1500m (6)
Harri HietamäkiVasa IS - / -
Jonas IngoVasa IS 4:10.66 / 4:11.72
Victor LövdalVasa IS 4:07.22 / -
William SundqvistIK Falken 4:24.82 / 4:39.70
Joakim TräskelinVasa IS 4:06.20 / -
Väinö VenetjokiGamlakarleby IF 4:09.63 / 4:09.63
 
M 5000m (1)
Björn SandlerIK Falken15:52.20 / 15:57.47
 
M pituus (3)
Frans HäggblomIK Falken6.58 / 6.58
Sameli PukkinenVaasan Toverit6.11 / 6.11
Jere VirtaVaasan Toverit5.81 / 5.81
 
M kuula (2)
Tommy LahtiIF Femman8.00 / 7.73
Jonas SolvinIK Falken15.49 / 15.49
 
M moukari (2)
Tommy LahtiIF Femman28.97 / 28.97
Petri RautioOulun Pyrintö69.85 / 63.96
 
N 100m (3)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama12.17 / 12.96
Milla HuuskoVetelin Urheilijat13.85 / 13.85
Linnea MarttalaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.78 / -
 
N 400m (5)
Suzette FinneIK Falken 64.29 / 64.29
Hanna FrostdahlIK Falken 59.58 / 62.30
Heta JauhiainenKalajoen Junkkarit 63.68 / 63.73
Hanna KyöstiHimangan Urheilijat 66.81 / -
Andrea LiljaVasa IS 65.23 / -
 
N pituus (6)
Minttu-Maaria AlanenVaasan Vasama5.76 / 5.56
Ida BackmanIF Drott4.93 / 4.93
Lova ForsmanIF Drott5.08 / 5.05
Nea LuokkanenHimangan Urheilijat4.75 / 4.71
Kaisa PukkinenVaasan Toverit5.20 / 5.12
Andrea RönnskärIK Falken5.14 / 5.14
 
N kuula (3)
Anna MalinowskaIK Falken11.17 / 10.30
Cecilia ÖsterlundIF Nykarlebynejden10.04 / 10.04
Simone WidnerIF Nykarlebynejden8.86 / 8.86
 
N moukari (1)
Tilda BorgmästarsIK Falken34.60 / 34.60
 
M17 100m (4)
Mika KetolaAlahärmän Kisa12.46 / 12.46
Albin LundbergVasa IS11.70 / 11.70
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna11.33 / 11.33
Steven PortinIK Falken11.38 / -
 
M17 1500m (2)
Viktor BjörkellVasa IS 4:36.33 / 4:36.33
Jimmy WesterlundIK Falken - / -
 
M17 korkeus (1)
Mika KetolaAlahärmän Kisa1.69 / 1.65
 
M17 seiväs (2)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot3.80 / 3.80
Albin LundbergVasa IS4.50 / 4.20
 
M17 kuula (1)
Mika KetolaAlahärmän Kisa9.80 / 9.80
 
N17 100m (9)
Hanna BackIF Nykarlebynejden15.17 / -
Ellen BosVasa IS14.22 / 14.22
Laura ByströmIK Falken14.60 / -
Ana CiorneiIF Åsarna13.58 / 13.58
Nora FinholmLarsmo IF14.32 / 14.34
Nea LuokkanenHimangan Urheilijat14.04 / -
Andrea RönnskärIK Falken13.28 / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden13.18 / 13.18
Emma VikmanIF Åsarna13.80 / 13.80
 
N17 seiväs (9)
Yasmine BodbackaIK Falken2.00 / 2.00
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit2.70 / 2.70
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.50 / 2.50
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.05 / 3.05
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot1.90 / 1.90
Essi MelenderVaasan Vasama3.90 / 3.90
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti3.15 / 3.15
Moa PesonenIF Åland2.55 / 2.55
Hanna VornanenIF Drott2.30 / 2.30
 
N17 kuula (3)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -
Michelle NybackIF Nykarlebynejden8.28 / 8.28
Johanna TikkalaIF Kraft13.99 / 13.99
 
N17 moukari (4)
Ellen BosVasa IS46.48 / 46.48
Emmanuela KoomsonIF Länken54.61 / 54.61
Michelle NybackIF Nykarlebynejden26.13 / 23.49
Aliisa SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot54.69 / 54.69
 
P15 100m (9)
Sel DwayLarsmo IF11.88 / 11.88
Isak HöglundIF Drott12.22 / 12.22
Ive NtumbaVasa IS11.41 / 11.41
Benjamin OlliIF Femman11.70 / 11.70
Elias RintanenIF VOM11.66 / 11.66
Albin SödermanIF Drott14.23 / 14.23
William WesterlundIF Drott12.58 / 12.58
Edward WikarIF Drott12.82 / 12.82
Paul WiklövIK Falken13.99 / 13.99
 
P15 korkeus (1)
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.51 / 1.51
 
P15 pituus (4)
Isak HöglundIF Drott5.24 / 5.24
Albin SödermanIF Drott4.09 / 4.08
William WesterlundIF Drott5.24 / 5.24
Edward WikarIF Drott4.76 / 4.76
 
P15 kuula (2)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden9.09 / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
P15 moukari (3)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden26.18 / 26.18
Conrad MannströmIK Falken18.12 / 18.12
Toivo TarvainenKauhavan Wisa56.47 / 56.47
 
T15 100m (12)
Mia BackmanIF Drott15.68 / -
Emma ForsIK Falken14.23 / 14.23
Nea HassilaIF Drott14.14 / 14.14
Tilda HöglundIF Drott14.33 / -
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden14.57 / 14.57
Elin JakobssonIF Åsarna13.88 / 13.88
Vilma KnutarKokkolan Veikot13.89 / 13.89
Sofia MattilaLapuan Virkiä14.29 / 14.29
Fanny ÖstmanIF Drott14.31 / 14.31
Charlotta SandkullaIF Åsarna13.48 / 13.48
Vilhelmina SjölindIF Åsarna14.46 / 14.46
Vanessa StoreKälviän Tarmo13.58 / 13.58
 
T15 800m (2)
Jamira SuarezIF Drott2:30.73 / 2:30.73
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot2:28.94 / 2:28.94
 
T15 korkeus (2)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden1.45 / 1.42
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.61 / 1.61
 
T15 pituus (11)
Mia BackmanIF Drott4.69 / 4.69
Ada DjupsundGamlakarleby IF4.47 / 4.47
Nea HassilaIF Drott4.45 / 4.45
Tilda HöglundIF Drott4.36 / 4.36
Eveliina HuhtaluhtaAlahärmän Kisa4.48 / 4.48
Elin JakobssonIF Åsarna4.79 / 4.79
Vilma KnutarKokkolan Veikot4.71 / 4.71
Sofia MattilaLapuan Virkiä4.53 / 4.53
Fanny ÖstmanIF Drott4.25 / 4.25
Vanessa StoreKälviän Tarmo4.41 / 4.41
Jamira SuarezIF Drott4.88 / 4.88
 
T15 moukari (7)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden24.46 / 24.46
Amanda HolmlundIF Åsarna - / -
Sandra HongellIF Åsarna41.14 / 41.14
Ezekiela KoomsonIF Länken35.57 / 35.57
Charlotta SandkullaIF Åsarna54.97 / 54.97
Anna VillförIF Femman36.52 / 36.52
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P13 100m (10)
Joosef AhmedVetelin Urheilijat15.18 / -
Sami AlataloIF Drott13.85 / 13.85
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat14.64 / -
Emil FockIF Femman - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Aaro KangasKälviän Tarmo14.18 / 14.18
Emil KlemetsIK Falken - / -
Oliver NordbergIF Kraft14.59 / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot14.71 / -
Morgan StenmanIK Falken - / -
 
P13 800m (5)
Emil FockIF Femman4:07.00 / 4:10.43
Theo GullbergVasa IS2:49.13 / 2:55.32
Emil KlemetsIK Falken - / -
Oliver NordbergIF Kraft2:39.90 / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot3:07.17 / -
 
P13 korkeus (5)
Emil FockIF Femman1.00 / 1.00
Theo GullbergVasa IS1.20 / 1.20
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot1.40 / 1.40
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.51 / 1.51
Morgan StenmanIK Falken1.11 / -
 
P13 keihäs (7)
Alexander BromanVasa IS23.99 / 23.99
Emil FockIF Femman19.56 / 19.56
Theo GullbergVasa IS22.81 / 21.83
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot34.02 / 34.02
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot38.28 / 38.28
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden33.17 / 33.17
Morgan StenmanIK Falken13.99 / -
 
T13 100m (15)
Carolina ÅhmanIF Drott16.01 / 16.01
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.63 / 14.63
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
Eveliina HuhtaluhtaAlahärmän Kisa - / -
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Sofie LövsundIK Falken - / -
Wilma NybergIF Åsarna14.06 / 14.06
Nea PulkkinenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Evelina PunsarIK Falken - / -
Oona SandellIK Falken - / -
Denise WesterlundIF Drott16.90 / 16.90
 
T13 800m (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden2:51.66 / 2:51.66
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden3:04.34 / 3:04.34
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Sigrid KarlströmIF Åsarna2:46.54 / 2:46.54
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna2:51.07 / 2:53.65
Ines ÖstmanIF Drott2:52.15 / 2:52.15
Oona SandellIK Falken2:57.29 / 2:57.29
 
T13 korkeus (12)
Carolina ÅhmanIF Drott1.20 / 1.20
Natalie AinasojaIK Falken1.26 / 1.26
Yasmine BodbackaIK Falken1.15 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.50 / 1.50
Sointu FinniläGamlakarleby IF1.26 / 1.26
Molly ForslundVasa IS1.45 / 1.45
Sigrid KarlströmIF Åsarna1.30 / 1.30
Tindra KockIK Falken1.30 / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden1.25 / 1.25
Ronja LjungbergIF Åsarna1.30 / 1.30
Sofie LövsundIK Falken - / -
 
T13 keihäs (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden29.47 / 29.47
Molly ForslundVasa IS31.24 / 31.24
Sigrid KarlströmIF Åsarna16.67 / 11.32
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden31.57 / 31.57
Ronja LjungbergIF Åsarna21.74 / 21.74
Oona SandellIK Falken17.52 / 17.52
Hanna VornanenIF Drott30.94 / 30.94
 
P11 60m (12)
Juho HuhtaluhtaAlahärmän Kisa 9.34 / 9.34
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot 9.44 / 9.44
Arvid KockIK Falken 9.26 / 9.26
Melvin LindqvistIK Falken11.22 / 11.22
Oscar LundénIF Drott 9.87 / 9.87
Alex MynttiVasa IS 9.15 / 9.15
Theo NordlingIK Falken 9.35 / 9.35
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot10.28 / 10.28
Tino PollariKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Oskar SparvVaasan Vasama 9.46 / 9.46
Alfred StenmanIK Falken - / -
William StrandvallIF Åsarna 9.24 / 9.24
 
P11 800m (9)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Emil AnderssénIK Falken - / -
Alvar AsplundIK Falken - / -
Niko HassilaIF Drott3:08.42 / 3:08.42
Arvid KockIK Falken2:58.44 / -
Oscar LundénIF Drott2:58.50 / 2:58.50
Alex MynttiVasa IS - / -
Oskar SparvVaasan Vasama2:52.02 / 2:52.02
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P11 korkeus (7)
Tony AhlvikIK Falken1.00 / -
Niko HassilaIF Drott1.00 / 0.95
Arvid KockIK Falken1.30 / 1.30
Melvin LindqvistIK Falken1.10 / 1.10
Oscar LundénIF Drott1.15 / 1.15
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.23 / 1.23
Hannez SarinIF Femman1.15 / -
 
P11 moukari (8)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Joar MannströmIK Falken - / -
Hannez SarinIF Femman - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
Arttu SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
T11 60m (24)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden 9.53 / 9.53
Matilda AinasojaIK Falken10.14 / 10.14
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.76 / 8.76
Lydia BackmanIF Drott10.04 / 10.04
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Linn BjörkIK Falken10.93 / 10.93
Milla ByströmIK Falken10.72 / 10.72
Sara CederholmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Filippa EleniusIK Falken10.05 / 10.18
Jeanessa FinneIK Falken 9.65 / 9.65
Isabella FloccoGamlakarleby IF 9.53 / 9.53
Wilma GrannasIF Drott 9.11 / 9.11
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM10.70 / 10.70
Meya KastrénVasa IS 9.53 / 9.53
Ellen KockIK Falken 8.98 / 8.98
Ilone KockIK Falken11.85 / -
Fanny LångsIF VOM11.19 / 11.19
Venla LehtoIF Drott 9.66 / 9.66
Enya LönnqvistIK Falken 9.83 / 9.83
Linnea StrandvallIK Falken 9.29 / 9.29
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.53 / 9.53
Ella WallinVasa IS 9.22 / 9.22
Melva WiklundIF Nykarlebynejden 9.45 / 9.45
 
T11 800m (14)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden2:54.69 / 2:54.69
Fanni ÄyräAlahärmän Kisa3:07.00 / 3:07.00
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3:23.56 / 3:27.89
Milla ByströmIK Falken3:44.99 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3:07.42 / 3:07.42
Jeanessa FinneIK Falken3:07.17 / 3:07.17
Matilda HermansIF VOM3:13.97 / -
Ellen KockIK Falken3:01.55 / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Enya LönnqvistIK Falken3:46.62 / -
Ellen NybergIF Åsarna3:26.56 / -
Linnea StrandvallIK Falken3:13.22 / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Jessica WesterlundIK Falken3:11.05 / 3:11.05
 
T11 korkeus (15)
Matilda AinasojaIK Falken1.20 / 1.20
Dayna AustenGamlakarleby IF1.10 / -
Lydia BackmanIF Drott1.10 / 1.10
Linn BergströmIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Sara CederholmIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Jeanessa FinneIK Falken1.30 / 1.30
Matilda ForsIF Drott1.30 / 1.30
Wilma GrannasIF Drott1.25 / 1.25
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM1.10 / 1.10
Meya KastrénVasa IS1.30 / 1.30
Ilone KockIK Falken1.00 / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Linnea StrandvallIK Falken1.24 / 1.24
Melva WiklundIF Nykarlebynejden1.25 / 1.25
 
T11 moukari (11)
Julia BäckIF Nykarlebynejden - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Anni SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
P9 40m (20)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken 6.95 / 6.95
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF 6.56 / 6.56
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Jonas BackmanIF Drott 7.63 / 7.63
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 6.75 / 6.75
Nico EkholmIF Nykarlebynejden 7.55 / 7.55
Alex HermansIF VOM 7.85 / 7.85
Eino HuhtaluhtaAlahärmän Kisa 6.44 / 6.44
Jacob JungarIF Drott 7.63 / 7.63
Robin KnutarKokkolan Veikot 7.11 / 7.11
Axel LaurénIF Åsarna 6.95 / 6.95
Veikka LehtoIF Drott 7.80 / 7.80
Felix MäkynenIF Åsarna 7.79 / 7.79
Leon SandellIK Falken 7.47 / 7.47
Oliver SandellIK Falken 7.70 / 7.70
Milton SandénVasa IS 6.70 / 6.70
Melker StrandvallIK Falken 7.46 / 7.46
Eddie WallinVasa IS 6.63 / 6.63
Melwin WiikIK Falken 7.95 / 7.43
 
P9 400m (16)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Edward AspforsIK Falken - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 79.58 / 79.58
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Eino HuhtaluhtaAlahärmän Kisa - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Robin KnutarKokkolan Veikot - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P9 keihäs (16)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Eino HuhtaluhtaAlahärmän Kisa - / -
Robin KnutarKokkolan Veikot - / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Oliver SandellIK Falken - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Arttu SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
T9 40m (16)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Amanda GrannasIF Drott 7.60 / 7.60
Frida HäggblomVasa IS - / -
Molly HolländerIF Nykarlebynejden 7.55 / 7.55
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden 7.95 / 7.95
Ninja KockIK Falken10.20 / -
Nea KuittinenIF Drott 7.66 / 7.66
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot 8.36 / -
Maija SalminenIF Drott 8.22 / 8.22
Alina SandvikIK Falken 7.09 / 7.09
Ellen SarinIF Femman 8.03 / 8.03
Vilma SparvVaasan Vasama 7.87 / 7.87
Linnea StenmanIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna 7.11 / 7.11
Line SundbeckIK Falken - / -
Elin WiklundIF Drott 7.29 / 7.29
 
T9 400m (14)
Elli ÄyräAlahärmän Kisa - / -
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Molly HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ninja KockIK Falken - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Vilma SparvVaasan Vasama - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Line SundbeckIK Falken - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
 
T9 keihäs (9)
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Ninja KockIK Falken - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Maija SalminenIF Drott - / -
Ellen SarinIF Femman - / -
Line SundbeckIK Falken - / -
Elin WiklundIF Drott - / -