Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.08. klo 12:00 Varsyn juoksucup:n ja Spotox heittopörssin osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 175 henk. (291 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Turun Urheiluliitto ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

N kiekko (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Rafaela LiskiTurun Urheiluliitto36.52 / 36.04
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto46.83 / 46.83
Petra OjanenTurun Urheiluliitto31.86 / 31.86
 
M17 150m (4)
Roope KiveläTurun Urheiluliitto17.93 / -
 
N17 150m (4)
Petra OjanenTurun Urheiluliitto23.17 / -
 
P15 150m (4)
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto21.26 / -
 
T15 kiekko (7)
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto34.91 / 34.91
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto34.12 / 34.12
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto38.93 / 38.93
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto48.22 / 46.85
 
T15 keihäs (3)
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto30.23 / 29.48
 
P14 150m (5)
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto22.78 / -
 
T14 150m (12)
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto21.71 / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto21.70 / -
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto20.63 / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto26.28 / -
 
P13 pituus (3)
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto4.04 / 4.04
 
P13 kiekko (9)
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto35.85 / 35.85
Riku NaulaTurun Urheiluliitto39.74 / 39.74
 
P13 keihäs (9)
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto35.79 / 35.79
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto36.71 / 36.71
Riku NaulaTurun Urheiluliitto27.00 / 27.00
 
T13 150m (14)
Linnea KeroTurun Urheiluliitto23.59 / -
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto23.93 / -
 
T13 pituus (13)
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.17 / 4.17
 
T13 kiekko (15)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto32.21 / 32.21
Judith MirandaTurun Urheiluliitto29.08 / 29.08
 
T13 keihäs (10)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto36.21 / 36.21
 
P12 150m (6)
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto23.22 / -
 
T12 150m (10)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto22.76 / -
 
P11 pituus (4)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.97 / 3.97
 
P11 kiekko (12)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto30.66 / 30.66
 
P11 keihäs (12)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto23.24 / 23.24
 
T11 150m (11)
Lotta KeroTurun Urheiluliitto27.01 / 27.01
 
T11 kiekko (12)
Venla MannerTurun Urheiluliitto30.53 / 30.53
 
P10 150m (8)
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto23.33 / 23.33
 
P9 150m (8)
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -