Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.08. klo 12:00 Varsyn juoksucup:n ja Spotox heittopörssin osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 175 henk. (291 lajisuoritusta)
N kiekko (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Rafaela LiskiTurun Urheiluliitto36.52 / 36.04
Roosa NaulaTurun Urheiluliitto46.83 / 46.83
Petra OjanenTurun Urheiluliitto31.86 / 31.86
 
M17 150m (4)
Onni FlinkmanNaantalin Löyly - / -
Juho HaapalaMaskun Kataja17.68 / -
Roope KiveläTurun Urheiluliitto17.93 / -
Mikael SalminenNaantalin Löyly - / -
 
N17 150m (4)
Petra OjanenTurun Urheiluliitto23.17 / -
Nea RekolaTurun Toverit20.93 / -
Olivia SalmelainenMaskun Kataja20.76 / -
Emma TainioPaimion Urheilijat19.74 / -
 
P15 150m (4)
Aarni EijsSalon Vilpas21.54 / -
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto21.26 / -
Jaakko KuoppaMaskun Kataja20.53 / -
 
P15 pituus (1)
Otto HiivolaKalannin Vankka5.55 / 5.50
 
P15 kiekko (4)
Otto HiivolaKalannin Vankka57.90 / 57.90
Aapo KalajokiRaision Kuula49.14 / 49.14
Juho SuominenPiikkiön Kehitys48.81 / 48.81
Kasper TuominenPiikkiön Kehitys42.51 / 42.51
 
P15 keihäs (1)
Otto HiivolaKalannin Vankka59.89 / 56.41
 
T15 150m (5)
Vilma HalavaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Essi HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu22.55 / -
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu22.91 / -
Henni LiimattaMaskun Kataja21.22 / -
Sara SyrjäläKosken Kaiku23.58 / -
 
T15 korkeus (5)
Ronja HuppunenMaarian Mahti1.47 / 1.47
Henni LiimattaMaskun Kataja1.56 / 1.55
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu1.34 / 1.34
Annika UusiperhePiikkiön Kehitys1.49 / 1.49
Alina VirtanenPiikkiön Kehitys1.60 / 1.60
 
T15 kiekko (7)
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto34.91 / 34.91
Oona KaskinenTurun Urheiluliitto34.12 / 34.12
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu24.57 / 24.57
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto38.93 / 38.93
Pinja NaulaTurun Urheiluliitto48.22 / 46.85
Ellen UschanowRaision Kuula38.40 / 36.86
Vilma ValtonenPaimion Urheilijat26.88 / 26.88
 
T15 keihäs (3)
Vilma HalavaLittoisten Työväen Urheilijat20.03 / -
Eevi-Maria HautalaTurun Urheiluliitto30.23 / 29.48
Ada JokinenMarttilan Murto32.66 / 32.32
 
P14 150m (5)
Eino KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto22.78 / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oskari SalmelainenMaskun Kataja - / -
Jere SantaluotoRaision Kuula23.04 / -
 
T14 150m (12)
Venla HämäläinenLiedon Parma22.29 / -
Helmi HeinonenLiedon Parma22.01 / -
Ronja HuppunenMaarian Mahti22.90 / -
Pinja KaijanenKaarinan Ura - / -
Fanny KeroIF Raseborg21.83 / -
Lotta KirjavainenTurun Urheiluliitto21.71 / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto21.70 / -
Felicia MalaninTurun Urheiluliitto - / -
Ella PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto20.63 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma23.26 / -
Emma TuominenTurun Urheiluliitto26.28 / -
 
P13 150m (6)
Ukko-Pekka HeikkiläSalon Vilpas - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula22.64 / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku22.67 / -
Taavi TuominenRaision Kuula23.57 / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti22.52 / -
Matias WilenKaarinan Ura26.02 / -
 
P13 pituus (3)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto4.04 / 4.04
Hannu SjöblomLoimaan Leisku4.07 / 4.07
 
P13 kiekko (9)
Artturi GauffinKaarinan Ura31.83 / 31.83
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Lauri KurkelaKaarinan Ura27.53 / 27.53
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto35.85 / 35.85
Severi LaineLauttakylän Luja20.01 / 20.01
Riku NaulaTurun Urheiluliitto39.74 / 39.74
Kustaa SalmelaKalannin Vankka31.92 / 31.92
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske35.01 / 35.01
Matias WilenKaarinan Ura - / -
 
P13 keihäs (9)
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto35.79 / 35.79
Lauri KurkelaKaarinan Ura32.00 / 32.00
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto36.71 / 36.71
Severi LaineLauttakylän Luja26.40 / 26.40
Nooa LaitinenKaarinan Ura33.54 / 33.54
Riku NaulaTurun Urheiluliitto27.00 / 27.00
Kustaa SalmelaKalannin Vankka41.07 / 41.07
Niklas VäliläMaarian Mahti32.92 / 32.86
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske42.32 / 42.32
 
T13 150m (14)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas23.18 / -
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu22.94 / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma21.56 / 21.56
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske24.16 / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto23.59 / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu22.92 / -
Henriikka LaineMaskun Kataja23.28 / -
Heta MäkinenTurun Urheiluliitto - / -
Salla MäkipereLiedon Parma22.90 / -
Karoliina OlliLoimaan Leisku24.34 / -
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto23.93 / -
Veera SovijärviLiedon Parma24.30 / -
Oona VäliläOripään Vesa - / -
 
T13 pituus (13)
Elli AjosenpääMaskun Kataja4.37 / 4.37
Verna HuppunenMaarian Mahti4.37 / 4.37
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske4.38 / 4.38
Eden KytöNaantalin Löyly4.25 / 4.25
Henriikka LaineMaskun Kataja4.33 / 4.33
Salla MäkipereLiedon Parma4.59 / 4.59
Judith MirandaTurun Urheiluliitto4.08 / 4.08
Rebecca NybergPargas IF3.19 / 3.19
Ella RåstedtEsbo IF3.97 / 3.97
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.17 / 4.17
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.20 / 4.20
Oona VäliläOripään Vesa - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske4.50 / 4.50
 
T13 kiekko (15)
Alexandra AlariLiedon Parma18.48 / 18.48
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto32.21 / 32.21
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu34.88 / 34.88
Nanna KukkulaKalannin Vankka11.59 / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto20.93 / 20.93
Matilda MehtoNaantalin Löyly38.97 / 38.97
Judith MirandaTurun Urheiluliitto29.08 / 29.08
Rebecca NybergPargas IF22.37 / 22.37
Ella RåstedtEsbo IF32.22 / 32.22
Sara SoiniKalannin Vankka30.92 / 30.92
Sofia TalvensaariKalannin Vankka24.32 / 23.24
Elviira TarvainenMaskun Kataja35.43 / 35.43
Oona VäliläOripään Vesa15.33 / -
Miina ValtonenPaimion Urheilijat21.11 / 21.11
Aada VuoriahoLaitilan Jyske33.38 / 33.38
 
T13 keihäs (10)
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto36.21 / 36.21
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat13.50 / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto21.32 / 21.32
Matilda MehtoNaantalin Löyly18.17 / 16.07
Rebecca NybergPargas IF22.47 / 22.47
Karoliina OlliLoimaan Leisku15.93 / -
Ella RåstedtEsbo IF33.00 / 33.00
Sara SoiniKalannin Vankka29.81 / 29.81
Sofia TalvensaariKalannin Vankka32.47 / 32.47
Elviira TarvainenMaskun Kataja36.53 / 36.53
 
P12 150m (6)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot25.50 / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly24.37 / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg23.00 / -
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto23.22 / -
Kustaa SalmelaKalannin Vankka22.37 / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott24.92 / -
 
T12 150m (10)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto22.76 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti24.84 / -
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat25.13 / 25.13
Nanna KukkulaKalannin Vankka27.90 / -
Eden KytöNaantalin Löyly23.56 / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto - / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly23.60 / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja22.91 / -
Rebecca NybergPargas IF26.06 / -
Sanni TuominenSomeron Esa23.32 / -
 
P11 150m (8)
Lukas BrandtNaantalin Löyly20.80 / -
Noah LaapioÅIFK Friidrott25.30 / -
Anton LaineMaskun Kataja23.04 / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly23.93 / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura22.81 / 22.81
Miro VarjonenRaision Kuula23.96 / 23.96
Atte VirtanenLiedon Parma24.61 / 24.61
Tatu VirtanenLiedon Parma23.37 / 23.37
 
P11 pituus (4)
Pauli KallioKaarinan Ura4.03 / 4.03
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3.97 / 3.97
Jonatan SunilaKaarinan Ura4.33 / 4.33
Miro VarjonenRaision Kuula3.88 / 3.88
 
P11 kiekko (12)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut23.10 / 22.63
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut28.41 / 28.41
Paavo JaakkolaNakkilan Vire24.76 / 24.76
Oskari KankareOripään Vesa24.65 / 24.65
Noah LaapioÅIFK Friidrott19.48 / 19.48
Veeti LaineKalannin Vankka23.02 / 23.02
Niilo LännistöVehmaan Kiisto24.70 / 24.70
Viljami LaunonenNaantalin Löyly26.97 / 26.97
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto30.66 / 30.66
Veikko Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto16.68 / 16.68
Miro VarjonenRaision Kuula20.70 / 20.70
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat19.46 / 19.46
 
P11 keihäs (12)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut18.02 / 18.02
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut25.34 / 25.34
Paavo JaakkolaNakkilan Vire26.05 / 26.05
Noah LaapioÅIFK Friidrott23.41 / 23.41
Anton LaineMaskun Kataja20.38 / -
Veeti LaineKalannin Vankka23.22 / 23.22
Niilo LännistöVehmaan Kiisto25.14 / 24.09
Viljami LaunonenNaantalin Löyly34.24 / 34.24
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto23.24 / 23.24
Jussi SoraluomaKaarinan Ura28.67 / 28.67
Veikko Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto13.22 / 13.22
Miro VarjonenRaision Kuula25.46 / 25.46
 
T11 150m (11)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu22.68 / 22.68
Loviisa GranöLiedon Parma24.14 / 24.14
Unna HeikkiläSalon Vilpas25.43 / -
Helka HeinonenLiedon Parma24.98 / 24.98
Lotta KeroTurun Urheiluliitto27.01 / 27.01
Liina LaineLauttakylän Luja25.33 / -
Linnea NieminenLiedon Parma25.19 / 25.19
Oluwakemi OniludeRaision Kuula22.69 / 22.69
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut27.86 / -
Elli TättiläKalannin Vankka26.54 / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku25.47 / -
 
T11 pituus (11)
Venla AaltonenMynämäen Isku3.88 / 3.88
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.44 / 4.44
Greta AarnioSalon Vilpas3.32 / 3.32
Fanny AlariLiedon Parma3.56 / 3.56
Sofia Guerola ColladoKaarinan Ura2.57 / 2.57
Helka HeinonenLiedon Parma3.50 / 3.50
Nella LahtonenMynämäen Isku3.64 / 3.64
Linnea NieminenLiedon Parma3.59 / 3.59
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut3.30 / 3.30
Elli TättiläKalannin Vankka3.47 / 3.47
Lumina UschanowRaision Kuula3.66 / 3.66
 
T11 kiekko (12)
Fanny AlariLiedon Parma15.55 / 15.55
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto24.55 / 24.55
Nella LahtonenMynämäen Isku18.32 / 18.32
Alisa LaunonenNaantalin Löyly16.13 / -
Venla MannerTurun Urheiluliitto30.53 / 30.53
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut11.92 / 11.92
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut21.37 / 21.37
Elli TättiläKalannin Vankka20.24 / 20.24
Emma ToivonenLoimaan Leisku - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku18.57 / 18.57
Lumina UschanowRaision Kuula22.05 / 22.05
Matilda WilenKaarinan Ura9.71 / 9.71
 
T11 keihäs (12)
Fanny AlariLiedon Parma12.95 / 12.95
Sofia Guerola ColladoKaarinan Ura - / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske22.45 / 22.45
Liina JälköOripään Vesa22.61 / 22.61
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto20.59 / 20.59
Nella LahtonenMynämäen Isku10.50 / 10.50
Liina LaineLauttakylän Luja15.07 / -
Olivia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut24.73 / 24.73
Elli TättiläKalannin Vankka19.32 / 19.32
Vilma ToivonenLoimaan Leisku17.47 / 17.47
Lumina UschanowRaision Kuula21.54 / 21.54
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat10.84 / 10.84
 
P10 150m (8)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske - / -
Pauli KallioKaarinan Ura23.64 / 23.64
Eero KaunistoNaantalin Löyly29.04 / -
Veeti LaineKalannin Vankka - / -
Elmeri MyllymäkiMaskun Kataja22.56 / 22.56
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto23.33 / 23.33
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja28.16 / -
Eero ToivonenKaarinan Ura25.64 / 25.64
 
T10 150m (6)
Venla AaltonenMynämäen Isku - / -
Greta AarnioSalon Vilpas25.16 / 25.16
Fanny AlariLiedon Parma26.25 / 26.27
Sara HonkakangasLaitilan Jyske - / -
Nella LahtonenMynämäen Isku28.30 / -
Roosa SyrjäläKosken Kaiku29.59 / -
 
P9 150m (8)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat27.87 / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti25.11 / -
Ilari SinkkoMarttilan Murto26.23 / 26.23
Niki SirénRaision Kuula - / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P9 kuula (5)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas5.68 / 5.68
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat5.99 / 5.99
Lukas LehtokannelMaarian Mahti7.05 / 7.05
Ilari SinkkoMarttilan Murto5.75 / 5.75
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat8.01 / 8.01
 
T9 150m (16)
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat26.67 / 26.67
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly22.89 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly29.24 / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Minea LehtokannelMaarian Mahti - / -
Oona PaleniusMaarian Mahti - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti - / -
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut33.43 / -
Emma TättiläKalannin Vankka - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku26.35 / -
Ilona UtriainenRaision Kuula - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
T9 kuula (13)
Eerika FaarinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat3.47 / 3.47
Elsa KatvesojaVehmaan Kiisto3.53 / 3.53
Alisa LaunonenNaantalin Löyly7.14 / 7.14
Minttu LautkankareNaantalin Löyly5.04 / 5.04
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat4.13 / 4.13
Oona PaleniusMaarian Mahti3.27 / 3.27
Laura SovijärviLiedon Parma6.07 / 5.96
Odelia SuutariUudenkaupungin Kenttäkarhut5.18 / 5.18
Emma TättiläKalannin Vankka5.08 / 5.08
Emma ToivonenLoimaan Leisku6.43 / 6.43
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.33 / 3.33
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat5.35 / 5.35