Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
24.08. klo 10:00 Uudyn pm 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 369 henk. (1227 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Keski-Uudenmaan Yleisurheilu ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.15 / 13.15
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.65 / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.17 / 12.17
 
P15 800m (3)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:28.27 / 2:28.27
 
P15 2000m (3)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7:05.04 / 7:05.04
 
P15 100m aj (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.98 / -
 
P15 300m aj (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu53.76 / -
 
P15 korkeus (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.55 / 1.55
 
P15 seiväs (2)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.50 / 3.50
 
P15 pituus (4)
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.90 / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.32 / -
 
T15 100m (7)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.88 / 13.88
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.39 / 14.39
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.19 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.78 / 13.78
 
T15 300m (4)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45.82 / 46.24
 
T15 80m aj (9)
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.33 / 13.33
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.09 / 13.13
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.29 / 13.29
 
T15 seiväs (6)
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.25
 
T15 pituus (10)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.42 / 5.42
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.76 / 4.76
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.70 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.45 / 4.45
 
T15 3-loikka (7)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.65 / 11.65
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.91 / 9.91
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.62 / 10.62
 
T15 kuula (7)
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.50 / 8.50
 
T15 kiekko (4)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.64 / 30.64
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.69 / 29.69
 
T15 moukari (2)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.94 / -
 
T15 keihäs (3)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu34.68 / 34.68
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.23 / 38.23
 
P14 100m (3)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.94 / 12.94
 
P14 300m (3)
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.59 / 43.59
 
P14 100m aj (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.49 / 18.49
 
P14 pituus (3)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.66 / 4.66
 
P14 3-loikka (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.38 / 10.38
 
T14 100m (15)
Emma-Roosa RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.11 / 14.11
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.03 / 14.03
Tuulikki TurpeinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T14 80m aj (7)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.68 / 12.68
 
T14 pituus (11)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.62 / 4.62
 
T14 3-loikka (7)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T14 keihäs (7)
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.53 / 29.53
 
P13 60m (15)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.80 / 8.80
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.03 / 9.17
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.48 / 9.48
Amos MellerKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.26 / 8.26
 
P13 200m (7)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.81 / 28.81
 
P13 1000m (5)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:13.48 / 3:13.48
 
P13 60m aj (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.28 / 11.28
 
P13 korkeus (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
 
P13 seiväs (5)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 pituus (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / 3.99
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.10 / 4.10
 
P13 kuula (4)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.37 / 9.37
 
P13 kiekko (4)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.25 / 30.25
 
P13 moukari (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.16 / 20.16
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu22.20 / -
 
P13 keihäs (7)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.22 / 30.22
 
T13 60m (13)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.96 / 8.96
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.83 / 8.83
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.18 / 9.18
 
T13 200m (11)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.74 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.99 / 29.99
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.66 / 30.66
 
T13 60m aj (9)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.53 / 9.53
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.39 / 10.39
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.18 / 10.18
 
T13 korkeus (9)
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.42
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.36 / 1.36
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / 1.40
 
T13 seiväs (2)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.75 / 2.75
 
T13 pituus (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.49 / 4.49
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 3.98
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.27 / 4.27
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.32 / 4.32
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.07 / 4.07
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.64 / -
 
T13 kuula (10)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.16 / 8.16
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.84 / 9.84
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.26 / 9.26
 
T13 kiekko (8)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.66 / 28.66
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.91 / -
 
T13 moukari (5)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu21.51 / -
 
T13 keihäs (8)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.87 / 27.87
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu36.79 / 36.79
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37.71 / 37.71
 
T13 2000m kävely (3)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12:13.47 / -
 
P12 60m (13)
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
 
P12 kiekko (10)
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.17 / 20.17
 
T12 60m (20)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.39 / 9.39
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.70 / 9.78
 
T12 200m (17)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.98 / 31.98
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.62 / 31.62
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.03 / 33.23
 
T12 60m aj (9)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.13 / 11.13
 
T12 korkeus (10)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / 1.27
 
T12 pituus (21)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.14 / 4.14
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.98 / 3.98
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.90 / 3.90
 
T12 kiekko (7)
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.56 / 17.43
 
T12 keihäs (7)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.01 / 16.01
 
P11 60m (16)
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.15 / 9.15
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.44 / 9.44
 
P11 1000m (11)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:45.62 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:39.76 / 3:39.76
 
P11 60m aj (10)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.60 / 11.60
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.64 / 10.64
 
P11 korkeus (8)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.32 / 1.32
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.26 / 1.26
 
P11 pituus (12)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.06 / 4.06
 
P11 kuula (8)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
 
P11 kiekko (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.10 / 30.10
 
P11 keihäs (8)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.19 / 32.19
 
T11 60m (22)
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.00 / 10.00
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.04 / 9.04
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (7)
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:26.53 / 3:26.53
 
T11 60m aj (13)
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.30 / 10.30
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.20 / 12.20
 
T11 korkeus (12)
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
 
T11 pituus (21)
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.64 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.19 / 4.15
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.44 / 3.44
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.26 / 3.26
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.06 / 3.06
 
T11 kuula (13)
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.76 / 5.76
 
T11 kiekko (9)
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.62 / 13.62
 
T11 keihäs (16)
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.76 / 17.76
 
T11 1000m kävely (3)
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6:37.78 / 6:37.78
 
P10 60m (13)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.58 / 9.58
 
P10 60m aj (8)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.39 / 11.39
 
P10 korkeus (13)
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / 1.00
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.17 / 1.17
 
P10 pituus (15)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / 3.82
 
T10 60m (17)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 1000m (5)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 60m aj (9)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 pituus (21)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 keihäs (12)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T10 1000m kävely (4)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 40m (25)
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.77 / 6.77
 
P9 1000m (15)
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:06.72 / 4:06.72
 
P9 korkeus (16)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.05 / 1.05
 
P9 pituus (22)
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.71 / 3.71
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.91 / 2.91
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.15 / 3.15
 
P9 kuula (19)
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.02 / 7.02
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.94 / 5.94
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.98 / 4.98
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P9 keihäs (19)
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 40m (31)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.26 / 7.26
 
T9 1000m (15)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T9 pituus (27)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / 3.69
 
T9 keihäs (22)
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -