Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
24.08. klo 10:00 Uudyn pm 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 369 henk. (1227 lajisuoritusta)
P15 100m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tomi HeiskanenKarkkilan Pojat12.22 / 12.43
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.15 / 13.15
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.64 / -
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.65 / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.17 / 12.17
 
P15 300m (2)
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat38.83 / 38.83
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu43.73 / 43.73
 
P15 800m (3)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:28.27 / 2:28.27
Andreas KärkkäinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:14.09 / 2:15.28
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 2000m (3)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7:05.04 / 7:05.04
Emil JacobssonKeravan Urheilijat - / -
Mikael KoivistoKeravan Urheilijat 7:12.97 / -
 
P15 100m aj (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.98 / -
 
P15 300m aj (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu53.76 / -
 
P15 korkeus (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.55 / 1.55
 
P15 seiväs (2)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.30
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.50 / 3.50
 
P15 pituus (4)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko4.57 / 4.56
Otso VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.90 / -
Sampo VäyrynenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.32 / -
 
P15 3-loikka (1)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu8.21 / -
 
P15 kuula (5)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu12.99 / 12.99
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko14.38 / 14.38
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.28 / 14.28
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Arno ToivolaRiihimäen Kisko11.59 / 11.59
 
P15 kiekko (3)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu51.98 / 51.98
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko44.64 / 44.64
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu31.76 / 31.76
 
P15 moukari (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu60.87 / 60.87
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu32.90 / 32.90
 
P15 keihäs (3)
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat57.23 / 57.23
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu36.80 / -
Arno ToivolaRiihimäen Kisko50.72 / 50.72
 
T15 100m (7)
Sara-Julia HellstenKeravan Urheilijat13.29 / 13.29
Lotta JalonenJanakkalan Jana13.57 / 13.57
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.88 / 13.88
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.32 / 13.40
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.39 / 14.39
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15.19 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.78 / 13.78
 
T15 300m (4)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko45.04 / -
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45.82 / 46.24
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu44.77 / 44.77
Petranella PoranenKeravan Urheilijat45.01 / 45.01
 
T15 800m (2)
Nea NiemiPorvoon Urheilijat2:30.03 / 2:33.19
Petranella PoranenKeravan Urheilijat2:41.74 / 2:41.74
 
T15 2000m (2)
Nea NiemiPorvoon Urheilijat 7:15.01 / 7:15.01
Petranella PoranenKeravan Urheilijat - / -
 
T15 80m aj (9)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko12.20 / 12.20
Lotta JalonenJanakkalan Jana12.43 / 12.43
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.33 / 13.33
Emmi LampioKeravan Urheilijat14.58 / 14.58
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.24 / 13.24
Helmi LievonenRiihimäen Kisko12.28 / 12.28
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko12.77 / 12.77
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.09 / 13.13
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.29 / 13.29
 
T15 300m aj (5)
Emmi HietanenRiihimäen Kisko47.34 / 47.34
Noora KortelainenVihdin Viesti - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat54.37 / 54.37
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko51.59 / -
Jenna TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
T15 korkeus (3)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko1.54 / 1.46
Helmi LievonenRiihimäen Kisko1.48 / 1.38
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.64 / 1.64
 
T15 seiväs (6)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko2.60 / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat2.60 / 2.50
Emmi HietanenRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Helmi LievonenRiihimäen Kisko2.56 / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.30 / 3.30
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.30 / 3.25
 
T15 pituus (10)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko5.18 / 4.99
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.42 / 5.42
Jutta HeinoKarkkilan Pojat4.15 / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana4.76 / 4.76
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.76 / 4.76
Venla LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.34 / 4.34
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat4.42 / 4.23
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / 5.17
Vilma MikkolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.70 / -
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.45 / 4.45
 
T15 3-loikka (7)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko10.46 / 10.25
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.65 / 11.65
Inkamari LettoHyvinkään seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko9.60 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.91 / 9.91
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.62 / 10.62
 
T15 kuula (7)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko9.58 / 9.58
Jutta HeinoKarkkilan Pojat8.52 / 8.52
Emmi HietanenRiihimäen Kisko11.97 / 11.97
Jasmin LahtelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko9.72 / 9.72
Emmi MaloLopen Urheilijat10.82 / 10.82
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.50 / 8.50
 
T15 kiekko (4)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.64 / 30.64
Hille KankaanpääKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.69 / 29.69
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu28.75 / 28.75
Emmi MaloLopen Urheilijat33.43 / 33.43
 
T15 moukari (2)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.94 / -
Emmi MaloLopen Urheilijat55.00 / 55.00
 
T15 keihäs (3)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu34.68 / 34.68
Emmi HietanenRiihimäen Kisko46.61 / 46.61
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.23 / 38.23
 
P14 100m (3)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.94 / 12.94
Eetu UntinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P14 300m (3)
Juho MantilaRiihimäen Kisko42.78 / 42.78
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.59 / 43.59
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
 
P14 800m (1)
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:27.07 / 2:27.07
 
P14 2000m (2)
Santeri AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat 7:34.69 / 7:34.69
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat 6:48.84 / 6:48.84
 
P14 100m aj (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.49 / 18.49
Juho MantilaRiihimäen Kisko15.45 / 15.45
 
P14 korkeus (1)
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.56 / 1.56
 
P14 seiväs (1)
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.93 / 1.93
 
P14 pituus (3)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.66 / 4.66
Juuso TuominenRiihimäen Kisko3.94 / 3.83
Eetu UntinenHyvinkään seudun Urheilijat3.37 / 3.37
 
P14 3-loikka (2)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.38 / 10.38
Juuso TuominenRiihimäen Kisko8.96 / 8.96
 
P14 kuula (2)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat9.32 / 9.32
Saku RönkköVihdin Viesti9.88 / 9.88
 
P14 kiekko (2)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat28.44 / 28.44
Saku RönkköVihdin Viesti - / -
 
P14 moukari (2)
Eelis AramoHyvinkään seudun Urheilijat23.40 / 23.40
Saku RönkköVihdin Viesti - / -
 
P14 keihäs (2)
Juho MantilaRiihimäen Kisko31.22 / 31.22
Saku RönkköVihdin Viesti45.17 / 45.17
 
T14 100m (15)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.81 / 13.81
Selma KojolaNummen Kipinä - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko14.09 / 14.09
Helmi LipsanenJanakkalan Jana13.92 / 13.92
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu14.12 / 14.12
Anni NapariVihdin Viesti13.91 / 13.91
Henniina NärhiKarkkilan Pojat - / -
Emma-Roosa RäisänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.11 / 14.11
Elsa RönkköKeravan Urheilijat13.77 / 13.77
Amanda RontuKeravan Urheilijat13.76 / 13.76
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.03 / 14.03
Julia SuihkonenVihdin Viesti13.74 / 13.74
Iina TienhaaraVihdin Viesti - / -
Tuulikki TurpeinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat14.95 / 14.95
 
T14 300m (7)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti47.36 / 47.36
Helmi LipsanenJanakkalan Jana45.13 / 45.13
Vilma MeriläinenVihdin Viesti47.54 / 47.54
Elsa RönkköKeravan Urheilijat46.92 / 46.92
Amanda RontuKeravan Urheilijat44.63 / 44.63
Julia SuihkonenVihdin Viesti43.50 / 43.50
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat49.92 / 49.92
 
T14 800m (4)
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu2:39.80 / 2:39.80
Aino RiskuKeravan Urheilijat2:37.32 / 2:37.32
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat2:23.29 / 2:24.53
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:26.62 / 2:26.62
 
T14 2000m (4)
Suvi KnoopPorvoon Urheilijat - / -
Aino RiskuKeravan Urheilijat 7:33.61 / 7:33.61
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 6:56.38 / 7:00.93
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat 7:25.45 / 7:25.45
 
T14 80m aj (7)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti12.92 / 12.92
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko12.78 / 12.78
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu13.01 / 13.01
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat12.68 / 12.68
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.68 / 12.68
Annika VilenRiihimäen Kisko14.83 / 14.83
 
T14 300m aj (4)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti52.15 / 52.15
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat48.42 / 48.42
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat52.65 / 52.65
 
T14 korkeus (9)
Selma KojolaNummen Kipinä1.39 / 1.39
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko1.40 / 1.35
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko1.36 / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat1.32 / 1.32
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu1.42 / 1.42
Helmi LipsanenJanakkalan Jana1.50 / 1.50
Henniina NärhiKarkkilan Pojat1.43 / -
Annika VilenRiihimäen Kisko1.40 / 1.40
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.31 / 1.31
 
T14 seiväs (3)
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu1.80 / 1.70
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.80 / 2.80
 
T14 pituus (11)
Selma KojolaNummen Kipinä4.02 / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko4.50 / 4.45
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.84 / 4.84
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu4.16 / 4.07
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat4.96 / 4.96
Vilma MeriläinenVihdin Viesti4.46 / 4.46
Anni NapariVihdin Viesti4.63 / 4.57
Henniina NärhiKarkkilan Pojat - / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.62 / 4.62
Julia SuihkonenVihdin Viesti4.97 / 4.97
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.06 / 4.06
 
T14 3-loikka (7)
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko9.26 / 9.26
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu9.98 / 9.98
Helmi LipsanenJanakkalan Jana10.99 / 10.99
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu9.48 / 9.48
Anni NapariVihdin Viesti9.49 / 9.49
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat8.68 / 8.68
 
T14 kuula (9)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana7.01 / 7.01
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu9.23 / 9.23
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat8.28 / 8.28
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat10.26 / 10.26
Henniina NärhiKarkkilan Pojat - / -
Julia PitkänenJanakkalan Jana9.77 / 9.77
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.15 / 13.15
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti9.69 / 9.69
 
T14 kiekko (9)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana18.62 / 18.62
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Selma KojolaNummen Kipinä - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti27.86 / 27.86
Julia PitkänenJanakkalan Jana29.66 / 29.66
Amanda RontuKeravan Urheilijat28.42 / 28.42
Salla SavikkoRiihimäen Kisko35.14 / 35.14
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti23.58 / 23.58
 
T14 moukari (6)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana - / -
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu51.73 / 51.73
Elsa MattilaHyvinkään seudun Urheilijat30.76 / 30.76
Vilma MeriläinenVihdin Viesti25.58 / 25.58
Julia PitkänenJanakkalan Jana - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti26.66 / 26.66
 
T14 keihäs (7)
Anniina HenttonenJanakkalan Jana15.43 / 15.43
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu24.49 / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat23.73 / 23.73
Julia PitkänenJanakkalan Jana29.27 / 29.27
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.53 / 29.53
Julia SuihkonenVihdin Viesti32.92 / 32.92
Marianna UtulahtiVihdin Viesti26.30 / 26.30
 
T14 3000m kävely (3)
Julia PitkänenJanakkalan Jana21:19.0h / 21:19.0h
Pinja SundströmKarkkilan Pojat17:05.12 / 17:05.12
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat18:45.58 / 18:45.58
 
P13 60m (15)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.80 / 8.80
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.03 / 9.17
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.65 / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.48 / 9.48
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu 8.70 / 8.70
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat 9.70 / -
Ville KorhonenKeravan Urheilijat 9.93 / 9.93
Paavo KoskimäkiKeravan Urheilijat 9.64 / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti 9.18 / 9.18
Amos MellerKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.26 / 8.26
Jusa NiemiRiihimäen Kisko10.00 / 10.00
Aarni PiriHyvinkään seudun Urheilijat 9.43 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu10.14 / -
Aaro SavikkoJanakkalan Jana 9.45 / 9.45
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.30 / -
 
P13 200m (7)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.81 / 28.81
Elias HietanenRiihimäen Kisko33.45 / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu34.16 / 34.85
Ville KorhonenKeravan Urheilijat34.90 / 34.90
Tatu MetsolaRiihimäen Kisko33.01 / 33.01
Jusa NiemiRiihimäen Kisko - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu33.87 / 33.87
 
P13 1000m (5)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:13.48 / 3:13.48
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3:32.27 / 3:32.27
Ville KorhonenKeravan Urheilijat3:34.22 / 3:34.22
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu3:18.22 / 3:18.22
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat3:17.95 / 3:17.95
 
P13 60m aj (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.28 / 11.28
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat10.71 / 10.71
Elias HietanenRiihimäen Kisko11.36 / 11.36
Jusa NiemiRiihimäen Kisko12.43 / 12.43
 
P13 korkeus (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.35 / 1.35
Emil GranströmVihdin Viesti1.41 / 1.41
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat1.42 / 1.42
Jusa NiemiRiihimäen Kisko1.22 / 1.20
 
P13 seiväs (5)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat3.00 / 3.00
Elias HietanenRiihimäen Kisko2.10 / 2.03
Jusa NiemiRiihimäen Kisko1.93 / 1.93
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu1.60 / 1.60
 
P13 pituus (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.99 / 3.99
Emil GranströmVihdin Viesti4.07 / 4.07
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat4.60 / 4.60
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.10 / 4.10
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat4.16 / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti4.09 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu3.81 / 3.81
 
P13 kuula (4)
Emil GranströmVihdin Viesti7.59 / 7.59
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.37 / 9.37
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu19.35 / 19.35
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu9.69 / 9.69
 
P13 kiekko (4)
Elias HietanenRiihimäen Kisko23.15 / 23.15
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.25 / 30.25
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu60.30 / 60.30
Ville KorhonenKeravan Urheilijat14.82 / 14.82
 
P13 moukari (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.16 / 20.16
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu22.20 / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu72.34 / 72.34
 
P13 keihäs (7)
Emil GranströmVihdin Viesti25.32 / 25.32
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat29.59 / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko38.91 / 38.91
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.22 / 30.22
Aaro KiviluotoKeravan Urheilijat34.03 / 34.03
Jusa NiemiRiihimäen Kisko23.13 / 23.13
Valtteri VasamaNurmijärven Yleisurheilu37.90 / 37.90
 
P13 2000m kävely (1)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu13:56.34 / 13:56.34
 
T13 60m (13)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.80 / 8.80
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.36 / 9.36
Emma HautamäkiJanakkalan Jana 9.32 / 9.32
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana 9.16 / 9.16
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.96 / 8.96
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.65 / 9.65
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.71 / 9.71
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.83 / 8.83
Nea NummenpääJanakkalan Jana 8.82 / 8.82
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.18 / 9.18
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä 9.18 / 9.18
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.31 / 8.37
 
T13 200m (11)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat30.56 / 30.56
Elle CederKeravan Urheilijat28.85 / 28.85
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu32.33 / 32.33
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat30.95 / 30.95
Emma HautamäkiJanakkalan Jana32.05 / 32.05
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.74 / -
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu32.07 / 32.07
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu29.99 / 29.99
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.66 / 30.66
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä30.31 / 30.31
 
T13 1000m (5)
Elle CederKeravan Urheilijat3:22.35 / 3:22.35
Sara KoskelaPorvoon Urheilijat3:30.36 / 3:30.36
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:25.02 / 3:25.02
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat3:14.35 / 3:14.35
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä3:39.63 / 3:40.99
 
T13 60m aj (9)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.53 / 9.53
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.98 / 13.98
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.39 / 10.39
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.93 / 10.93
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu11.29 / 11.29
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.18 / 10.18
Nea NummenpääJanakkalan Jana10.80 / 10.80
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko10.13 / 10.13
 
T13 korkeus (9)
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.42
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.11 / 1.11
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.36 / 1.36
Nea NummenpääJanakkalan Jana1.35 / 1.35
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.27 / 1.27
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / 1.40
 
T13 seiväs (2)
Ida AarnioRiihimäen Kisko2.15 / 2.15
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.75 / 2.75
 
T13 pituus (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.49 / 4.49
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.97 / 3.97
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat4.32 / 4.28
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 3.98
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.30 / 3.30
Tuuli KiviniemiPorvoon Urheilijat4.69 / 4.69
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.27 / 4.27
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.32 / 4.32
Nea NummenpääJanakkalan Jana4.70 / 4.70
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.07 / 4.07
Jenna TolmalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.64 / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko4.39 / 4.15
 
T13 kuula (10)
Ida AarnioRiihimäen Kisko10.47 / 10.47
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.16 / 8.16
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu8.64 / 8.64
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.84 / 9.84
Nea KiviniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.50 / 5.50
Tuuli KuljuJanakkalan Jana12.09 / 12.09
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.26 / 9.26
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko12.13 / 12.13
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat8.33 / -
 
T13 kiekko (8)
Ida AarnioRiihimäen Kisko24.67 / 22.12
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.66 / 28.66
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.77 / 17.77
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.91 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu18.68 / 18.68
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu21.18 / 21.18
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko34.21 / 33.54
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat30.66 / -
 
T13 moukari (5)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma HautamäkiJanakkalan Jana - / -
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu21.51 / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana27.16 / -
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat27.15 / -
 
T13 keihäs (8)
Ida AarnioRiihimäen Kisko32.12 / 32.12
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu20.65 / 20.65
Peppi EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.27 / 21.27
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.87 / 27.87
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu36.79 / 36.79
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37.71 / 37.71
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu25.42 / 25.42
Janette YlisoiniKeravan Urheilijat25.50 / -
 
T13 2000m kävely (3)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu13:46.16 / 13:46.16
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12:13.47 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu12:16.09 / 12:16.09
 
P12 60m (13)
Oskari DannbäckLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.37 / 8.37
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.76 / 8.77
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.60 / 8.60
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko 9.59 / 9.69
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.33 / 8.33
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.29 / 9.29
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko10.53 / 10.64
Erno PaappanenKeravan Urheilijat 9.06 / 9.06
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat11.79 / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana 8.92 / 8.92
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.57 / -
Topias VälläriJanakkalan Jana 8.45 / 8.45
 
P12 200m (5)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.55 / 27.55
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat29.13 / 29.13
Anton PalomäkiVihdin Viesti33.76 / 33.76
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
Topias VälläriJanakkalan Jana28.65 / 28.65
 
P12 1000m (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko3:27.55 / -
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko3:31.40 / 3:31.40
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu3:11.92 / 3:11.92
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko4:07.61 / 4:07.61
Kaapo MalmströmNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:12.10 / 3:12.10
Anton PalomäkiVihdin Viesti3:38.06 / 3:38.06
 
P12 60m aj (3)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko10.20 / 10.20
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko10.01 / 10.01
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko11.54 / 11.54
 
P12 korkeus (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko1.29 / 1.28
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko1.28 / 1.28
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Anton PalomäkiVihdin Viesti1.20 / -
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana1.25 / 1.25
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
 
P12 seiväs (4)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko2.43 / 2.43
Christian LindbergRiihimäen Kisko2.40 / 2.40
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko1.83 / 1.83
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko1.66 / -
 
P12 pituus (9)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.59 / 4.59
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.77 / 4.77
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.89 / 3.89
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat4.22 / 4.22
Erno PaappanenKeravan Urheilijat4.24 / 4.24
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat3.16 / 3.16
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana4.52 / 4.52
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat4.47 / 4.47
Topias VälläriJanakkalan Jana4.56 / 4.56
 
P12 kuula (7)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.25 / 10.25
Valtteri LainioKerkkoon Urheilijat - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.33 / 8.33
Erno PaappanenKeravan Urheilijat - / -
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat5.41 / 5.41
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana7.20 / 7.20
Topias VälläriJanakkalan Jana9.27 / 9.27
 
P12 kiekko (10)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko17.15 / 17.15
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko21.73 / 21.73
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.54 / 31.54
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.17 / 20.17
Valtteri LainioKerkkoon Urheilijat - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.28 / 20.28
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko19.62 / 19.62
Erno PaappanenKeravan Urheilijat24.77 / 24.77
Anton PalomäkiVihdin Viesti - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko17.29 / 17.29
 
P12 moukari (4)
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat21.02 / 21.02
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
 
P12 keihäs (10)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko35.10 / 35.10
Aleksi JäskeRiihimäen Kisko24.74 / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko22.52 / 22.52
Erno PaappanenKeravan Urheilijat34.13 / 34.13
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat30.67 / 30.67
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana19.76 / 19.76
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana26.77 / 25.59
Akusti RuokangasJanakkalan Jana41.88 / 41.88
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko17.33 / 16.46
Topias VälläriJanakkalan Jana29.70 / 29.70
 
T12 60m (20)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.07 / 9.07
Hanna HenttonenJanakkalan Jana 9.39 / 9.39
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat 9.45 / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.55 / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 9.12 / 9.12
Meeri KolisevaJanakkalan Jana 8.67 / 8.67
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat 9.65 / 9.65
Olivia LindholmRiihimäen Kisko 9.97 / 9.97
Viiu LiskiNummen Kipinä 9.66 / 9.66
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.86 / 8.86
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.42
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu10.14 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat 9.01 / 9.01
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.37 / 9.51
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat 8.97 / 8.97
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.39 / 9.39
Iitu RistolainenKerkkoon Urheilijat - / -
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.58 / 9.58
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.70 / 9.78
Hertta TurunenPorvoon Urheilijat 9.16 / 9.25
 
T12 200m (17)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.41 / 31.41
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.98 / 31.98
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu33.71 / 33.71
Meeri KolisevaJanakkalan Jana29.52 / 29.52
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.89 / 29.89
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Aino LuokkanenVihdin Viesti30.33 / 30.33
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat29.47 / 29.47
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.79 / 31.79
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat30.00 / 30.00
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu31.57 / 31.57
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat30.84 / 30.84
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.62 / 31.62
Linnea RuhalaKerkkoon Urheilijat - / -
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat33.70 / 33.70
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.03 / 33.23
 
T12 1000m (9)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu3:52.32 / 3:52.32
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat3:34.52 / 3:34.52
Selina KalliorinneVihdin Viesti - / -
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat3:32.19 / 3:32.19
Saana KnoopPorvoon Urheilijat3:48.41 / -
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat3:43.54 / 3:43.54
Saara LeinonenMäntsälän Urheilijat3:41.26 / 3:41.26
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat3:11.36 / 3:11.36
Aino LuokkanenVihdin Viesti3:46.52 / 3:46.52
 
T12 60m aj (9)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.68 / 11.68
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat11.66 / 11.66
Meeri KolisevaJanakkalan Jana11.52 / 11.52
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat11.30 / 11.30
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.78 / 10.78
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu12.08 / 12.08
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat12.27 / 12.27
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.13 / 11.13
 
T12 korkeus (10)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat1.36 / 1.36
Laura KarusalmiVihdin Viesti1.20 / 1.20
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.30 / 1.30
Venla LiukkonenJanakkalan Jana1.35 / 1.35
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.40 / 1.40
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.36 / 1.36
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat1.24 / 1.24
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.27
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.40 / 1.40
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / 1.27
 
T12 seiväs (5)
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat1.90 / 1.90
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.45 / 2.45
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu1.70 / 1.70
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.70 / 1.70
Ronja SundströmKarkkilan Pojat1.50 / -
 
T12 pituus (21)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.90 / 3.90
Hanna HenttonenJanakkalan Jana3.94 / 3.94
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.14 / 4.14
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat4.11 / 4.11
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu3.94 / 3.94
Meeri KolisevaJanakkalan Jana4.40 / 4.40
Karoliina KrookLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.80 / 3.80
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat3.13 / 3.13
Saara LeinonenMäntsälän Urheilijat - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä3.34 / 3.34
Aino LuokkanenVihdin Viesti3.97 / 3.97
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat4.17 / 4.17
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.23 / 4.23
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu3.66 / 3.66
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.35 / 4.35
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu4.05 / 4.05
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat4.11 / 4.11
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.98 / 3.98
Linnea RuhalaKerkkoon Urheilijat3.86 / 3.86
Helmi SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.28 / 3.28
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.90 / 3.90
 
T12 kuula (10)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana5.52 / 5.52
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat8.69 / 8.69
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu7.05 / 7.05
Laura KarusalmiVihdin Viesti6.36 / 6.36
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.93 / 7.93
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat6.36 / 6.36
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat6.26 / 6.26
Matilda RontuKeravan Urheilijat7.00 / 7.00
 
T12 kiekko (7)
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat18.15 / 18.15
Sarla KakkolaNurmijärven Yleisurheilu13.31 / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti22.85 / 22.85
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat27.20 / 27.20
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat - / -
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu19.07 / 19.07
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.56 / 17.43
 
T12 moukari (3)
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat19.58 / 19.58
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat21.86 / 21.86
Nea PyykköNurmijärven Yleisurheilu18.39 / 18.39
 
T12 keihäs (7)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana15.51 / 15.51
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.01 / 16.01
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat20.31 / 20.31
Laura KarusalmiVihdin Viesti22.22 / 22.22
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko23.75 / 23.75
Venla LiukkonenJanakkalan Jana16.73 / -
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat14.83 / 14.83
 
P11 60m (16)
Veikka AhtiJanakkalan Jana10.08 / 10.08
Ron ÅvallNummen Kipinä 9.56 / 9.56
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.52 / 9.52
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.15 / 9.15
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.44 / 9.44
Aaro LuokkanenVihdin Viesti - / -
Peetu MalmströmNurmijärven Yleisurheilu 9.93 / 9.93
Ville MattilaRiihimäen Kisko 9.89 / 9.89
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat 8.98 / 8.98
Ossi NiemiRiihimäen Kisko10.15 / 10.15
Topi NiemiRiihimäen Kisko 9.71 / 9.71
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.53 / 9.62
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Eetu SassiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti 9.65 / 9.65
 
P11 1000m (11)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat3:38.15 / 3:38.15
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:40.87 / 3:40.87
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:45.62 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:39.76 / 3:39.76
Ville MattilaRiihimäen Kisko3:54.45 / 3:59.48
Ossi NiemiRiihimäen Kisko3:46.55 / 3:46.55
Topi NiemiRiihimäen Kisko3:44.10 / 3:44.10
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:20.79 / 3:20.79
Eetu SassiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti3:51.69 / 3:51.69
Topias TöllinenRiihimäen Kisko3:24.73 / 3:24.73
 
P11 60m aj (10)
Ron ÅvallNummen Kipinä12.11 / 12.11
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.60 / 11.60
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.64 / 10.64
Ville MattilaRiihimäen Kisko10.90 / 10.90
Ossi NiemiRiihimäen Kisko11.23 / 11.23
Topi NiemiRiihimäen Kisko11.51 / 11.51
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat11.10 / 11.10
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.30 / 11.30
Lauri SahaKeravan Urheilijat11.72 / 11.72
Teemu TanskanenVihdin Viesti11.59 / 11.59
 
P11 korkeus (8)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat1.10 / 1.10
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.32 / 1.32
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.26 / 1.26
Ville MattilaRiihimäen Kisko1.14 / 1.14
Ossi NiemiRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.30 / 1.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Lauri SahaKeravan Urheilijat1.17 / 1.17
 
P11 pituus (12)
Veikka AhtiJanakkalan Jana3.30 / 3.30
Ron ÅvallNummen Kipinä3.75 / 3.75
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.06 / 4.06
Aaro LuokkanenVihdin Viesti - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko3.85 / 3.85
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat4.46 / 4.46
Ossi NiemiRiihimäen Kisko3.97 / 3.97
Topi NiemiRiihimäen Kisko3.89 / 3.89
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.30 / 4.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.03 / 4.03
Eetu SassiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti3.97 / 3.97
 
P11 kuula (8)
Veikka AhtiJanakkalan Jana4.83 / 4.83
Daniel EhrnstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.30 / 6.30
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.92 / 10.92
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat9.37 / 9.37
Topi NiemiRiihimäen Kisko6.10 / 6.10
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat8.36 / 8.36
Lauri SahaKeravan Urheilijat7.29 / 7.29
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat7.62 / 7.62
 
P11 kiekko (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.10 / 30.10
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu19.51 / 19.51
Teemu TanskanenVihdin Viesti22.18 / 22.18
Eeli VähätaloJanakkalan Jana14.54 / 14.54
 
P11 keihäs (8)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat18.91 / 18.91
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.19 / 32.19
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat25.99 / 25.99
Ossi NiemiRiihimäen Kisko25.03 / 25.03
Lauri SahaKeravan Urheilijat26.87 / 26.87
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat34.32 / 34.32
Teemu TanskanenVihdin Viesti25.44 / 25.44
 
P11 1000m kävely (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 5:51.52 / 5:51.52
 
T11 60m (22)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat10.17 / 10.17
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.50 / 9.50
Tiia EnströmKarkkilan Pojat 9.75 / 9.93
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat10.27 / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.65 / 9.65
Nea HyrsyläVihdin Viesti 9.17 / 9.17
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.24 / 10.24
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.00 / 10.00
Aila LeinoJanakkalan Jana 9.69 / 9.69
Liia LiskiNummen Kipinä10.01 / 10.01
Aada NapariVihdin Viesti - / -
Eerika NieminenJanakkalan Jana 9.57 / 9.57
Nelli NurminenJanakkalan Jana10.47 / 10.47
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 8.92 / 8.92
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.04 / 9.04
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat 9.11 / 9.11
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana 9.39 / 9.39
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.44 / 9.44
Tilda TauriainenPorvoon Urheilijat10.93 / 10.93
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (7)
Maija HarjuJanakkalan Jana3:48.13 / 3:48.13
Venla HyvöläJanakkalan Jana3:56.10 / 3:56.10
Liia LiskiNummen Kipinä4:02.28 / 4:02.28
Laura MantilaRiihimäen Kisko3:39.26 / 3:39.26
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:26.53 / 3:26.53
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat4:04.04 / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:59.99 / 4:03.96
 
T11 60m aj (13)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat11.72 / 11.72
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.51 / 13.51
Inka HämäläinenJanakkalan Jana11.51 / 11.51
Kiia HyrsyläVihdin Viesti11.74 / 11.74
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.38 / 11.38
Laura MantilaRiihimäen Kisko10.77 / 10.77
Eerika NieminenJanakkalan Jana11.75 / 11.75
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat10.55 / 10.55
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.30 / 10.30
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.20 / 12.20
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat12.02 / 12.02
Maija SantanenJanakkalan Jana10.91 / 10.91
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.74 / 10.74
 
T11 korkeus (12)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.36 / 1.36
Nea HyrsyläVihdin Viesti1.05 / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana1.21 / 1.21
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.22 / 1.22
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.26 / 1.26
Liia LiskiNummen Kipinä1.26 / 1.26
Laura MantilaRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
Aada NapariVihdin Viesti - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat1.24 / 1.24
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.33 / 1.33
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.24 / 1.24
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.49 / 1.49
 
T11 pituus (21)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat3.39 / 3.39
Tiia EnströmKarkkilan Pojat3.76 / -
Enna HämäläinenJanakkalan Jana3.11 / 3.11
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.05 / 4.05
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat3.21 / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.87 / 3.87
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat3.24 / -
Essi KorhonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.64 / -
Aila LeinoJanakkalan Jana3.30 / 3.28
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat3.55 / 3.55
Laura MantilaRiihimäen Kisko4.09 / 4.09
Aada NapariVihdin Viesti3.54 / 3.54
Eerika NieminenJanakkalan Jana4.01 / 4.01
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat4.56 / 4.56
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.19 / 4.15
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat4.29 / 4.29
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.44 / 3.44
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.26 / 3.26
Maija SantanenJanakkalan Jana4.12 / 4.12
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko4.59 / 4.59
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.06 / 3.06
 
T11 kuula (13)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat6.76 / 6.76
Tiia EnströmKarkkilan Pojat6.75 / 6.75
Enna HämäläinenJanakkalan Jana6.62 / 6.62
Inka HämäläinenJanakkalan Jana7.70 / 7.70
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.60 / 9.60
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat6.76 / 6.76
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.03 / 9.03
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat4.80 / -
Aino PirhonenPorvoon Urheilijat7.15 / 7.15
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.76 / 5.76
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat7.11 / 7.11
Tilda TauriainenPorvoon Urheilijat5.09 / 5.09
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko11.08 / 11.08
 
T11 kiekko (9)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat14.59 / 13.33
Kiia HyrsyläVihdin Viesti14.26 / 14.26
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.46 / 22.46
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu22.25 / 22.25
Eerika NieminenJanakkalan Jana21.93 / 21.93
Kerttu RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.62 / 13.62
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat20.89 / 20.89
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko28.17 / 28.17
 
T11 keihäs (16)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat16.20 / 16.20
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat15.09 / 15.09
Enna HämäläinenJanakkalan Jana11.36 / 11.36
Kiia HyrsyläVihdin Viesti10.71 / 10.71
Nea HyrsyläVihdin Viesti6.05 / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.04 / 23.04
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat21.21 / 21.21
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu25.16 / 25.16
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat12.64 / 10.86
Laura MantilaRiihimäen Kisko25.11 / 25.11
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat15.57 / 15.57
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.76 / 17.76
Kia SairanenHyvinkään seudun Urheilijat23.66 / 23.66
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.10 / 18.10
Tilda TauriainenPorvoon Urheilijat10.56 / 10.56
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko33.26 / 33.26
 
T11 1000m kävely (3)
Maija HarjuJanakkalan Jana 5:27.19 / 5:27.19
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 6:52.69 / -
Ella RautawaaraKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6:37.78 / 6:37.78
 
P10 60m (13)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko10.73 / 10.73
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat 9.07 / 9.07
Jere LeivoVihdin Viesti11.51 / 11.51
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.58 / 9.58
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.85 / 8.85
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.79 / 9.79
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 9.61 / 9.61
Ville TanskanenVihdin Viesti 9.44 / 9.44
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat10.34 / 10.34
Ville VuorinenRiihimäen Kisko10.54 / 10.54
Matthias WunschRiihimäen Kisko13.19 / 13.19
 
P10 1000m (8)
Henrik AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat4:01.53 / 4:01.53
Lauri JäskeRiihimäen Kisko3:51.30 / 4:06.06
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:07.52 / 4:07.52
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu4:07.29 / 4:07.29
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:54.73 / 3:54.73
Antti SaariJanakkalan Jana4:02.31 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti3:26.42 / 3:26.42
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 60m aj (8)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.39 / 11.39
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu14.17 / 14.17
Vili RasehornRiihimäen Kisko11.16 / 11.16
Vertti SalminenRiihimäen Kisko14.79 / 14.79
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä12.47 / 12.47
Matthias WunschRiihimäen Kisko19.61 / 19.61
 
P10 korkeus (13)
Henrik AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat0.90 / 0.90
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.95 / -
Miikka KuosmanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.00 / 1.00
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.17 / 1.17
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.22 / 1.22
Antti SaariJanakkalan Jana1.00 / 1.00
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.06 / 1.06
Vertti SalminenRiihimäen Kisko1.02 / 1.02
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.30 / 1.30
Ville TanskanenVihdin Viesti1.20 / 1.20
Matthias WunschRiihimäen Kisko0.88 / 0.88
 
P10 pituus (15)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko3.32 / 3.32
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat4.31 / 4.31
Jere LeivoVihdin Viesti - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu3.34 / 3.34
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.82 / 3.82
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3.15 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.55 / 3.54
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.19 / 4.19
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.23 / 3.23
Vertti SalminenRiihimäen Kisko3.28 / 3.28
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.89 / 3.89
Ville TanskanenVihdin Viesti3.76 / 3.76
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat3.53 / 3.53
Ville VuorinenRiihimäen Kisko3.41 / 3.41
Matthias WunschRiihimäen Kisko2.59 / 2.30
 
P10 kuula (4)
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat7.29 / 7.29
Vertti SalminenRiihimäen Kisko7.17 / 7.17
Ville TanskanenVihdin Viesti7.44 / 7.44
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat6.74 / 6.74
 
P10 kiekko (6)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko13.05 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu19.53 / 19.53
Vertti SalminenRiihimäen Kisko15.42 / 15.42
Ville TanskanenVihdin Viesti20.18 / 20.18
Ville VuorinenRiihimäen Kisko15.96 / 15.96
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
P10 keihäs (12)
Lauri JäskeRiihimäen Kisko18.04 / 18.04
Lauri LamminenHyvinkään seudun Urheilijat15.47 / 15.47
Jere LeivoVihdin Viesti - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu19.34 / 19.34
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu13.72 / 13.72
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu25.91 / 25.91
Vili RasehornRiihimäen Kisko26.16 / 26.16
Vertti SalminenRiihimäen Kisko18.50 / 18.50
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä18.71 / 18.71
Mats VeskimäePorvoon Urheilijat19.68 / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko23.19 / 23.19
Matthias WunschRiihimäen Kisko13.77 / 13.28
 
P10 1000m kävely (1)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 6:13.89 / 6:13.89
 
T10 60m (17)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko 9.61 / 9.61
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko10.59 / 10.59
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat11.49 / 11.49
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.90 / 9.90
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.97 / 9.97
Veera KiviluotoKeravan Urheilijat - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.45 / 9.45
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko10.01 / 10.01
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat10.74 / 10.74
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.10 / 10.10
Venla RepoPorvoon Urheilijat 9.79 / 9.79
Emma UittamoNummen Kipinä12.56 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T10 1000m (5)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3:55.06 / 4:08.41
Oivi HeikinahoVihdin Viesti4:17.24 / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu4:10.38 / 4:10.38
Elina MalinenRiihimäen Kisko4:00.63 / 4:00.63
 
T10 60m aj (9)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko11.28 / 11.28
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.77 / 11.77
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu11.63 / 11.63
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.21 / 12.21
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.40 / 12.40
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu11.78 / 11.78
Venla RepoPorvoon Urheilijat12.54 / 12.54
 
T10 korkeus (8)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.12 / 1.12
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.21 / 1.21
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Elina MalinenRiihimäen Kisko1.03 / 1.03
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.12 / 1.12
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.19
 
T10 pituus (21)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko3.96 / 3.96
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3.37 / 3.37
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.82 / 2.82
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat3.05 / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3.63 / 3.63
Veera KiviluotoKeravan Urheilijat3.28 / 3.28
Saana KoivistoKeravan Urheilijat2.58 / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko3.60 / 3.60
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.18 / 3.18
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.46 / 3.46
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat3.28 / 3.28
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Venla RepoPorvoon Urheilijat3.41 / 3.41
Ella SahilaJanakkalan Jana3.15 / 3.15
Hilla TeittinenVihdin Viesti - / -
Emma UittamoNummen Kipinä2.72 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat3.37 / 3.37
 
T10 kuula (15)
Julia BaggströmLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.60 / 4.60
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat5.93 / 5.93
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat4.53 / 4.53
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.53 / 6.53
Veera KiviluotoKeravan Urheilijat6.43 / 6.43
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu6.36 / 6.36
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu4.83 / 4.83
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat5.14 / 5.14
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.91 / 6.91
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat5.24 / 5.24
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.70 / 6.70
Venla RepoPorvoon Urheilijat6.16 / 6.16
Ella SahilaJanakkalan Jana5.64 / 5.64
Lumi TeittinenVihdin Viesti5.66 / 5.66
Emma UittamoNummen Kipinä4.86 / 4.72
 
T10 kiekko (7)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.52 / 13.52
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu14.59 / 14.59
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.60 / 15.60
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu14.95 / 14.95
Ella SahilaJanakkalan Jana10.96 / 10.96
 
T10 keihäs (12)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko18.04 / 18.04
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat9.15 / 9.15
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu12.11 / 12.11
Elina MalinenRiihimäen Kisko17.12 / 17.12
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.20 / 12.20
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat11.15 / 11.15
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat11.46 / 11.46
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu15.70 / 15.70
Venla RepoPorvoon Urheilijat13.68 / 13.68
Ella SahilaJanakkalan Jana13.69 / 13.69
Lumi TeittinenVihdin Viesti9.64 / -
 
T10 1000m kävely (4)
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 6:44.91 / 6:44.91
Saana KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu 7:20.60 / 7:20.60
 
P9 40m (25)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 6.96 / 6.96
Timi EnströmKarkkilan Pojat 7.04 / 7.04
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.03 / 7.03
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu 7.18 / 7.18
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaron KeränenKarkkilan Pojat 7.91 / 7.91
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu 6.82 / 6.82
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 8.18 / 8.18
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 6.75 / 6.75
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko 7.27 / 7.27
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 6.77 / 6.77
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 6.77 / 6.77
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti 7.14 / 7.14
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko 7.79 / 7.79
Lauri RuusunenRiihimäen Kisko 8.25 / 8.25
Eetu SaariRiihimäen Kisko 8.33 / 8.33
Aleksi SahilaJanakkalan Jana 7.63 / 7.63
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat 7.85 / 8.21
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat 7.14 / 7.14
Johannes TuominenRiihimäen Kisko 6.66 / 6.66
Bennie Von GerichVihdin Viesti 7.49 / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko 8.29 / 8.29
 
P9 1000m (15)
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu4:01.40 / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat4:03.10 / 4:03.10
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:59.66 / 3:59.66
Luukas KoivistoKeravan Urheilijat3:58.50 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4:46.91 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4:13.98 / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:34.33 / 3:34.33
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko4:39.18 / 4:39.18
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Eetu SaariRiihimäen Kisko6:18.08 / 6:18.08
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eemi VilskaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti - / -
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:06.72 / 4:06.72
Tobias WunschRiihimäen Kisko4:50.43 / 4:50.43
 
P9 korkeus (16)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Timi EnströmKarkkilan Pojat1.10 / 1.10
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.05 / 1.05
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.18 / 1.18
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.01 / 1.01
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu0.97 / 0.97
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.13 / 1.13
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko0.92 / 0.89
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.07
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti0.89 / 0.89
Lauri RuusunenRiihimäen Kisko0.93 / 0.93
Eetu SaariRiihimäen Kisko - / -
Aleksi SahilaJanakkalan Jana0.96 / 0.96
Johannes TuominenRiihimäen Kisko1.04 / 1.04
Bennie Von GerichVihdin Viesti0.85 / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko0.89 / 0.89
 
P9 pituus (22)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.20 / 3.20
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat2.64 / 2.64
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3.41 / 3.41
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.25 / 3.25
Luukas KoivistoKeravan Urheilijat3.04 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu2.39 / 2.39
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.54 / 3.54
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko3.01 / 3.01
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.71 / 3.71
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.75 / 3.75
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.91 / 2.91
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko2.82 / 2.82
Eetu SaariRiihimäen Kisko2.21 / 2.21
Aleksi SahilaJanakkalan Jana2.66 / 2.66
Bennie Von GerichVihdin Viesti2.62 / -
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.15 / 3.15
Tobias WunschRiihimäen Kisko2.63 / 2.50
 
P9 kuula (19)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu7.00 / 7.00
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat4.10 / 4.10
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu5.42 / 5.42
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.02 / 7.02
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat5.57 / 5.57
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.91 / 3.91
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu7.80 / 7.80
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko6.12 / 6.12
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.94 / 5.94
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu5.31 / 5.31
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.98 / 4.98
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko3.30 / 3.30
Vili RomppanenRiihimäen Kisko5.08 / 5.08
Eetu SaariRiihimäen Kisko4.51 / 4.51
Aleksi SahilaJanakkalan Jana4.65 / 4.65
Bennie Von GerichVihdin Viesti4.29 / -
Mikael VuolletKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko3.20 / 3.20
 
P9 keihäs (19)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Aaron Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aaron KeränenKarkkilan Pojat - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Lauri RuusunenRiihimäen Kisko - / -
Eetu SaariRiihimäen Kisko - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 40m (31)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat 6.77 / 6.77
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.38 / 7.38
Veera InkinenRiihimäen Kisko 7.76 / 7.76
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.13 / 7.13
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.26 / 7.26
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat 7.21 / 7.21
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.26 / 7.26
Isabella LindbergRiihimäen Kisko 7.69 / 7.69
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu 7.36 / 7.36
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti - / -
Maiju MäittäläPorvoon Urheilijat 7.64 / -
Sade MalvelaVihdin Viesti 6.90 / 6.90
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko 6.91 / 6.91
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.95 / 7.95
Emma NapariVihdin Viesti 8.45 / 8.45
Melina NieminenJanakkalan Jana 7.17 / 7.17
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.27 / 9.51
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 7.89 / 7.89
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 6.85 / 6.85
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 6.77 / 6.77
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat 7.12 / 7.12
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko 6.97 / 6.97
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.89 / 7.89
Seela RuponenRiihimäen Kisko 8.30 / 8.30
Ida SaariRiihimäen Kisko 8.28 / 8.28
Meeri SahaKeravan Urheilijat 7.32 / 7.32
Kaisla SaloKarkkilan Pojat 8.51 / 8.51
Kielo SaloKarkkilan Pojat 7.85 / 7.85
Inka TaipaleRiihimäen Kisko 7.88 / 7.88
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 7.06 / 7.06
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko 7.11 / 7.11
 
T9 1000m (15)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä4:41.54 / 4:41.54
Isabella LindbergRiihimäen Kisko4:13.69 / 4:13.69
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti4:54.93 / 4:54.93
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko4:14.58 / 4:26.70
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4:21.30 / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko4:09.34 / 4:09.34
Meeri SahaKeravan Urheilijat4:10.90 / 4:10.90
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4:59.45 / 4:59.45
Kielo SaloKarkkilan Pojat4:18.41 / 4:18.41
Inka TaipaleRiihimäen Kisko5:14.40 / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4:14.75 / 4:14.75
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko4:28.51 / 4:38.93
 
T9 korkeus (21)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat1.05 / 1.05
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat0.85 / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat0.89 / 0.89
Isabella LindbergRiihimäen Kisko0.92 / 0.92
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu0.85 / 0.85
Maiju MäittäläPorvoon Urheilijat0.97 / 0.95
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko1.07 / 1.07
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.89 / 0.89
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat1.00 / 1.00
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko1.01 / 1.01
Ida SaariRiihimäen Kisko0.93 / 0.93
Meeri SahaKeravan Urheilijat0.92 / 0.92
Kaisla SaloKarkkilan Pojat0.74 / 0.74
Kielo SaloKarkkilan Pojat0.86 / 0.86
Inka TaipaleRiihimäen Kisko0.92 / 0.92
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat0.95 / 0.95
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko0.98 / 0.98
 
T9 pituus (27)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat3.57 / 3.57
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.38 / 3.38
Veera InkinenRiihimäen Kisko2.60 / 2.32
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat2.63 / 2.63
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.69 / 3.69
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat3.47 / 3.47
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä2.94 / 2.94
Isabella LindbergRiihimäen Kisko3.14 / 3.14
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3.06 / 3.06
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti2.86 / 2.86
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko3.30 / 3.30
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.46 / 2.46
Emma NapariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu2.85 / 2.85
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.91 / 1.90
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu2.66 / 2.66
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.41 / 3.41
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat3.31 / 3.31
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.87 / 2.87
Kaisla SaloKarkkilan Pojat2.13 / 2.13
Kielo SaloKarkkilan Pojat2.53 / 2.53
Inka TaipaleRiihimäen Kisko2.52 / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana3.19 / 3.19
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.54 / 3.54
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3.29 / 3.29
 
T9 kuula (24)
Amanda AhlgrenPorvoon Urheilijat4.31 / 4.31
Veera InkinenRiihimäen Kisko4.39 / 4.39
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat4.50 / 4.50
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä4.95 / 4.95
Isabella LindbergRiihimäen Kisko4.83 / 4.83
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3.98 / 3.98
Sade MalvelaVihdin Viesti3.39 / 3.39
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko5.94 / 5.94
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu4.26 / 4.26
Emma NapariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu4.14 / 4.14
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu4.48 / 4.48
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.10 / 4.10
Ninni PenttinenPorvoon Urheilijat4.00 / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.66 / 4.66
Meeri SahaKeravan Urheilijat4.71 / 4.71
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.67 / 3.67
Inka TaipaleRiihimäen Kisko2.30 / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana5.14 / 5.14
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.58 / 3.58
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko4.40 / 4.40
 
T9 keihäs (22)
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maiju MäittäläPorvoon Urheilijat - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pipsa RaussiRiihimäen Kisko - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Ida SaariRiihimäen Kisko - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Inka TaipaleRiihimäen Kisko - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -