Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
17.11. klo 14:30 OP Junior GP
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 166 henk. (312 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Viipurin Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P14 60m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.11 / 8.11
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat 8.10 / 8.10
 
P14 300m (7)
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat42.08 / 42.08
 
P14 korkeus (4)
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.57 / 1.51
 
T14 60m (30)
Emma GokkonenViipurin Urheilijat 8.68 / 8.68
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat 9.62 / 9.62
Lilli LehtoViipurin Urheilijat 8.92 / 8.92
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat 8.85 / 8.85
Iina RantonenViipurin Urheilijat 8.73 / 8.73
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat 9.30 / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat 8.96 / 8.96
Miia SöderströmViipurin Urheilijat 9.02 / 9.02
 
T14 300m (13)
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
 
T14 korkeus (14)
Lilli LehtoViipurin Urheilijat1.30 / 1.30
Iina RantonenViipurin Urheilijat1.49 / 1.49
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.44 / 1.44
Miia SöderströmViipurin Urheilijat1.05 / -
 
T12 60m (21)
Jade OravainenViipurin Urheilijat 9.07 / 9.07
Sevin UrazViipurin Urheilijat 9.26 / 9.26
 
T12 korkeus (10)
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.36 / 1.36
 
P10 60m (19)
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat 9.98 / 9.98
 
P10 1000m (11)
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat3:59.45 / 3:59.45
 
P10 pituus (18)
Topias KarhuViipurin Urheilijat2.76 / 2.76
 
P10 kuula (10)
Remi LindqvistViipurin Urheilijat6.56 / 6.56
 
T10 60m (25)
Unna HarkioViipurin Urheilijat - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Eevi PaananenViipurin Urheilijat11.11 / 11.11
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat 9.64 / 9.64
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat 9.27 / 9.27
 
T10 1000m (10)
Unna HarkioViipurin Urheilijat4:11.42 / 4:11.42
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3:56.39 / 3:56.39
 
T10 pituus (28)
Unna HarkioViipurin Urheilijat2.82 / 2.82
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Eevi PaananenViipurin Urheilijat3.01 / 3.01
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.83 / 3.83
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat3.63 / 3.63
 
T10 kuula (16)
Unna HarkioViipurin Urheilijat4.32 / 4.32
Sara SödermanViipurin Urheilijat7.90 / 7.90
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat5.58 / 5.58