Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
17.11. klo 14:30 OP Junior GP
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 166 henk. (312 lajisuoritusta)
P14 60m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 8.14 / 8.14
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot 8.66 / 8.66
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 7.94 / 7.94
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.11 / 8.11
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -58 8.66 / 8.66
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 8.73 / 8.73
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.73 / 7.73
Tumi SirankoVantaan Salamat 8.20 / 8.20
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.85 / 8.85
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat 8.10 / 8.10
 
P14 300m (7)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot - / -
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot - / -
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat43.75 / 43.75
Kuutti VierrosViipurin Urheilijat42.08 / 42.08
 
P14 korkeus (4)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Jonne IsoherranenEspoon Tapiot1.40 / 1.40
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.57 / 1.51
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.56 / 1.56
 
P14 3-loikka (7)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat9.79 / 9.79
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -58 - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat10.83 / 10.83
Max SundholmEsbo IF - / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko - / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot9.75 / 9.75
 
T14 60m (30)
Saara ErikssonPorvoon Urheilijat 8.42 / 8.42
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Emma GokkonenViipurin Urheilijat 8.68 / 8.68
Tara HatakkaVantaan Salamat 9.81 / 9.81
Maggie HolloEspoon Tapiot 8.82 / 8.82
Nella JäppinenHelsingfors IFK - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat 9.62 / 9.62
Kiia KoranderVihdin Viesti10.44 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.23 / 9.23
Lilli LehtoViipurin Urheilijat 8.92 / 8.92
Milja MajuriVantaan Salamat 8.49 / 8.49
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat 8.85 / 8.85
Elli RantalaEspoon Tapiot 9.32 / 9.32
Iina RantonenViipurin Urheilijat 8.73 / 8.73
Erika RuotsalainenViipurin Urheilijat 9.30 / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot 8.64 / 8.64
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat 8.79 / 8.79
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.44 / 8.44
Saana SäiläViipurin Urheilijat 8.96 / 8.96
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.25 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.37 / 8.37
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 8.09 / 8.09
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 9.02 / 9.02
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.90 / 8.90
Miia SöderströmViipurin Urheilijat 9.02 / 9.02
Isabella StrömbergEspoon Tapiot 9.22 / 9.22
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat 8.93 / 8.93
Leonie WinellEsbo IF 8.35 / 8.35
 
T14 300m (13)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Alisa HyrriHelsingin Tarmo - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Aamu PeltonenHelsingin Tarmo - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot44.85 / 44.85
Sanja SiuralaEspoon Tapiot - / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
 
T14 korkeus (14)
Sara ForsströmEspoon Tapiot1.25 / 1.25
Saara HokkanenEspoon Tapiot1.46 / 1.46
Maggie HolloEspoon Tapiot1.35 / 1.35
Nella JäppinenHelsingfors IFK - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat1.30 / 1.30
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.40 / 1.40
Iina RantonenViipurin Urheilijat1.49 / 1.49
Saana SäiläViipurin Urheilijat1.44 / 1.44
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1.48 / 1.48
Miia SöderströmViipurin Urheilijat1.05 / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat1.50 / 1.50
Ella WesterlundEsbo IF1.47 / 1.47
 
T14 3-loikka (15)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tara HatakkaVantaan Salamat - / -
Saara HokkanenEspoon Tapiot - / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo - / -
Kiia KoranderVihdin Viesti8.50 / 8.50
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.57 / 9.57
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot - / -
Ruusu SaarelaEspoon Tapiot - / -
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat - / -
Celina SalonenNastolan Naseva8.81 / 8.81
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma SimonenKenttäurheilijat -588.67 / 8.67
 
P12 60m (11)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.44 / 9.44
Evert EngbergHelsingfors IFK - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot10.04 / 10.04
Topias LaivaaraKirkkonummen Urheilijat - / -
August MikkolaEspoon Tapiot 9.54 / 9.54
Aapeli OilaEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.69 / 9.69
Joel PellinenKenttäurheilijat -58 9.74 / 9.74
Leevi PiispanenKenttäurheilijat -5810.54 / 10.54
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 1000m (7)
Evert EngbergHelsingfors IFK - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eelis KauppilaEsbo IF - / -
Leevi PiispanenKenttäurheilijat -584:08.51 / 4:08.51
Max SundholmEsbo IF - / -
Joel TulikouraEsbo IF3:43.67 / 3:43.67
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 seiväs (3)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kasper NaskiNakkilan Vire1.85 / 1.85
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 kuula (7)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.66 / 7.66
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LaivaaraKirkkonummen Urheilijat - / -
Nooa MerimaaVantaan Salamat5.62 / 5.62
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
 
T12 60m (21)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.26 / 9.26
Mathilda GranvikEsbo IF 9.38 / 9.38
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Emma KantolaEspoon Tapiot10.14 / 10.14
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo 9.91 / 9.91
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo10.06 / 10.06
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.65 / 9.65
Matilda LahtiEspoon Tapiot 8.95 / 8.95
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat10.03 / 10.03
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat 9.81 / 9.81
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat 9.57 / 9.57
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 9.07 / 9.07
Venla NoronenEspoon Tapiot 9.70 / 9.70
Jade OravainenViipurin Urheilijat 9.07 / 9.07
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 9.16 / 9.16
Elle SaariEspoon Tapiot 9.51 / 9.51
Celina SalonenNastolan Naseva 9.17 / 9.17
Kira ShilovEspoon Tapiot 8.88 / 8.88
Emma SimonenKenttäurheilijat -58 9.41 / 9.41
Sevin UrazViipurin Urheilijat 9.26 / 9.26
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.52 / 8.52
 
T12 1000m (8)
Saima HelminenHelsingin Tarmo - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3:54.11 / 3:54.11
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat4:02.30 / 4:02.30
Saina LaviKirkkonummen Urheilijat3:45.23 / 3:45.23
Maiju MäkeläVantaan Salamat3:43.45 / 3:43.45
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva3:32.71 / 3:32.71
Celina SalonenNastolan Naseva3:27.79 / 3:27.79
 
T12 korkeus (10)
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.21 / 1.21
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.23 / 1.23
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.31 / 1.31
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.26 / 1.26
Hanna MustonenMäntsälän Urheilijat1.40 / 1.40
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat1.28 / 1.28
Venla NoronenEspoon Tapiot1.15 / 1.15
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.36 / 1.36
Olivia RautiainenEspoon Tapiot1.29 / 1.29
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.49 / 1.49
 
T12 seiväs (6)
Frida BlomfeltEsbo IF1.85 / 1.85
Jenni HirvonenEsbo IF2.00 / 2.00
Liina LaineLauttakylän Luja - / -
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto2.37 / 2.37
Olivia RautiainenEspoon Tapiot - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
 
P10 60m (19)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Arttu HalonenIF Sibbo-Vargarna - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat 9.98 / 9.98
Luka KielinenEspoon Tapiot10.61 / 10.61
Elias KivistöEspoon Tapiot10.26 / 10.26
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat - / -
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot - / -
Anton KrapuEspoon Tapiot10.24 / 10.24
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.92 / 9.92
Karo MajuriVantaan Salamat 9.47 / 9.47
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.02 / 10.02
Eino MauraEsbo IF 9.50 / 9.50
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.10 / 10.10
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.47 / 9.47
Vili RasehornRiihimäen Kisko 9.13 / 9.13
Eric RinneLahden Ahkera 9.97 / 9.97
 
P10 1000m (11)
Arttu HalonenIF Sibbo-Vargarna - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat3:59.45 / 3:59.45
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu4:15.25 / 4:15.25
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Toivo KotinurmiEspoon Tapiot4:24.03 / 4:24.03
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasper NaskiNakkilan Vire - / -
Anton PennanenEsbo IF3:31.91 / 3:31.91
Eric RinneLahden Ahkera4:02.89 / 4:02.89
Vincent WinbergIF Raseborg3:39.89 / 3:39.89
 
P10 pituus (18)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Rasmus HelasuoVantaan Salamat3.43 / 3.43
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu2.76 / 2.76
Topias KarhuViipurin Urheilijat2.76 / 2.76
Luka KielinenEspoon Tapiot3.00 / 3.00
Marcus KoljonenPorvoon Urheilijat - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Viktor KotinurmiEspoon Tapiot3.15 / 3.15
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.67 / 3.67
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.55 / 3.55
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.52 / 3.52
Eino MauraEsbo IF3.83 / 3.83
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.72 / 3.72
Joel RäsänenEspoon Tapiot3.18 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko3.96 / 3.85
Eric RinneLahden Ahkera3.66 / 3.66
 
P10 kuula (10)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna9.14 / 9.14
Jesse HirvonenEsbo IF6.75 / 6.75
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot5.16 / 5.16
Remi LindqvistViipurin Urheilijat6.56 / 6.56
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.10 / 6.10
Eino MauraEsbo IF6.98 / 6.98
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu6.53 / 6.53
 
T10 60m (25)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Unna HarkioViipurin Urheilijat - / -
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot10.02 / 10.02
Saana KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Niina LankinenVantaan Salamat - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5810.24 / 10.24
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Eevi PaananenViipurin Urheilijat11.11 / 11.11
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu10.32 / 10.32
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.91 / 9.91
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Julia SihvonenEspoon Tapiot - / -
Beata SippelHelsingfors IFK - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat 9.64 / 9.64
Usva TorroKenttäurheilijat -5810.15 / 10.15
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat 9.27 / 9.27
Isabella TuulariEspoon Tapiot10.19 / 10.19
 
T10 1000m (10)
Unna HarkioViipurin Urheilijat4:11.42 / 4:11.42
Vera HedmanHelsingin Jyry4:29.01 / 4:29.01
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583:51.32 / 3:51.32
Alissa NaskiNakkilan Vire - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3:56.39 / 3:56.39
Ella RäisänenEspoon Tapiot3:36.53 / 3:36.53
Saara TorroKenttäurheilijat -583:59.20 / 3:59.20
Usva TorroKenttäurheilijat -584:30.45 / 4:30.45
 
T10 pituus (28)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Unna HarkioViipurin Urheilijat2.82 / 2.82
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.05 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.22 / 3.22
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot2.99 / 2.99
Isla KimpimäkiEspoon Tapiot3.51 / 3.51
Saana KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot2.69 / 2.69
Niina LankinenVantaan Salamat - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.58 / 3.58
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.01 / 3.01
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Eevi PaananenViipurin Urheilijat3.01 / 3.01
Viivi PajuVantaan Salamat3.10 / 3.10
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.13 / 3.13
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.24 / 3.10
Julia SihvonenEspoon Tapiot3.25 / 3.25
Beata SippelHelsingfors IFK - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat3.83 / 3.83
Usva TorroKenttäurheilijat -583.55 / 3.55
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat3.63 / 3.63
Isabella TuulariEspoon Tapiot3.36 / 3.36
 
T10 kuula (16)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Unna HarkioViipurin Urheilijat4.32 / 4.32
Vilja HolmbergHelsingfors IFK - / -
Emma KimpimäkiEspoon Tapiot5.63 / 5.63
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna7.86 / 7.86
Johanna KumpulainenEspoon Tapiot4.26 / 4.26
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -584.10 / 4.10
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu4.79 / 4.79
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu6.03 / 6.03
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu4.74 / 4.74
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.90 / 6.90
Beata SippelHelsingfors IFK - / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat7.90 / 7.90
Usva TorroKenttäurheilijat -585.07 / 5.07
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat5.58 / 5.58
Isabella TuulariEspoon Tapiot7.86 / 7.86