Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Elokuu 2021 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
30             1
31 2 3 4 5 6 7 8
32 9 10 11 12 13 14 15
33 16 17 18 19 20 21 22
34 23 24 25 26 27 28 29
35 30 31          
  Syyskuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
35     1 2 3 4 5
36 6 7 8 9 10 11 12
37 13 14 15 16 17 18 19
38 20 21 22 23 24 25 26
39 27 28 29 30      
  Lokakuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
39         1 2 3
40 4 5 6 7 8 9 10
41 11 12 13 14 15 16 17
42 18 19 20 21 22 23 24
43 25 26 27 28 29 30 31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 09.08.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 09.08.pkLuokittelukilpailut / KeUcup4Savonlinna, Kerimäki08.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatSastamala -
ma 09.08.pkPiirikunnallinen viikkokisaLeppävirta -
ma 09.08.pkPeukku-kisaTöysä07.08.
ma 09.08.seuraSeurakisatHamina -
ma 09.08.seuraSeurakisatKuhmo -
ma 09.08.seuraSeurakisatÄänekoski -
ma 09.08.seuraSeurakisatVieremä07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II, ykköslohkoRaisio07.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKiiminki -
ti 10.08.seuraSeurakisatJoroinen -
ti 10.08.pkKultajousi kuukausikisat 3/4Kuopio08.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II ykköslohko, 9v. lajitRaisio07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailuVihti07.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohko, 9v. lajitLieto06.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatKuopio08.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup II etelälohkoLieto06.08.
ti 10.08.seuracupPohjola seuracup osa II HelsyVantaa06.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup 2. osakilpailu (klo 17.30 alkaen)Kankaanpää07.08.
ti 10.08.pkEtelä-Karjalan piirinmestaruuskilpailut 9-17v 2. osaImatra05.08.
ti 10.08.seuracupSeuracup 2.Ilmajoki09.08.
ti 10.08.pkAikuisurheilijoiden heittocup 3/5Kouvola / Inkeroinen03.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatSomero -
ti 10.08.seuraSeurakisatIitti09.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatOulu, Haukipudas -
ti 10.08.pkPiirikilpailutKokkola08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatIkaalinen08.08.
ti 10.08.pkSäästöpankin kesäkisatUrjala08.07.
ti 10.08.pkMänttä-Vilppulan avoimet mestaruuskilpailutMänttä-Vilppula08.08.
ti 10.08.pkSeipään tuloskisa Kalajoki07.08.
ti 10.08.pkSeuracup piirikilpailuVeteli06.08.
ti 10.08.seuracupKainuun Seuracup 2Suomussalmi08.08.
ti 10.08.seuraSeurakisatTeuva -
ke 11.08.seuracupSeuracup 2 KeSYJyväskylä09.08.
ke 11.08.pkSeuracup 2 KeSY - lisälajitJyväskylä09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup 2-osakilpailuVarkaus06.08.
ke 11.08.seuracupHämSY:n Seuracup 2 osakilpailuYlöjärvi07.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II.osakilpailuOulu08.08.
ke 11.08.pkKEV-keihäskisaKuusamo09.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatPunkaharju -
ke 11.08.seuracupFöreningscup deltävling 2Vasa08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatUurainen -
ke 11.08.seuraSeurakisatJämsä -
ke 11.08.seuracupSeuracup Hämsyn 1.Div 2. osakisaNokia08.08.
ke 11.08.seuracupNÅID Föreningscup 2 / NÅID Seuracup 2 Espoo09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II Pohjoislohko, 9v lajitLaitila08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKarkkila -
ke 11.08.pkPainonheittokilpailuSeinäjoki09.08.
ke 11.08.seuracupSeuracup II, pohjoislohkoLaitila08.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 11.08.tähtiEltsun tähtikisatHelsinki06.08.
ke 11.08.pkMikkeli avoin ABC5 kilpailuMikkeli09.08.
ke 11.08.seuraSeurakisatKemi -
ke 11.08.seuraSeurakisatKauhajoki10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatMerikarvia12.08.
to 12.08.seuraSeurakisatRaahe -
to 12.08.seuraSeurakisatLapinlahti10.08.
to 12.08.pkNaisten satasetLapinlahti10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatNakkila -
to 12.08.seuraSeurakisatTuusula, Jokela11.08.
to 12.08.pkKaiun hyppy- ja heittokisatKaavi10.08.
to 12.08.pkTarmon kisatPori10.08.
to 12.08.pkVeikkolan viikkokisat 2Veikkola11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatNummi11.08.
to 12.08.pkHintrekin Lenkki ja Pikku-Hintrekki juoksutKaustinen -
to 12.08.seuraSeurakisatValkeala -
to 12.08.pkSisulisätOrivesi10.08.
to 12.08.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 12.08.pkOk Maakunnan lasten kisailut IVKajaani11.08.
to 12.08.pkKU-68 Viikkokisa IIIKangasala11.08.
to 12.08.seuraSeurakisatTeuva -
pe-su 13.-15.08.SMSM-kilpailut M/N22-19Turku05.08.
pe 13.08.pkSomeron kaupungin mestaruuskisatSomero11.08.
pe 13.08.seuraSeurakisatKokkola12.08.
la 14.08.pkAikuisurheiluliiton heittoviisiottelun SM-kilpailutLahti, Nastola04.08.
la-su 14.-15.08.pmNÅID flick- och pojkdagar 9-13 årBorgå - Porvoo10.08.
la 14.08.pkRaatteen Maraton/Puoli-Maraton/Kymppi/ Kaveria ei jätetä joukkuekisaSuomussalmi14.08.
la 14.08.pkElokuun kisatKalajoki12.08.
la 14.08.pmSatakunnan viestihuipentuma (T/P9-15)Parkano12.08.
la 14.08.pkSAUL:n SM-maantiejuoksu, 10kmPyhtää, Huutjärvi,04.08.
la 14.08.pmSisuviestitKauhava09.08.
la 14.08.pkElokuun pomputJoensuu12.08.
la 14.08.pkPaRaS-lenkkiParikkala09.08.
su 15.08.pmUUDY:n pm-junnuottelut 2Lohja10.08.
su 15.08.pkAhkeran heitto-otteluLahti, Nastola12.08.
su 15.08.pkPyhtään juoksutapahtuma (Reiskan maratonit, Pyhtään Kymppi ja lasten minimaratoni)Pyhtää09.08.
su 15.08.pkPM-ottelut 9-15vLappeenranta11.08.
su 15.08.pkMeteoritmaratonSolf -
su 15.08.pkPyrinnön Sprintit IIOulu13.08.
su 15.08.pmHämSY:n pm-sisulisäviestitUrjala12.08.
su 15.08.pkMetalli Cup 4Tornio10.08.
su 15.08.pm9 - 13 vuotiaiden moniottelutPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pkVesUn 90-vuotis juhlakisa/KILPAILU PERUTTUVesanto01.08.
su 15.08.seuraSeurakisatTornio11.08.
su 15.08.pkVille Pörhölä GamesTornio09.08.
su 15.08.pkavoimet Someron Esan seiväsmestaruuskilpailutSomero13.08.
su 15.08.pkIF Fyrens distriktstävlingKorsnäs13.08.
su 15.08.pkEkin muistokisatTöysä13.08.
su 15.08.pkNaisten vitonenPUDASJÄRVI12.08.
su 15.08.pkTuiskun moukarikisatVahto (Rusko)12.08.
su 15.08.pkMoukaripörssin kiekkokisaPori13.08.