Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Joulukuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
49   1 2 3 4 5 6
50 7 8 9 10 11 12 13
51 14 15 16 17 18 19 20
52 21 22 23 24 25 26 27
53 28 29 30 31      
  Tammikuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
53         1 2 3
01 4 5 6 7 8 9 10
02 11 12 13 14 15 16 17
03 18 19 20 21 22 23 24
04 25 26 27 28 29 30 31
  Helmikuu 2021  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
05 1 2 3 4 5 6 7
06 8 9 10 11 12 13 14
07 15 16 17 18 19 20 21
08 22 23 24 25 26 27 28
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.02.pkLapuan helmihallit - osa 2Lapua -
ma 08.02.pkPajulahden seiväsryhmän hallikisaLahti05.02.
ti 09.02.pkJanan seurakisatJanakkala07.02.
ke 10.02.halliPERUTTU Kymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)Kotka05.02.
ke 10.02.pkKultävling- inbjudningstävlingBotniahallen08.02.
ke 10.02.pk Aikuisurheilijoiden kutsukilpailuSavonlinna -
ke 10.02.pkImatran hallikisatImatra09.02.
to 11.02.pkPomppu-Ukkojen korkeusVihti, Nummela -
to 11.02.halliKutsukilpailu 3-loikkaLahti -
to 11.02.pkHarjoitusryhmien kilpailuSavonlinna10.02.
to 11.02.pkPituuskisaKuortane10.02.
pe 12.02.pkPirkkahallin kiekkokisaTampere -
pe 12.02.pkStavtävling- Seiväskilpailu, inbjudningstävlin/kutsukilpailubBotniahallen10.02.
pe 12.02.pkHalli heitotOulu11.02.
pe 12.02.pkSprinttävling- inbjudningstävlingBotniahallen10.02.
la 13.02.halliTunturihallitRovaniemi06.02.
la 13.02.pkMikkeli STADIUMI hallikisa kutsukilpailunaMikkeli08.02.
la 13.02.pkInbjudningstävling 800 m/1500 m Botniahallen10.02.
la 13.02.pkRaahen Vesan seipään tuloskisatRaahe10.02.
la 13.02.halliPirkanmaan Avoimet Nuorten HallikisatTampere11.02.
la 13.02.pkHalli HyppelytOulu11.02.
la 13.02.halliVARSY kutsukilpailu 3Turku10.02.
la 13.02.pkKutsukilpailutPori -
la 13.02.pkRDS talvisarja - Helmikuun osakilpailuRovaniemi -
la 13.02.pkImatran hyppykisatImatra -
la 13.02.halliAvoimet HelSY-hallit PERUTTUHelsinki09.02.
la 13.02.pkMyllyn kutsukilpailu 4Helsinki -
la 13.02.pkHelmikuun seiväskisaKuortane -
su 14.02.pkHopptävling- inbjudningstävlingBotniahallen12.02.
su 14.02.pkPole Vault Team Sawon seiväskisa Kuopio-hallissaKuopio -
su 14.02.halliKansallisetTampere10.02.
su 14.02.pkKultävling-inbjudningstävlingKorsholm11.02.
su 14.02.halliAvoimet Helsyn Junnuviestit PERUTTUHelsinki09.02.
su 14.02.pkJonin juoksutKuortane -
su 14.02.halliKutsukilpailuLahti10.02.
su 14.02.halliHallikansalliset PERUTTULahti, Nastola -
su 14.02.pkPommisuojajuoksut 2 - kutsukilpailuVantaa11.02.