Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta
Piilota piirin myöntämät kilpailut
Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<<
Elokuu 2020
>>
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
31
1
2
32
3
4
5
6
7
8
9
33
10
11
12
13
14
15
16
34
17
18
19
20
21
22
23
35
24
25
26
27
28
29
30
36
31
Syyskuu 2020
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
36
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
Lokakuu 2020
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
40
1
2
3
4
41
5
6
7
8
9
10
11
42
12
13
14
15
16
17
18
43
19
20
21
22
23
24
25
44
26
27
28
29
30
31
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä
Luokittelu
Kilpailu
Sijainti
Ilm. päättyy
WA
ke 12.08.
pk
Luokittelukilpailut / YU-Cup 4
Savonlinna, Kerimäki
11.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup 2, LaSY, KymY
Lahti
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup KeSy
Jyväskylä
10.08.
-
ke 12.08.
pk
Ykköslohko seuracup
Salo
07.08.
-
ke 12.08.
pk
Pomppu-Ukkojen korkeus
Helsinki
-
-
ke 12.08.
pk
KEV-heittokisat
Kuusamo
11.08.
-
ke 12.08.
pk
Aloittelijoiden seiväskilpailu
Helsinki
11.08.
-
ke 12.08.
pk
Seuracup Etelä-Karjalan piirikisa
Imatra
09.08.
-
ke 12.08.
seura
Seurakisat
Leppävirta
-
-
ke 12.08.
seuracup
Pohjois-Karjalan Seuracup
Joensuu
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
HämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.div
Tammela
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Turun lohko seuracup
Kaarina
08.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup piirikisa
Alavus
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracupin piirikisa
Vantaa
08.08.
-
ke 12.08.
pk
Tarmon kisat
Pori
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Vakka-lohko Seuracup
Laitila
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup Hämsyn 1.Div 2.osakisa
Nokia
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Föreningscupen
Vasa
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Kainuun seuracup
Suomussalmi
08.08.
-
ke 12.08.
seura
Seurakisat
Karkkila
-
-
ke 12.08.
seura
Seurakisat
Sahalahti
-
-
ke 12.08.
seura
Silja Line Seurakisat
Jämsä
-
-
ke 12.08.
seura
Seurakisat
Kiuruvesi
-
-
ke 12.08.
seura
Silja Line Seurakisat
Uurainen
-
-
ke 12.08.
seura
Silja Line Seurakisat
Riihimäki
-
-
ke 12.08.
pk
Vireen seurakilpailut
Varpaisjärvi
12.08.
-
ke 12.08.
pk
Nåids föreningscup / Nåid:n seuracup
Esbo - Espoo
10.08.
-
ke 12.08.
pk
Salo-Loimaa lohko seuracup
Loimaa
10.08.
-
ke 12.08.
pk
Avoimet Mänttä-Vilppulan yu-mestaruuskilpailut
Mänttä-Vilppula
10.08.
-
© Amptech Oy 2005-2024