Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta
Näytä piirin myöntämät kilpailut
Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<<
Joulukuu 2020
>>
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
49
1
2
3
4
5
6
50
7
8
9
10
11
12
13
51
14
15
16
17
18
19
20
52
21
22
23
24
25
26
27
53
28
29
30
31
Tammikuu 2021
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
53
1
2
3
01
4
5
6
7
8
9
10
02
11
12
13
14
15
16
17
03
18
19
20
21
22
23
24
04
25
26
27
28
29
30
31
Helmikuu 2021
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
05
1
2
3
4
5
6
7
06
8
9
10
11
12
13
14
07
15
16
17
18
19
20
21
08
22
23
24
25
26
27
28
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä
Luokittelu
Kilpailu
Sijainti
Ilm. päättyy
WA
la 01.08.
ak
Vuosaari Games
Helsinki
28.07.
-
la 01.08.
karn
Moukarikarnevaalit
Kaustinen
28.07.
-
la 01.08.
GP
Motonet GP Kuortane
Kuortane
25.07.
-
su 02.08.
am
Aluemestaruusviestit
Saarijärvi
28.07.
-
su 02.08.
am
Aluemestaruusviestit
Tampere
28.07.
-
ma 03.08.
ak
Tampereen mestaruuskilpailut
Tampere
31.07.
-
ma 03.08.
seuracup
Seuracup II-osa
Mikkeli
31.07.
-
ma 03.08.
seuracup
Seuracup kilpailu
Sastamala
01.08.
-
ti 04.08.
seuracup
Seuracup piirikisa
Oulu
30.07.
-
ti 04.08.
ak
Tilastopajacup 7, Kalevan Kisojen esikisat
Turku
01.08.
-
ke 05.08.
GP
Motonet GP Espoo
Espoo
26.07.
-
pe-su 07.-09.08.
SM
SM-kilpailut M/N17-16
Pedersöre
30.07.
-
pe-su 07.-09.08.
SM
SM-kilpailut P/T 15-14
Naantali
30.07.
-
ti 11.08.
iaaf
Paavo Nurmi Games
Turku
-
-
ti 11.08.
seuracup
Seuracup 2. osakilpailu
Vihti, Nummela
08.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup 2, LaSY, KymY
Lahti
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup KeSy
Jyväskylä
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Pohjois-Karjalan Seuracup
Joensuu
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Turun lohko seuracup
Kaarina
08.08.
-
ke 12.08.
seuracup
HämSY:n Seuracup 2. osakilpailu 2.div
Tammela
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracupin piirikisa
Vantaa
08.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup piirikisa
Alavus
10.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Seuracup Hämsyn 1.Div 2.osakisa
Nokia
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Vakka-lohko Seuracup
Laitila
09.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Kainuun seuracup
Suomussalmi
08.08.
-
ke 12.08.
seuracup
Föreningscupen
Vasa
09.08.
-
to-su 13.-16.08.
SM
Kalevan Kisat
Turku
05.08.
-
su 16.08.
maantie
17. Hamina puolimaraton
Hamina
11.08.
-
ti 18.08.
ak
Ikaalisten Syyskisat
Ikaalinen
15.08.
-
to 20.08.
ak
Hyvän Tuulen Kisat 2020
Helsinki
17.08.
-
pe-su 21.-23.08.
SM
SM-kilpailut M/N22-19
Kemi
13.08.
-
pe 21.08.
maantie
Aurajoen Yöjuoksu
Turku
-
-
la 22.08.
maantie
Paavo Nurmi Marathon
Turku
-
-
la 22.08.
am
13v aluehuipentuma, lounainen alue
Forssa
17.08.
-
su 23.08.
ak
KälviäGames
Kälviä
20.08.
-
ke 26.08.
seuracup
Seuraottelu GIF- IF Åsarna - Larsmo IF
Kokkola
25.08.
-
ke 26.08.
tähti
Eltsun tähtikisat
Helsinki
22.08.
-
to 27.08.
ak
Heinola Games UUSI PÄIVÄ
Heinola
23.08.
-
la-su 29.-30.08.
SM
SM-moniottelut T/P15-14
Janakkala
22.08.
-
la-su 29.-30.08.
SM
SM-moniottelut M/N22-19-17
Hämeenlinna
21.08.
-
su 30.08.
am
PSM-viestit
Oulu
25.08.
-
ma 31.08.
seuracup
K-Market cup 1.osakilpailu
Vieremä
28.08.
-
ti-ke 01.-02.09.
am
Aluemestaruusviestit, Eteläinen- ja Kaakkoinen alue
Hyvinkää
29.08.
-
to 03.09.
seuracup
K-Market cup 2.osakilpailu
Vieremä
28.08.
-
la 05.09.
seuracup
Seuracup finaali A-sarja
Ikaalinen
02.09.
-
la 05.09.
seuracup
Seuracup finaali B-sarja
Lempäälä
03.09.
-
la 05.09.
seuracup
Seuracup superfinaali
Lahti
02.09.
-
la 05.09.
seuracup
Seuracup-finaali C-sarja
Hämeenlinna
03.09.
-
© Amptech Oy 2005-2024