Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<< Huhtikuu 2020 >>
  Ma Ti Ke To Pe La Su
14     1 2 3 4 5
15 6 7 8 9 10 11 12
16 13 14 15 16 17 18 19
17 20 21 22 23 24 25 26
18 27 28 29 30      
  Toukokuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
18         1 2 3
19 4 5 6 7 8 9 10
20 11 12 13 14 15 16 17
21 18 19 20 21 22 23 24
22 25 26 27 28 29 30 31
  Kesäkuu 2020  
  Ma Ti Ke To Pe La Su
23 1 2 3 4 5 6 7
24 8 9 10 11 12 13 14
25 15 16 17 18 19 20 21
26 22 23 24 25 26 27 28
27 29 30          
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä Luokittelu Kilpailu Sijainti Ilm. päättyy
ma 08.06.pkLahden seiväsryhmän Alku-kisaLahti05.06.
ma 08.06.pkMoukarin- ja painonheittokilpailutHelsinki -
ma 08.06.seuraSeurakisatVeikkola -
ma 08.06.pkFazer Reilu Cup I, sarjat 8-11vLahti06.06.
ma-ti 08.-09.06.seuraSeurakisatPori07.06.
ma 08.06.pkAlueelliset kesäkuun nuorisokisatÄänekoski05.06.
ma 08.06.pkPorvoon viikkokisa 1 - Borgå veckotävling 1Porvoo - Borgå04.06.
ma 08.06.pkMIKV avoin ABC2 kilpailuMikkeli05.06.
ma 08.06.pkJuoksukoulun pikamatkatKurikka07.06.
ma 08.06.pmAvoimet heittokisat ja pitäjänmestaruuskisatPosio05.06.
ma 08.06.pkTomatspelenNärpes06.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatKeuruu -
ti 09.06.pkTilastopajacup Limited edition 1Turku06.06.
ti 09.06.pkSavonlinnan Riennon ABC-kisaSavonlinna06.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatIitti08.06.
ti 09.06.pkJuniorien moukarikilpailutIlmajoki08.06.
ti 09.06.pkKeuruun kuulakisaKeuruu09.06.
ti 09.06.seuraSilja Line SeurakisatKiukainen09.06.
ti 09.06.seuraSeurakisatParkano08.06.
ti 09.06.pkVeikkolan Veikkojen viikkokisa 2Veikkola07.06.
ti 09.06.seuraSilja Line SeurakisatPuolanka -
ti 09.06.seuraSeurakisatMyrskylä -
ti 09.06.pkPiikkiön aluekisaKaarina06.06.
ke 10.06.seuraSilja Line Seurakisat - KotiratakisatNedervetil / Alaveteli -
ke 10.06.seuraSilja Line SeurakisatHyvinkää09.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatHankasalmi09.06.
ke 10.06.pkKesäkuun MoukariKankaanpää08.06.
ke 10.06.pkPaunu Games IJämsä07.06.
ke 10.06.pkArctic-heitotRovaniemi09.06.
ke 10.06.pkFazer Reilu Cup I, sarjat 12-15vLahti08.06.
ke 10.06.pkPomppu-Ukkojen korkeusHelsinki -
ke 10.06.pkHämeenlinnan Tarmon viikkokisatHämeenlinna08.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatNurmijärvi09.06.
ke 10.06.pkHSU kilpailutHyvinkää08.06.
ke 10.06.pkNoU Kesäkuun Kisat Nokia07.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatKarkkila09.06.
ke 10.06.pkViispiikkinen CupSaarijärvi09.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatHuittinen (Vampula) -
ke 10.06.pkPk-kilpailutKajaani08.06.
ke 10.06.pkSibbo Energi-tävling / Sipoon Energia-kisat Sibbo / Sipoo07.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatKiuruvesi -
ke 10.06.pkVSVetU:n pm-kilpailutSalo08.06.
ke 10.06.pkPk-kisaYlitornio08.06.
ke 10.06.seuraSeurakisatYlitornio -
to 11.06.seuraSeurakisatRaahe -
to 11.06.seuraSeurakisatNakkila -
to 11.06.seuraSeurakisatIlomantsi -
to 11.06.pmSisumaastotRovaniemi10.06.
to 11.06.pkPyrinnön heitotTampere09.06.
to 11.06.pkKuulan kaarrejuoksukisatRaisio09.06.
to 11.06.pkLeKi YU:n viikkokisa IILempäälä10.06.
to 11.06.seuraSeurakisatLempäälä10.06.
to 11.06.seuraSeurakisatPyhäntä -
to 11.06.pkSisulisätOrivesi09.06.
to 11.06.pkVauhdin RatajuoksutKuusankoski 10.06.
to 11.06.pkPower Park GamesAlahärmä09.06.
to 11.06.pkPyhäselän kesäkuun kisatJoensuu -
to 11.06.pkHeitto- ja hyppykilpailutKaavi09.06.
to 11.06.pkSprinttikisatEspoo08.06.
pe 12.06.pmSisumaastotTornio10.06.
la 13.06.pkIlves GamesJanakkala10.06.
la-su 13.-14.06.pkRailin ja Kielon heittokisatTampere10.06.
la 13.06.pkHarju Cup 2 ja pm-ottelut 9-15vJyväskylä09.06.
la 13.06.pkMarttilan HeittokisatMarttila10.06.
la-su 13.-14.06.pk M 10 ottelun kutsukilpailuLappajärvi -
la 13.06.pkKeuruun KesäkisatKeuruu -
la 13.06.pkForssan Salaman hyppykisatForssa11.06.
la 13.06.pkKeihään lajipäivä ja N/M seiväskisaKuortane08.06.
la 13.06.pmSisuottelu 1Oulu11.06.
la 13.06.pkKalajoen kisatKalajoki11.06.
la 13.06.pkHeittokisatIisalmi11.06.
la 13.06.akAlavuden KisatAlavus11.06.
la 13.06.pkIskun heittokisat IMynämäki08.06.
la 13.06.pkEspoonlahden kiekkokisaEspoo10.06.
la 13.06.pkHyppykisatImatra11.06.
la 13.06.pkKuulan kutsukilpailuIkaalinen10.06.
la 13.06.pkTervolan 10 000mTervola10.06.
su 14.06.pkLohjan ottelutLohja12.06.
su 14.06.pkLöylyn kesäkuun kisat 2.Naantali11.06.
su 14.06.kans49. Toukokuun kisatHelsinki12.06.
su 14.06.akEeles Landström GamesAkaa, Toijala12.06.
su 14.06.am10000 m aluemestaruuskilpailuHelsinki12.06.
su 14.06.pkKisakauden avausAlavieska12.06.
su 14.06.pkKieKuMo Cup II Virrat12.06.
su 14.06.pkSiikalatva cupSiikalatva -
su 14.06.pkKEV-heittokisatKuusamo13.06.
su 14.06.pkKorona Junior Games 2Seinäjoki13.06.
su 14.06.pkRyskeen Kesä-CUPTammela08.06.
su 14.06.pkKorona Games 2Seinäjoki13.06.