Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta
Näytä piirin myöntämät kilpailut
Näytä seurakilpailut
Kalenteri
<<
Huhtikuu 2024
>>
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
14
1
2
3
4
5
6
7
15
8
9
10
11
12
13
14
16
15
16
17
18
19
20
21
17
22
23
24
25
26
27
28
18
29
30
Toukokuu 2024
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
18
1
2
3
4
5
19
6
7
8
9
10
11
12
20
13
14
15
16
17
18
19
21
20
21
22
23
24
25
26
22
27
28
29
30
31
Kesäkuu 2024
Ma
Ti
Ke
To
Pe
La
Su
22
1
2
23
3
4
5
6
7
8
9
24
10
11
12
13
14
15
16
25
17
18
19
20
21
22
23
26
24
25
26
27
28
29
30
Valitun ajanjakson kilpailut
Päivämäärä
Luokittelu
Kilpailu
Sijainti
Ilm. päättyy
WA
ti 21.01.
halli
Ruonalan tammihallit
Kotka
17.01.
-
ke 22.01.
halli
Luolasprintit 1/3
Vantaa
19.01.
-
ke 22.01.
po
Ungdomsserie (inomhus), omgång 1
Eckerö
-
-
pe-la 24.-25.01.
halli
Pohjois-Savon avoimet hallit
Kuopio
20.01.
-
pe 24.01.
halli
Seuraottelu HKV-TP-TuUl-LA
Tampere
21.01.
-
la 25.01.
halli
Botnia Junior Games
Vaasa
19.01.
-
la 25.01.
halli
Karhuhallin kansalliset
Pori
23.01.
-
su 26.01.
halli
VARSY:n pm-halliviestit
Turku
21.01.
-
su 26.01.
halli
Pirkkahallijuoksut
Tampere
23.01.
-
su 26.01.
halli
Avoimet Helsy-hallit 1
Helsinki
22.01.
-
pe 31.01.
halli
OP-viestikarnevaalit
Turku
28.01.
-
la-su 01.-02.02.
halli
Hipposhallit
Jyväskylä
27.01.
-
la 01.02.
halli
Seiväshypyn kv.kutsukilpailu
Tampere
-
-
la-su 01.-02.02.
halli
Avoimet Helsy-hallit 2
Helsinki
28.01.
-
la-su 01.-02.02.
halli
Avoimet Helsyn halliottelut
Helsinki
28.01.
-
su 02.02.
halli
VARSY:n pm-hallit 1
Turku
28.01.
-
su 02.02.
halli
Etelä-Savon Yleisurheilun avoimet pm-hallit
Savonlinna
29.01.
-
su 02.02.
kävely
Arenakävelyt
Espoo
30.01.
-
ke 05.02.
halli
Kymenlaakson avoimet pm-hallikilpailut (M/N, M/N19 ja M/N17)
Kotka
01.02.
-
ke 05.02.
halli
Luolasprintit 2/3
Vantaa
02.02.
-
ke 05.02.
po
Ungdomsserie (inomhus), omgång 2
Eckerö
-
-
to 06.02.
halli
Pikamatkat ja kuula
Kuopio
03.02.
-
la 08.02.
SM
Kiekon talvimestaruuskisat
Pori
02.02.
-
la 08.02.
halli
Himangan Hallit
Himanka
06.02.
-
la 08.02.
halli
SantaClaus hallit
Rovaniemi
02.02.
-
la 08.02.
halli
Pirkanmaan avoimet nuorten hallikisat
Tampere
06.02.
-
la-su 08.-09.02.
halli
VARSY:n pm-hallit 2
Turku
03.02.
-
su 09.02.
halli
Kataja Indoor Games
Joensuu
05.02.
-
su 09.02.
halli
Kansalliset
Tampere
05.02.
-
su 09.02.
halli
Avoimet Pohjanmaan hallikisat
Kuortane
07.02.
-
su 09.02.
halli
Kansalliset hallikisat
Lahti
06.02.
-
la 15.02.
halli
Malja Sprintit
Turku
12.02.
-
la 15.02.
halli
Ystävyyskisat
Haaparanta
10.02.
-
la 15.02.
maantie
Aktia-maantiejuoksucup
Vantaa
-
-
la-su 15.-16.02.
SM
SM-hallit
Tampere
09.02.
-
ke 19.02.
halli
Ruonalan helmihallit
Kotka
15.02.
-
la-su 22.-23.02.
SM
Nuorten SM-hallit
Helsinki
16.02.
-
© Amptech Oy 2005-2024