Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
21.03. klo 18:00 Hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 61 henk. (61 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Seinäjoen Seudun Urheilijat ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

M 1000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mikko LähdesmäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N 1000m (1)
Elina MyllymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:01.4h / -
 
N19 1000m (3)
Emmi HirveläSeinäjoen Seudun Urheilijat3:43.2h / -
Jasmin LaaksoharjuSeinäjoen Seudun Urheilijat3:44.26 / -
Heidi LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:57.6h / -
 
M17 1000m (7)
Aapo PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:55.6h / -
 
N17 1000m (6)
Veera HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:06.48 / -
Ida MelenderSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Riina PeippoSeinäjoen Seudun Urheilijat3:35.6h / -
 
P15 1000m (4)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3:09.49 / 3:09.49
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat3:07.40 / -
 
T15 1000m (2)
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:24.6h / -
 
P14 1000m (3)
Reko HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:11.22 / 3:11.22
 
T14 1000m (2)
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat3:59.71 / 4:03.46
 
P12 1000m (2)
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3:18.02 / -
 
T12 1000m (8)
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:50.4h / -
Sonja KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat4:24.10 / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat4:04.59 / -
 
P11 1000m (1)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:24.75 / 3:24.75
 
P10 1000m (4)
Jerry KorpiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:16.4h / -
 
T10 1000m (3)
Juulia HautamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:12.1h / -
 
P9 1000m (4)
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juho SuominenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 1000m (2)
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -