Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
21.03. klo 18:00 Hallitonnit
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 61 henk. (61 lajisuoritusta)
M 1000m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Mikko LähdesmäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N 1000m (1)
Elina MyllymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:01.4h / -
 
M19 1000m (1)
Mikko KärkkäinenKauhavan Wisa3:08.44 / -
 
N19 1000m (3)
Emmi HirveläSeinäjoen Seudun Urheilijat3:43.2h / -
Jasmin LaaksoharjuSeinäjoen Seudun Urheilijat3:44.26 / -
Heidi LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:57.6h / -
 
M17 1000m (7)
Viktor BjörkellVasa IS3:09.6h / -
Frej ForsénVasa IS - / -
Johan FrimanVasa IS3:14.7h / -
Eemeli KumaraLaihian Luja3:04.80 / -
Rasmus LerstrandVasa IS - / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa2:55.1h / -
Aapo PasanenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:55.6h / -
 
N17 1000m (6)
Veera HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:06.48 / -
Laura LaitilaJalasjärven Jalas4:14.8h / -
Annika Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat3:10.51 / -
Ida MelenderSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Riina PeippoSeinäjoen Seudun Urheilijat3:35.6h / -
Meri SuomalainenVähänkyrön Viesti3:13.1h / -
 
P15 1000m (4)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3:09.49 / 3:09.49
Heikki KumaraLaihian Luja3:05.9h / -
Aleksi LuomalaKauhavan Wisa - / -
Juho SeppäläSeinäjoen Seudun Urheilijat3:07.40 / -
 
T15 1000m (2)
Johanna Mäki-TuuriTöysän Veto3:32.4h / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:24.6h / -
 
P14 1000m (3)
Reko HakomäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:11.22 / 3:11.22
Riku KauranenKokkolan Veikot3:38.51 / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat3:12.43 / 3:12.43
 
T14 1000m (2)
Joanna HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Kristiina KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat3:59.71 / 4:03.46
 
P13 1000m (2)
Eeli KeckmanKyrön Voima3:35.05 / -
Vikki YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T13 1000m (2)
Anni TakamaaLapuan Virkiä3:36.77 / 3:36.77
Birgit TuomolaKestävyysjuoksunuoret Suomi3:24.23 / -
 
P12 1000m (2)
Lauri TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat3:18.02 / -
Veikka YlihärsiläJalasjärven Jalas - / -
 
T12 1000m (8)
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas3:51.80 / 3:51.80
Sorella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:50.4h / -
Maija KumaraLaihian Luja4:03.6h / -
Sonja KunnariSeinäjoen Seudun Urheilijat4:24.10 / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot4:12.1h / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti3:55.6h / -
Anni RantanenSeinäjoen Seudun Urheilijat4:04.59 / -
 
P11 1000m (1)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:24.75 / 3:24.75
 
T11 1000m (3)
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit3:38.03 / 3:38.03
Mirva NäykkiLapuan Virkiä3:35.22 / 3:35.22
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat3:33.95 / 3:39.50
 
P10 1000m (4)
Jerry KorpiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:16.4h / -
Oula KuusiluomaParkanon Urheilijat - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T10 1000m (3)
Juulia HautamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat4:06.12 / 4:06.12
Mirella KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:12.1h / -
 
P9 1000m (4)
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Jatu NiemeläIlmajoen Kisailijat - / -
Eero OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Juho SuominenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T9 1000m (2)
Saranna KärkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Adeliina LaitinenPihtiputaan Tuisku - / -