Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.01. klo 16:00 NÅID öppna hall F/P9-15
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 199 henk. (360 lajisuoritusta)

Näytetään vain seuran Esbo IF ilmoittautuneet. Näytä kaikki ilmoittautuneet

P15 60m (21)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Walter TörnwallEsbo IF 8.12 / 8.56
 
P15 3000m kävely (2)
Jonathan EkbergEsbo IF20:05.2hot / 20:05.2hot
 
T15 60m (22)
Ina AppelqvistEsbo IF 8.92 / 8.92
Iiris KalliomäkiEsbo IF 8.62 / 8.62
Noomi MalmgrenEsbo IF 8.58 / 8.58
 
T15 800m (11)
Noomi MalmgrenEsbo IF2:45.17 / -
 
T15 pituus (20)
Ina AppelqvistEsbo IF4.18 / 4.18
Iiris KalliomäkiEsbo IF - / -
 
T15 kuula (9)
Ina AppelqvistEsbo IF8.65 / 8.65
 
P13 60m (25)
Rasmus BergholmEsbo IF10.47 / 10.47
Oliver CarlssonEsbo IF10.03 / -
Daniel EkbergEsbo IF 9.14 / 9.14
Roger EklundEsbo IF 9.02 / 9.02
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Rado LindbergEsbo IF 8.85 / 8.85
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 9.08 / 9.44
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Peik PihlströmEsbo IF 9.95 / -
Max TuononenEsbo IF 8.87 / 8.87
Rasmus VuonorantaEsbo IF 9.05 / 9.49
Max WredeEsbo IF 9.04 / 9.04
 
P13 1000m (3)
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Jere SoininenEsbo IF - / -
 
P13 korkeus (14)
Rado LindbergEsbo IF1.25 / 1.25
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.20 / 1.20
Peik PihlströmEsbo IF - / -
Max TuononenEsbo IF1.38 / 1.38
Max WredeEsbo IF1.26 / 1.26
 
P13 kuula (11)
Rasmus BergholmEsbo IF - / -
Rado LindbergEsbo IF8.00 / 7.27
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Peik PihlströmEsbo IF9.97 / 9.97
 
P13 2000m kävely (1)
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
 
T13 60m (31)
Saga BergholmEsbo IF 9.35 / 9.35
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Fia KivikoskiEsbo IF 9.61 / 9.61
Olivia KollinEsbo IF 9.70 / 10.10
Malin LindrothEsbo IF 9.13 / 9.67
Alexandra NylundEsbo IF 8.89 / 8.91
Tiamari NymanEsbo IF - / -
Anniina RahunenEsbo IF 9.28 / 9.28
Ella RåstedtEsbo IF10.18 / 10.25
Leonie WinellEsbo IF 8.72 / 8.99
 
T13 1000m (9)
Tiamari NymanEsbo IF4:06.29 / -
 
T13 korkeus (11)
Saga BergholmEsbo IF1.35 / 1.35
Elsa KeinänenEsbo IF1.35 / 1.35
 
T13 kuula (15)
Elsa KeinänenEsbo IF7.39 / 7.39
Lina KiviahoEsbo IF6.17 / 6.17
Malin LindrothEsbo IF6.31 / 6.31
Julia NystrandEsbo IF8.76 / 8.50
Anniina RahunenEsbo IF6.99 / 6.99
Ella RåstedtEsbo IF6.12 / 6.12
 
T13 2000m kävely (3)
Ella RåstedtEsbo IF - / -
 
P11 60m (7)
Rasmus SaarelainenEsbo IF10.20 / 10.20
Max SundholmEsbo IF 9.83 / 9.83
Torsti VisuriEsbo IF 9.89 / 9.89
 
P11 1000m (8)
Taavi KoukkumäkiEsbo IF - / -
 
P11 pituus (10)
Elmer KeinänenEsbo IF3.70 / 3.70
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Max SundholmEsbo IF3.31 / 3.24
Torsti VisuriEsbo IF3.65 / 3.65
 
P11 kuula (6)
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
 
T11 60m (15)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.87 / 10.63
Jenni HirvonenEsbo IF 9.54 / 10.07
Alva KollinEsbo IF10.16 / 10.62
Noelle KollinEsbo IF10.85 / 11.89
Matilda PennanenEsbo IF10.35 / 10.35
 
T11 1000m (8)
Frida BlomfeltEsbo IF4:09.07 / 4:09.07
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / 3:50.84
 
T11 pituus (20)
Frida BlomfeltEsbo IF3.46 / 3.40
Nadja EkbergEsbo IF2.89 / 2.89
Jenni HirvonenEsbo IF3.71 / 3.52
Alva KollinEsbo IF3.45 / 2.99
Suvi RudvinEsbo IF3.38 / 3.38
 
T11 kuula (11)
Frida BlomfeltEsbo IF5.22 / 4.70
Matilda PennanenEsbo IF5.86 / 5.74
 
T11 1000m kävely (3)
Noelle KollinEsbo IF7:45.60 / 7:45.60
Matilda PennanenEsbo IF6:11.5hot / 6:11.5hot
 
P9 40m (10)
Tommy CarlssonEsbo IF 7.59 / 7.59
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF 6.65 / 6.65
Eetu TarhonenEsbo IF - / -
 
P9 600m (4)
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF2:16.41 / 2:16.41
Eetu TarhonenEsbo IF - / -
 
P9 pituus (10)
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF2.94 / 2.94
Adrian JakobssonEsbo IF3.42 / 3.42
Anton PennanenEsbo IF3.39 / 3.39
Eetu TarhonenEsbo IF - / -