Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.01. klo 16:00 NÅID öppna hall F/P9-15
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 199 henk. (360 lajisuoritusta)
P15 60m (21)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oliver ForsmanIF Raseborg 9.18 / 9.18
Ben GrönlundIF Raseborg 9.13 / 9.13
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat 8.07 / 8.07
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat 8.65 / 8.93
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna 9.06 / 9.06
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna 8.38 / 8.38
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.30 / 9.38
Jacob LångbackaEspoon Tapiot 8.08 / 8.08
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 8.83 / 9.29
Elmo NiemiHyvinkään seudun Urheilijat 8.35 / 8.35
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna 8.80 / 8.80
Abdirahiim SalahHelsingfors IFK 7.94 / 8.03
Onni SeppänenRekolan Raikas - / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -58 8.18 / 8.18
Oskari SormunenRekolan Raikas - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot 7.58 / 7.86
Walter TörnwallEsbo IF 8.12 / 8.56
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna 7.99 / 8.40
Kristian ViitalaHelsingfors IFK 8.27 / 8.27
Marius WasströmIF Raseborg - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna 9.16 / 9.16
 
P15 800m (7)
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat - / -
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot - / -
Akseli StarkLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:25.03 / 2:25.03
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna2:36.39 / 2:36.39
Marius WasströmIF Raseborg - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 pituus (10)
Oliver ForsmanIF Raseborg4.31 / 4.31
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat4.56 / 4.56
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat4.38 / 4.38
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna4.44 / 4.44
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna3.82 / -
Samuel ShamsKenttäurheilijat -585.54 / 5.06
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot5.14 / 5.14
Marius WasströmIF Raseborg - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 kuula (5)
Ben GrönlundIF Raseborg - / -
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna13.76 / 12.33
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 3000m kävely (2)
Jonathan EkbergEsbo IF20:05.2hot / 20:05.2hot
Sajan IrincheevViipurin Urheilijat - / -
 
T15 60m (22)
Ina AppelqvistEsbo IF 8.92 / 8.92
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat 8.81 / 8.81
Sonja FermRekolan Raikas 9.22 / 9.22
Wilma FredrikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Ida HenricsonBorgå Akilles 8.14 / 8.14
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat 8.61 / 8.61
Iina HolopainenHelsingfors IFK 8.45 / 8.45
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna 8.04 / 8.04
Iiris KalliomäkiEsbo IF 8.62 / 8.62
Lauha LampelaViipurin Urheilijat10.02 / 10.02
Sofie LindgrenIF Raseborg 9.03 / 9.03
Vilma LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.66 / 8.66
Noomi MalmgrenEsbo IF 8.58 / 8.58
Olivia MarttilaVantaan Salamat 8.46 / 8.53
Camilla OksanenHelsingfors IFK - / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat 9.01 / 9.02
Inka PöyryHelsingfors IFK 8.12 / 8.12
Oona RäisänenEspoon Tapiot 8.85 / 8.85
Julia SuhonenViipurin Urheilijat 9.32 / 9.32
Vivian SuominenHelsingfors IFK 9.03 / 9.11
Emilia VaahtolaVantaan Salamat 9.03 / 9.03
Nella VarjasEspoon Tapiot 8.32 / 8.32
 
T15 800m (11)
Milla AirolaVantaan Salamat - / -
Lauha LampelaViipurin Urheilijat - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Noomi MalmgrenEsbo IF2:45.17 / -
Laura NissinenEspoon Tapiot2:36.13 / 2:36.13
Emma NyströmHelsingfors IFK2:56.38 / -
Julia SuhonenViipurin Urheilijat3:35.37 / -
Nelli TamminenHelsingin Tarmo - / -
Wilhelmina TamminenHelsingin Tarmo - / -
Aino TengvallRekolan Raikas2:36.19 / 2:36.19
Veera TurakainenHelsingin Tarmo - / -
 
T15 pituus (20)
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.20 / 4.20
Ina AppelqvistEsbo IF4.18 / 4.18
Sandra BjörklöfIF Raseborg4.56 / 4.56
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat3.59 / 3.51
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu3.54 / 3.54
Laura EinamoEspoon Tapiot4.81 / 4.81
Amina El MrabtEspoon Tapiot4.00 / 4.00
Minea FogelholmEspoon Tapiot4.39 / 4.39
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat5.18 / 4.88
Helmi IsometsäIF Sibbo-Vargarna - / -
Iiris KalliomäkiEsbo IF - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna3.61 / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna4.36 / 4.36
Sofie LindgrenIF Raseborg - / -
Venla LindroosRekolan Raikas3.70 / 3.70
Olivia MarttilaVantaan Salamat4.11 / 4.11
Emmi ParhialaVantaan Salamat4.43 / 4.43
Inka PöyryHelsingfors IFK5.36 / 5.36
Oona RäisänenEspoon Tapiot4.43 / 4.43
Aleksandra ViljanenHelsingin Kisa-Veikot4.27 / 4.27
 
T15 kuula (9)
Ina AppelqvistEsbo IF8.65 / 8.65
Sandra BjörklöfIF Raseborg11.66 / 11.66
Ellen BlomqvistIF Sibbo-Vargarna6.41 / -
Kiia BrandesHyvinkään seudun Urheilijat6.47 / 6.47
Sonja FermRekolan Raikas11.08 / 10.49
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat7.46 / 7.46
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna7.59 / 7.59
Vivian SuominenHelsingfors IFK11.13 / 10.29
Anna WesterlundVirkby Start - / -
 
T15 3000m kävely (5)
Helmi KöykkäRekolan Raikas - / -
Mette MartikainenHyvinkään seudun Urheilijat19:34.0hot / 19:34.0hot
Taika NurroRekolan Raikas - / -
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat18:41.70 / 18:41.70
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas20:01.46 / 20:01.46
 
P13 60m (25)
Jeffrey BachHelsingfors IFK 7.93 / 8.32
Rasmus BergholmEsbo IF10.47 / 10.47
Noel BjörkqvistIF Raseborg 9.52 / -
Oliver CarlssonEsbo IF10.03 / -
Daniel EkbergEsbo IF 9.14 / 9.14
Simon EkholmIF Raseborg10.17 / -
Roger EklundEsbo IF 9.02 / 9.02
Alex FagerlundIF Raseborg 9.02 / 9.02
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.81 / 9.03
Rado LindbergEsbo IF 8.85 / 8.85
Victor LindroosBorgå Akilles - / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna 9.62 / 9.62
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.77 / 7.77
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 9.08 / 9.44
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Peik PihlströmEsbo IF 9.95 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles10.19 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.05 / 9.14
Eugene StolyarovHelsingfors IFK - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg 9.51 / 9.51
Einari TiainenVantaan Salamat 9.23 / 9.45
Max TuononenEsbo IF 8.87 / 8.87
Rasmus VuonorantaEsbo IF 9.05 / 9.49
Max WredeEsbo IF 9.04 / 9.04
 
P13 1000m (3)
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Jere SoininenEsbo IF - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg3:51.00 / 3:51.00
 
P13 korkeus (14)
Jeffrey BachHelsingfors IFK1.35 / 1.34
Noel BjörkqvistIF Raseborg1.29 / 1.29
Simon EkholmIF Raseborg1.37 / 1.37
Alex FagerlundIF Raseborg1.25 / 1.25
Aron GrönlundIF Raseborg1.29 / 1.29
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.53 / 1.53
Rado LindbergEsbo IF1.25 / 1.25
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.25 / 1.25
Jonatan ÖsterholmEsbo IF1.20 / 1.20
Peik PihlströmEsbo IF - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat1.49 / 1.46
Einari TiainenVantaan Salamat1.30 / 1.30
Max TuononenEsbo IF1.38 / 1.38
Max WredeEsbo IF1.26 / 1.26
 
P13 kuula (11)
Rasmus BergholmEsbo IF - / -
Simon BjörklöfIF Raseborg8.79 / 8.79
Noel BjörkqvistIF Raseborg - / -
Aatu KangasniemiPorvoon Urheilijat12.15 / 11.26
Rado LindbergEsbo IF8.00 / 7.27
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Peik PihlströmEsbo IF9.97 / 9.97
Einari TiainenVantaan Salamat6.82 / 6.40
Christoffer Von SchantzIF Raseborg8.25 / 8.25
Filip WikholmIF Raseborg10.38 / 10.38
 
P13 2000m kävely (1)
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
 
T13 60m (31)
Sara AhlforsHelsingfors IFK 9.14 / 9.68
Henna-Maria AhlgrenHelsingfors IFK 9.65 / 9.65
Saga BergholmEsbo IF 9.35 / 9.35
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu10.08 / 10.64
Ida FinellBorgå Akilles 9.79 / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma GokkonenViipurin Urheilijat - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK 8.91 / 9.19
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat 9.55 / 9.55
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Fia KivikoskiEsbo IF 9.61 / 9.61
Olivia KollinEsbo IF 9.70 / 10.10
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.98 / 10.30
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.61 / 9.85
Aava LajunenVantaan Salamat 8.85 / 9.00
Lilli LehtoHelsingin Kisa-Toverit 9.09 / 9.63
Malin LindrothEsbo IF 9.13 / 9.67
Milja MajuriVantaan Salamat 9.07 / 9.16
Alexandra NylundEsbo IF 8.89 / 8.91
Tiamari NymanEsbo IF - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat 9.28 / 9.28
Teresa PerttiläHelsingfors IFK 8.27 / 8.27
Anniina RahunenEsbo IF 9.28 / 9.28
Ella RåstedtEsbo IF10.18 / 10.25
Vivian TranHelsingfors IFK 8.89 / 8.89
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.50 / 8.76
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat 9.42 / 9.67
Bodil WikholmIF Raseborg 9.27 / 9.27
Leonie WinellEsbo IF 8.72 / 8.99
Maria WirenIF Sibbo-Vargarna - / -
Hilal YildirimHelsingfors IFK10.76 / -
 
T13 1000m (9)
Sara AhlforsHelsingfors IFK3:41.76 / 4:02.19
Jenniina EronenEspoon Tapiot3:42.97 / 3:42.97
Eeva KärkkäinenVantaan Salamat - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / 3:28.51
Aava LajunenVantaan Salamat - / -
Tiamari NymanEsbo IF4:06.29 / -
Cassandra NynäsIF Raseborg3:47.48 / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat3:46.35 / 3:46.35
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat - / 3:36.39
 
T13 korkeus (11)
Saga BergholmEsbo IF1.35 / 1.35
Ida FinellBorgå Akilles1.21 / 1.20
Charlotte KajanderHelsingfors IFK1.40 / 1.40
Elsa KeinänenEsbo IF1.35 / 1.35
Lumo KeisanenVantaan Salamat1.50 / 1.47
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Cassandra NynäsIF Raseborg1.36 / 1.36
Teresa PerttiläHelsingfors IFK - / -
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat1.41 / 1.41
Ea VuoriMäntsälän Urheilijat1.26 / 1.23
 
T13 kuula (15)
Sara AhlforsHelsingfors IFK8.14 / 8.14
Ida FinellBorgå Akilles6.98 / 6.98
Aino IkäheimoEspoon Tapiot - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK9.93 / 9.93
Elsa KeinänenEsbo IF7.39 / 7.39
Lina KiviahoEsbo IF6.17 / 6.17
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Malin LindrothEsbo IF6.31 / 6.31
Julia NystrandEsbo IF8.76 / 8.50
Anniina RahunenEsbo IF6.99 / 6.99
Ella RåstedtEsbo IF6.12 / 6.12
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat11.46 / 11.46
Jenna VakkilainenVantaan Salamat8.31 / 8.31
Bodil WikholmIF Raseborg9.20 / 9.20
 
T13 2000m kävely (3)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12:38.37 / 12:38.37
Ella RåstedtEsbo IF - / -
 
P11 60m (7)
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Rasmus SaarelainenEsbo IF10.20 / 10.20
Melvin SandbergÅIFK Friidrott10.19 / 10.19
Max SundholmEsbo IF 9.83 / 9.83
Torsti VisuriEsbo IF 9.89 / 9.89
 
P11 1000m (8)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3:56.28 / 3:56.28
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Patrik KassHelsingfors IFK3:40.92 / 3:40.92
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:32.57 / 3:32.68
Taavi KoukkumäkiEsbo IF - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3:49.91 / 3:49.91
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna3:51.16 / 3:51.16
 
P11 pituus (10)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg3.94 / 3.94
Ville EkebomIF Raseborg3.06 / 3.06
Lukas ForsmanIF Raseborg2.90 / 2.90
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Elmer KeinänenEsbo IF3.70 / 3.70
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3.86 / 3.86
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott3.15 / 3.15
Max SundholmEsbo IF3.31 / 3.24
Torsti VisuriEsbo IF3.65 / 3.65
 
P11 kuula (6)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg4.99 / 4.99
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Melvin SandbergÅIFK Friidrott5.19 / 5.19
 
T11 60m (15)
Frida BlomfeltEsbo IF 9.87 / 10.63
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna10.02 / 10.02
Eevi HirsiHelsingfors IFK10.14 / 10.14
Jenni HirvonenEsbo IF 9.54 / 10.07
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna10.21 / 10.21
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott 9.75 / 9.75
Alva KollinEsbo IF10.16 / 10.62
Noelle KollinEsbo IF10.85 / 11.89
Silja KonttinenHelsingfors IFK11.26 / 11.26
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Matilda PennanenEsbo IF10.35 / 10.35
Ella PohjansaroHelsingfors IFK 9.75 / 9.88
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna10.68 / 10.68
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
Ada UllbergIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 1000m (8)
Frida BlomfeltEsbo IF4:09.07 / 4:09.07
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna4:16.35 / 4:16.35
Eevi HirsiHelsingfors IFK4:02.24 / 4:02.24
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / 3:50.84
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna4:17.02 / 4:17.02
 
T11 pituus (20)
Erin BjörklöfIF Raseborg3.14 / 3.14
Frida BlomfeltEsbo IF3.46 / 3.40
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3.46 / 3.46
Nadja EkbergEsbo IF2.89 / 2.89
Eevi HirsiHelsingfors IFK3.34 / 3.34
Jenni HirvonenEsbo IF3.71 / 3.52
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna3.07 / 3.07
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott3.20 / 3.14
Alva KollinEsbo IF3.45 / 2.99
Silja KonttinenHelsingfors IFK2.84 / 2.84
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna2.89 / 2.89
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles2.72 / 2.72
Amanda PajuBorgå Akilles - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK3.92 / 3.60
Suvi RudvinEsbo IF3.38 / 3.38
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna2.91 / 2.91
Erika TallqvistBorgå Akilles3.46 / 3.46
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna3.24 / 3.24
Ada UllbergIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 kuula (11)
Erin BjörklöfIF Raseborg6.09 / 6.09
Frida BlomfeltEsbo IF5.22 / 4.70
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna5.94 / 5.94
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott4.70 / 4.70
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna4.68 / 4.68
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.64 / 4.64
Amanda PajuBorgå Akilles6.33 / 6.33
Matilda PennanenEsbo IF5.86 / 5.74
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna5.36 / 5.36
Erika TallqvistBorgå Akilles5.67 / 5.67
Ada UllbergIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T11 1000m kävely (3)
Noelle KollinEsbo IF7:45.60 / 7:45.60
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna6:49.2hot / 6:49.2hot
Matilda PennanenEsbo IF6:11.5hot / 6:11.5hot
 
P9 40m (10)
Tommy CarlssonEsbo IF 7.59 / 7.59
David EkholmIF Raseborg - / -
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF 6.65 / 6.65
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.46 / 7.74
Karo MajuriVantaan Salamat 7.11 / 7.11
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Eetu TarhonenEsbo IF - / -
Vincent WinbergSkogby IK - / -
 
P9 600m (4)
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
Anton PennanenEsbo IF2:16.41 / 2:16.41
Eetu TarhonenEsbo IF - / -
Vincent WinbergSkogby IK - / -
 
P9 pituus (10)
David EkholmIF Raseborg - / -
Ian ForsEsbo IF - / -
Jesse HirvonenEsbo IF2.94 / 2.94
Adrian JakobssonEsbo IF3.42 / 3.42
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.78 / 2.78
Karo MajuriVantaan Salamat2.87 / 2.87
Anton PennanenEsbo IF3.39 / 3.39
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Eetu TarhonenEsbo IF - / -
Vincent WinbergSkogby IK - / -
 
T9 40m (5)
Vera AhlforsHelsingfors IFK 7.58 / 8.13
Fanny FinellBorgå Akilles 7.92 / 7.92
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK 7.68 / 7.68
Beata SippelHelsingfors IFK - / -
 
T9 600m (3)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Emilia KassHelsingfors IFK - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
 
T9 pituus (5)
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.07 / 2.69
Fanny FinellBorgå Akilles2.68 / 2.68
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Beata SippelHelsingfors IFK - / -