Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
22.05. klo 12:00 Ratakauden Avauskisa Ilmoittautuneet
N 100m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Petra Leino	Kuivasjärven Aura		
3		Ruut Salmi	Kuivasjärven Aura		
4		Sanna Virkkunen	Oulun Pyrintö	15,28	
5		Eini Vasu	Oulun Pyrintö		
6		Katja Larinen	Oulun Pyrintö		
7		Johanna Laurinen	Oulun Pyrintö		
8		Maija Kumpula	Oulun Pyrintö	17,33	
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 2

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Aada Niemi	Oulun Pyrintö	14,45	
3		Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö	14,41	
4		Olivia Tuomela	Kuivasjärven Aura	14,45	
5		Milla Hämäläinen	Kuivasjärven Aura	14,55	
6		Eveliina Keskinarkaus	Oulun Pyrintö	15,39	
7		Iida Mäkelä	Oulun Pyrintö	16,45	
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 3

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Siiri Kukkola	Kuivasjärven Aura	14,12	
3		Nella Muhos	Kuivasjärven Aura	14,07	
4		Emmi Rantala	Oulun Pyrintö	13,92	
5		Veera Piltonen	Oulun Pyrintö	13,64	
6		Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura	13,85	
7		Krista Sjögren	Oulun Pyrintö	14,16	
8		Sonja Sovisalo	Oulun Pyrintö	14,17	
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 4

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
1		Anni Niskala	Oulun Pyrintö	13,54	
2		Anniina Jernvall	Oulun Pyrintö	13,32	
3		Venla Laukka	Oulun Pyrintö	13,06	
4		Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö	12,99	
5		Alisa Niemi	Oulun Pyrintö	12,77	
6		Bettina Siltala	Oulun Pyrintö	12,48	
7		Milla Kangas	Oulun Pyrintö	13,09	
8		Iiris Törrönen	Oulun Pyrintö	13,10

M 100m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Antti Kaihua	Oulun Pyrintö	13,22	
3		Veeti Purola	Oulun Pyrintö	13,34	
4		Ronni Mäntyranta	Kuivasjärven Aura	12,14	
5		Konsta Rutanen	Kuivasjärven Aura	11,97	
6		Aapo Savola	Oulun Pyrintö	11,96	
7		Aleksi Pohjola	Oulun Pyrintö	14,05	
8		Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö	14,46	
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 2

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Antti Juvonen	Oulun Pyrintö	11,75	
3		Veli Vuorenmaa	Oulun Pyrintö	11,75	
4		Joonas Jyrkkä	Oulun Pyrintö	11,05	
5		Niko Kangasoja	Oulun Pyrintö	10,71	
6		Petros Pieskä	Kuivasjärven Aura	10,94	
7		Joonas Rajaniemi	Oulun Pyrintö	11,09	
8		Juho Fyrstén	Oulun Pyrintö	11,59

N 150m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
3		Sonja Sovisalo	Oulun Pyrintö		
4		Emmi Heikkinen	Kajaanin Kipinä	20,43	
5		Sointu Purola	Oulun Pyrintö	22,08	
6		Martta Koskela	Oulun Pyrintö		
7		Eveliina Keskinarkaus	Oulun Pyrintö		
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 2

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
3		Iiris Törrönen	Oulun Pyrintö	20,06	
4		Elisabet Salmela	Veitsiluodon Kisaveikot	19,06	
5		Tiia Järvinen	Veitsiluodon Kisaveikot	19,18	
6		Ilona Kamunen	Kuivasjärven Aura	19,79	
7		Eveliina Bogdanoff	Kuivasjärven Aura	20,14

M 150m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
4		Joonas Rajaniemi	Oulun Pyrintö		
5		Joonas Jyrkkä	Oulun Pyrintö		
6		Juho Fyrstén	Oulun Pyrintö		
7		Väinö Kekkonen	Oulun Pyrintö	23,23

N 200m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
1		Maija Kumpula	Oulun Pyrintö	35,84	
2		Eveliina Keskinarkaus	Oulun Pyrintö	31,06	
3		Eeva Nurkkala	Oulun Pyrintö	28,85	
4		Ella Soinilehto	Oulun Pyrintö		
5		Emmi Rantala	Oulun Pyrintö	29,59	
6		Emilia Martinsén	Oulun Pyrintö	28,86	
7		Laura Raatikainen	Kuivasjärven Aura		
8		Nella Muhos	Kuivasjärven Aura		
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 2

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Anna-Sofia Orajärvi	Kuivasjärven Aura	28,69	
3		Milla Kangas	Oulun Pyrintö	27,90	
4		Alisa Niemi	Oulun Pyrintö	27,53	
5		Venla Laukka	Oulun Pyrintö	27,05	
6		Bettina Siltala	Oulun Pyrintö	29,61	
7		Veera Piltonen	Oulun Pyrintö	28,37	
8		Anniina Jernvall	Oulun Pyrintö	28,38

M 200m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
5		Eeli Purola	Oulun Pyrintö	21,79	
6		Veli Vuorenmaa	Oulun Pyrintö	23,82	
7		Antti Juvonen	Oulun Pyrintö	24,20

N 300m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
2		Johanna Laurinen	Oulun Pyrintö		
3		Hilda Erholtz	Oulun Pyrintö	48,56	
4		Anna Myllyniemi	Kuivasjärven Aura	47,87	
5		Ella Alavesa	Oulun Pyrintö	52,91	
6		Katja Larinen	Oulun Pyrintö		
7		Eveliina Keskinarkaus	Oulun Pyrintö		
Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB

Erä 2

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
1		Anni Niskala	Oulun Pyrintö		
2		Siiri Hihnala	Oulun Pyrintö	44,48	
3		Jenna Kokkonen	Kajaanin Kipinä	41,10	
4		Ida Ravaska	Veitsiluodon Kisaveikot	41,18	
5		Ronja Koskela	Kuivasjärven Aura	42,04	
6		Armi Koskela	Oulun Pyrintö	43,09	
7		Emma Juntunen	Kuivasjärven Aura	43,13	
8		Venla Laukka	Oulun Pyrintö	43,46

M 300m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
4		Petros Pieskä	Kuivasjärven Aura	36,07	
5		Aapo Mäkiniemi	Limingan Niittomiehet	38,83	
6		Veeti Purola	Oulun Pyrintö	44,22	
7		Antti Kaihua	Oulun Pyrintö

N 800m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
3	66	Sara Säkkinen	Limingan Niittomiehet	2.37,78	
4	33	Anna Spets	Kuivasjärven Aura	2.58,66	
5	183	Eveliina Kujala	Limingan Niittomiehet	2.30,78	
6	163	Ruut Salmi	Kuivasjärven Aura	3.04,59	
7	141	Lotta Talvensaari	Kuivasjärven Aura		
8	80	Milja Pyyhtiä	Limingan Niittomiehet	

M 800m - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
3	26	Armas Uusitalo	Oulun Pyrintö	2.24,01	
4	135	Noa Korhonen	Oulun Pyrintö	2.11,31	
5	52	Eemeli Heikkinen	Suomussalmen Rasti	2.58,69	
6	168	Matias Tiiro	Pudasjärven Urheilijat	1.53,67

N Kuula - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
1		Eini Vasu	Oulun Pyrintö	8,60	7,75
2		Krista Sjögren	Oulun Pyrintö	9,39	9,39
3		Ella Soinilehto	Oulun Pyrintö

M Kuula - Loppukilpailu

Erä 1

Järj.	N:o	Nimi	Seura	PB	SB
1		Aapo Savola	Oulun Pyrintö		
2		Antti-Pekka Rönkkö	Kiimingin Urheilijat	16,34	16,34