Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
03.05. klo 18:00 Uudyn pm-maastot Ilmoittautuneet
P15 maastojuoksu 4km (3)
Vilho Meriläinen Hyvinkään seudun Urheilijat
Oiva Odiah Porvoon Urheilijat
Nuutti Stark Vihdin Viesti
 
T15 maastojuoksu 4km (5)
Pihla Jaakola-Siimes Nurmijärven Yleisurheilu
Aino Jokkala Porvoon Urheilijat
Alisa Kiiski Porvoon Urhwilijat
Olivia Lindholm	Riihimäen Kisko
Pinja Lindstedt	Porvoon Urheilijat
 
P14 maastojuoksu 4km (3)
Alex Ahlgren Porvoon Urheilijat
Samuli Saarikoski Keravan Urheilijat
Patrik Vasala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
 
T14 maastojuoksu 4km (4)
Siiri Kotamäki Keravan Urheilijat
Miisa Mäittälä Porvoon Urheilijat
Kia Sairanen Riihimäen Kisko
Martta Salo Länsi-Uudenmaan Urheilijat
 
P13 maastojuoksu 2km (4)
Otto Järvinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Aatu Kantola Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Vilho Laaksonen Hyvinkään seudun Urheilijat	
Filip Nyström Porvoon Urheilijat

T13 maastojuoksu 2km (4)
Katja Hannén Porvoon Urheilijat
Ronja Hannén Porvoon Urheilijat
Elli Mattila Porvoon Urheilijat
Venla Repo Porvoon Urheilijat
 
P12 maastojuoksu 2km (7)
Joa Härmä Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Riku Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu
Oliver Laapas Nurmijärven Yleisurheilu
Topias Leinonen Nurmijärven Yleisurheilu
Alex Leiramo Porvoon Urheilijat
Eetu Pekkala Keravan Urheilijat
Luka Soiramo Porvoon Urheilijat
 
T12 maastojuoksu 2km (6)
Amanda Ahlgren Porvoon Urheilijat
Peppi Lucas Nurmijärven Yleisurheilu
Martta Mösö Nurmijärven Yleisurheilu
Nella Pursiainen Nurmijärven Yleisurheilu
Kajsa Sillman Porvoon Urheilijat
Kaisla Rouvila Porvoon Urheilijat
 
P11 maastojuoksu 2km (5)
Eetu Kitinmäki Nummen Kipinä
Elias Mattila Porvoon Urheilijat
Jarkko Naumanen Riihimäen Kisko
Emil Pesonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Albert Vasala Länsi-Uudenmaan Urheilijat
 
T11 maastojuoksu 2km (8)
Jasmin Hallenberg Karkkilan Pojat
Saana Kouva Länsi-Uudenmaan Urheilijat
Keira Maaniittu	Janakkalan Jana
Lilian Kuismanen Porvoon Urheilijat
Anna Ollikainen	Nurmijärven Yleisurheilu
Milla Pursiainen Nurmijärven Yleisurheilu
Kielo Salo Karkkilan Pojat
Sofia Vesterinen Nurmijärven Yleisurheilu
 
P10 maastojuoksu 1km (13)
Alvar Ajanko Porvoon Urheilijat
Patric Elovaara Riihimäen Kisko
Eemeli Hanttu Porvoon Urheilijat
Aarni Heikkinen Nurmijärven Yleisurheilu
Jyri Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu
Vili-Petteri Lammi Nurmijärven Yleisurheilu
Sisu Mäenpää Mäntsälän Urheilijat
Vili Mäenpää Mäntsälän Urheilijat
Otso Muittari Vihdin Viesti
Niklas Pettinen Porvoon Urheilijat
Vili Romppanen Riihimäen Kisko
Max Tynkkynen Nurmijärven Yleisurheilu
Tobias Wunsch Riihimäen Kisko
 
T10 maastojuoksu 1km (11)
Minea Haapsalo Porvoon Urheilijat
Vera Hamina Porvoon Urheilijat
Aliisa Kemppainen Nurmijärven Yleisurheilu
Pinja Lucas Nurmijärven Yleisurheilu
Saana Muittari Vihdin Viesti
Vivian Niemi Nurmijärven Yleisurheilu
Pinja Paajala Vihdin Viesti
Lotta Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu
Serafia Piirainen Porvoon Urheilijat
Lumi Vilhunen Hausjärven Urheilijat
Tuuli Vilhunen Hausjärven Urheilijat
 
P9 maastojuoksu 1km (10)
Aron Kitinmäki Nummen Kipinä
Roope Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu
Iivo Moisander Hyvinkään seudun Urheilijat
Matias Nyholm Keravan Urheilijat
Eetu Pallaspuro Nurmijärven Yleisurheilu
Kuisma Salo Karkkilan Pojat
Severi Selvenius Nurmijärven Yleisurheilu
Topias Tuomisto Nummen Kipinä
Tuomas Tuomisto Nummen Kipinä
Juho Vesikkala Nummen Kipinä
 
T9 maastojuoksu 1km (12)
Astrid Ajanko Porvoon Urheilijat
Mila Lassenius Porvoon Urheilijat
Nala Lassenius Porvoon Urheilijat
Sanni Leppälä Hausjärven Urheilijat
Edith Mattila Porvoon Urheilijat
Liisa Myyrä Porvoon Urheilijat
Isla Padatsu Porvoon Urheilijat
Fanni Palomäki Riihimäen Kisko
Taimi Pokkinen Hausjärven Urheilijat
Sanni Räihä Riihimäen Kisko
Kaisla Salo Karkkilan Pojat
Venla Vähänen Riihimäen Kisko