Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
13.12. klo 17:00 Motonet-kuukausikisa Ilmoittautuneet
N 200m
Annina Walling	Polvijärven Urheilijat		
Sinikka Illaru	Vihdin Viesti		33,30
Aada Rautiainen Kihtelysvaaran Urheilijat

M 200m
Matias Uusoksa	Liperin Taimi
Eeli Mustonen   Joensuun Kataja
		
T6 40m
Lili Väänänen	Joensuun Kataja		
Elise Juurelma	Joensuun Kataja		
Julia Lehtinen	Joensuun Kataja
		
T6 Pituus
Lili Väänänen	Joensuun Kataja		
Elise Juurelma	Joensuun Kataja		
Julia Lehtinen	Joensuun Kataja		
Inari Haverinen	Joensuun Kataja
		
P6 40m
Jasper Sieviläinen	Joensuun Kataja		12,83
Ben Sandberg	        Joensuun Kataja		
Elmeri Heinonen	        Joensuun Kataja		
Luka Tuononen	        Joensuun Kataja		
Sulo Reijonen	        Joensuun Kataja		
Ossi Mikkonen	        Joensuun Kataja	
	
P6 Pituus
Jasper Sieviläinen	Joensuun Kataja		1,97
Ben Sandberg	        Joensuun Kataja		
Elmeri Heinonen	        Joensuun Kataja		
Sulo Reijonen	        Joensuun Kataja		
Ossi Mikkonen	        Joensuun Kataja
		
T8 40m
Melissa Ng	        Joensuun Kataja		
Milana Anttilainen	Joensuun Kataja		
Saimi Kolmonen	        Joensuun Kataja		8,30
Siiri Teerikorpi	Joensuun Kataja
		
T8 Pituus
Melissa Ng	        Joensuun Kataja		
Milana Anttilainen	Joensuun Kataja		
Saimi Kolmonen	        Joensuun Kataja		2,52

P8 40m
Maks Kempas	Lieksan Urheilijat		
Jare Keränen	Joensuun Kataja		8,07
Leon Lasaroff	Joensuun Kataja		8,15		
Sisu Hirvonen	Joensuun Kataja		9,17
Lauri Savela	Joensuun Kataja		
Paavo Hiltunen	Joensuun Kataja
Luka Teppo      Joensuun Kataja	
	
P8 Pituus
Maks Kempas	Lieksan Urheilijat		
Jare Keränen	Joensuun Kataja		2,68
Leon Lasaroff	Joensuun Kataja		2,80		
Sisu Hirvonen	Joensuun Kataja		1,78
Lauri Savela	Joensuun Kataja
Luka Teppo      Joensuun Kataja
		
T10 200m
Liisa Keskisalo	        Joensuun Kataja		
Alissa Kivelä	        Polvijärven Urheilijat		
Jenna Sieviläinen	Joensuun Kataja		
Sara Keränen	        Joensuun Kataja		
Vinka Pyylampi	        Joensuun Kataja		
Iida Kervinen	        Pyhäselän Urheilijat		
Ella Sieberns	        Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja		
Aava Seppänen	        Joensuun Kataja		
Elise Krohns	        Joensuun Kataja		
Mette Fincke	        Joensuun Kataja
Emilia Juntunen	        Joensuun Kataja
	
T10 Kuula
Liisa Keskisalo	        Joensuun Kataja	4,53	4,53
Alissa Kivelä	        Polvijärven Urheilijat	5,25	5,25
Jenna Sieviläinen	Joensuun Kataja		
Sara Keränen	        Joensuun Kataja	5,13	5,13
Vinka Pyylampi	        Joensuun Kataja	4,09	4,09
Iida Kervinen	        Pyhäselän Urheilijat		
Ella Sieberns	        Joensuun Kataja		1,93
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja	6,14	6,14
Aava Seppänen	        Joensuun Kataja		
Olivia Kaarto	        Joensuun Kataja	7,12	7,12
Ella Martikainen	Joensuun Kataja		
Elise Krohns	        Joensuun Kataja		
Mette Fincke	        Joensuun Kataja
Emilia Juntunen         Joensuun Kataja
		
P10 200m
Jasper Mustonen	Polvijärven Urheilijat		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja
Aapo Kekäläinen Joensuun Kataja	
	
P10 Kuula
Jasper Mustonen	Polvijärven Urheilijat		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja	8,05	8,05
Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja
Aapo Kekäläinen Joensuun Kataja
		
T12 200m		
Kiira Kallinen	        Joensuun Kataja		
Mette Oinonen	        Joensuun Kataja		
Viivi Hartikainen	Joensuun Kataja		
Sara Noponen	        Liperin Taimi
Ida-Liina Hyvönen       Pyhäselän Urheilijat
		
T12 Kuula
Viivi Hartikainen	Joensuun Kataja		
Hilja Saarelainen	Joensuun Kataja		
Senni Ryhänen	        Joensuun Kataja		
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja	8,47	8,47
Minessa Miettinen	Joensuun Kataja	7,37	7,37
Sohvi-Lotta Varonen	Joensuun Kataja	7,87	7,87
Aino Kolmonen	        Joensuun Kataja
Ida-Liina Hyvönen       Pyhäselän Urheilijat
		
P12 200m
Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat		
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat		
Eetu Surakka	Polvijärven Urheilijat
		
P12 Kuula
Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat		
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat	7,81	7,81
Toivo Takanen	Joensuun Kataja
		
T14 200m
Erika Kämppi	Joensuun Kataja	
	
P14 200m
Aapo Heikkinen	        Liperin Taimi		
Topias Mustonen	        Joensuun Kataja		
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi
Vinski Hynninen         Joensuun Kataja
Onni Nyyssönen          Joensuun Kataja
Aleksi Tanskanen        Joensuun Kataja
		
P14 Kuula
Aapo Heikkinen	        Liperin Taimi		
Topias Mustonen	        Joensuun Kataja		
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi	9,80	9,80
Eino Eskelinen	        Liperin Taimi
Aleksi Tanskanen        Joensuun Kataja