Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
27.11. klo 11:00 Loskahallit Ilmoittautuneet
M 60m
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja		
Antti Jeskanen	Pyhäselän Urheilijat		
Roope Turunen	Pyhäselän Urheilijat		
Heikki Pesonen	Kuopion Reipas		
Kalevi Häkkinen	Kuopion Reipas		
Eero Mauro	Lieksan Urheilijat		
Matias Uusoksa	Liperin Taimi
		
M 800m
41 Petri Nevalainen	Joensuun Kataja		
42 Eeli Mustonen	Joensuun Kataja		
44 Antti Jeskanen	Pyhäselän Urheilijat
		
M Seiväs
Eeli Mustonen	Joensuun Kataja	
	
N 60m
Milma Romppanen	Joensuun Kataja		
Annina Walling	Polvijärven Urheilijat		
Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
Kiira Kiiskinen	Joensuun Kataja		
Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
Veera Häkkinen	Joensuun Kataja		
Venla Simonen	Joensuun Kataja	
	
N 800m
21 Annina Walling	Polvijärven Urheilijat		
22 Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
23 Alina Tikka	        Joensuun Kataja		
24 Siiri Silvennoinen	Joensuun Kataja		
25 Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
26 Veera Häkkinen	Joensuun Kataja
		
N Seiväs
Aida Ahlholm	Joensuun Kataja		
Tuuli Saraniemi	Lieksan Urheilijat
		
T6 40m
Sanni Pursiainen  Pyhäselän Urheilijat		
Mila Multanen	  Joensuun Kataja		
Velma Raitala	  Joensuun Kataja		
Julia Lehtinen	  Joensuun Kataja		
Piiku Vaakanainen Pyhäselän Urheilijat		
Elise Juurelma	  Joensuun Kataja		
Minja Pekkanen	  Lieksan Urheilijat
		
P6 40m
Arsi Tuhkanen	 Pyhäselän Urheilijat		
Elmeri Heinonen	 Joensuun Kataja		
Luka Tuononen	 Joensuun Kataja		
Kimi Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat		
Ben Sandberg	 Joensuun Kataja	
	
T8 40m
Melissa Ng	  Joensuun Kataja		
Diana Laakkonen	  Pyhäselän Urheilijat		
Martha Pelli	  Polvijärven Urheilijat		
Siiri Teerikorpi  Joensuun Kataja		
Olivia Multanen	  Joensuun Kataja		
Siiri Lappalainen Pyhäselän Urheilijat		
Inka Nuottivaara  Pyhäselän Urheilijat		
Veera Hiltunen	  Pyhäselän Urheilijat
		
T8 400m
29 Melissa Ng	        Joensuun Kataja		
30 Diana Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat		
31 Siiri Teerikorpi	Joensuun Kataja		
32 Siiri Lappalainen	Pyhäselän Urheilijat		
33 Inka Nuottivaara	Pyhäselän Urheilijat		
34 Veera Hiltunen	Pyhäselän Urheilijat		
35 Sanni Pursiainen	Pyhäselän Urheilijat
		
P8 40m
Maks Kempas	  Lieksan Urheilijat		
Jare Keränen	  Joensuun Kataja		
Leon Lasaroff	  Joensuun Kataja		
Aatos Kervinen	  Pyhäselän Urheilijat		
Viljo Tarnanen	  Pyhäselän Urheilijat		
Vekku Raitala	  Joensuun Kataja		
Peetu Vaakanainen Pyhäselän Urheilijat		
Tauno Koponen	  Pyhäselän Urheilijat		
Veikko Hassinen	  Pyhäselän Urheilijat		
Eeli Alastalo	  Pyhäselän Urheilijat
Sisu Hirvonen     Joensuun Kataja
		
P8 400m
36 Maks Kempas	        Lieksan Urheilijat		
37 Jare Keränen	        Joensuun Kataja		
39 Viljo Tarnanen	Pyhäselän Urheilijat		
47 Peetu Vaakanainen	Pyhäselän Urheilijat		
48 Arsi Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat		
201 Veikko Hassinen	Pyhäselän Urheilijat		
202 Eeli Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
		
T10 60m
Jenna Sieviläinen Joensuun Kataja		
Stella Laakkonen  Pyhäselän Urheilijat		
Sade Ahlholm	  Joensuun Kataja		
Alissa Kivelä	  Polvijärven Urheilijat		
Sara Keränen	  Joensuun Kataja		
Liisa Keskisalo	  Joensuun Kataja		
Sofia Mononen	  Pyhäselän Urheilijat		
Iida Kervinen	  Pyhäselän Urheilijat		
Linda Teerikorpi  Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen  Joensuun Kataja		
Vinka Pyylampi	  Joensuun Kataja		
Mette Fincke	  Joensuun Kataja		
Pinja Vaakanainen Pyhäselän Urheilijat		
Leea Virkki	  Joensuun Kataja		
Ella Sieberns	  Joensuun Kataja		
Kerttu Vatanen	  Liperin Taimi		
Amanda Mononen	  Joensuun Kataja		
Iina Soininen	  Joensuun Kataja		
Aava Seppänen	  Joensuun Kataja	
	
T10 1000m
52 Vinka Pyylampi	Joensuun Kataja		
53 Stella Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat		
54 Sara Keränen	        Joensuun Kataja		
55 Jenna Sieviläinen	Joensuun Kataja		
56 Liisa Keskisalo	Joensuun Kataja		
57 Mette Fincke	        Joensuun Kataja		
59 Pinja Vaakanainen	Pyhäselän Urheilijat		
60 Ella Sieberns	Joensuun Kataja		
61 Amanda Mononen	Joensuun Kataja		
62 Aava Seppänen	Joensuun Kataja		
63 Milja Pyykkö	        Joensuun Kataja		
64 Lila Riissanen	Joensuun Kataja		
65 Kerttu Vatanen	Liperin Taimi
202 Hilma Parkkinen     Joensuun Kataja
		
T10 Korkeus
Jenna Sieviläinen       Joensuun Kataja		
Stella Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat		
Sade Ahlholm	        Joensuun Kataja		
Alissa Kivelä	        Polvijärven Urheilijat		
Sara Keränen	        Joensuun Kataja		
Linda Teerikorpi	Joensuun Kataja		
Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja		
Vinka Pyylampi	        Joensuun Kataja		
Mette Fincke	        Joensuun Kataja		
Ella Sieberns	        Joensuun Kataja		
Kerttu Vatanen	        Liperin Taimi		
Amanda Mononen	        Joensuun Kataja		
Meea Varonen	        Polvijärven Urheilijat
		
P10 60m
Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja		
Eino Turunen	Outokummun Partio		
Urho Hämäläinen	Pyhäselän Urheilijat		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
Vinha Raitala	Joensuun Kataja		
Venni Kotiranta	Joensuun Kataja		
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
Miko Mattila	Pyhäselän Urheilijat		
Paavo Puujalka	Joensuun Kataja	
	
P10 1000m
66 Aapo Ilvonen	        Joensuun Kataja		
67 Eino Turunen	        Outokummun Partio		
68 Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
69 Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
70 Santtu Piitulainen	Joensuun Kataja		
71 Venni Kotiranta	Joensuun Kataja
		
P10 Korkeus
Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja		
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
Venni Kotiranta	Joensuun Kataja		
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
		
T12 60m
Minessa Miettinen	Joensuun Kataja		
Ronja Eronen	        Pyhäselän Urheilijat		
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat		
Hilja Saarelainen	Joensuun Kataja		
Siiri Tahvanainen	Pyhäselän Urheilijat		
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
Siiri Ratilainen	Outokummun Partio		
Kiira Kallinen	        Joensuun Kataja		
Amanda Keronen	        Outokummun Partio		
Anna-Maria Ganchev	Joensuun Kataja		
Senniina Huovinen	Pyhäselän Urheilijat		
Senni Ryhänen	        Joensuun Kataja		
Pinja Stenberg	        Pyhäselän Urheilijat		
Hertta Vatanen	        Liperin Taimi		
Pinja Eskelinen	        Joensuun Kataja		
Tinja Jalava	        Siilinjärven Ponnistus		
Viivi Hartikainen	Joensuun Kataja
		
T12 1000m
72 Linda Mononen	Joensuun Kataja		
73 Ronja Eronen	        Pyhäselän Urheilijat		
74 Senniina Huovinen	Pyhäselän Urheilijat		
75 Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat		
76 Hertta Vatanen	Liperin Taimi		
77 Elli Halonen	        Joensuun Kataja		
78 Venla Pyykkkö        Joensuun Kataja		
80 Sara Noponen	        Liperin Taimi		
81 Mette Oinonen	Joensuun Kataja
		
T12 Korkeus
Linda Mononen	        Joensuun Kataja		
Minessa Miettinen	Joensuun Kataja		
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
Siiri Tahvanainen	Pyhäselän Urheilijat		
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
Siiri Ratilainen	Outokummun Partio		
Amanda Keronen	        Outokummun Partio		
Pinja Stenberg	        Pyhäselän Urheilijat		
Hertta Vatanen	        Liperin Taimi		
Tinja Jalava	        Siilinjärven Ponnistus		
Helmi Salmela	        Outokummun Partio		
Anna Keronen	        Outokummun Partio		
Anna-Katariina Keronen	Outokummun Partio
		
T12 Kuula
Ida-Liina Hyvönen	Pyhäselän Urheilijat		
Pinja Stenberg	        Pyhäselän Urheilijat		
Tinja Jalava	        Siilinjärven Ponnistus		
Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja		
Hilja Saarelainen	Joensuun Kataja		
Minessa Miettinen	Joensuun Kataja		
Senni Ryhänen	        Joensuun Kataja	
	
P12 60m
Marlo Tuhkanen	   Pyhäselän Urheilijat		
Leevi Partanen	   Joensuun Kataja		
Aleksis Kivelä	   Polvijärven Urheilijat		
Toivo Takanen	   Joensuun Kataja		
Nuutti Hämäläinen  Pyhäselän Urheilijat		
Max Valtonen	   Pyhäselän Urheilijat		
Voitto Voutilainen Joensuun Kataja		
Onni Lappalainen   Pyhäselän Urheilijat		
Eetu Surakka	   Polvijärven Urheilijat		
Arttu Kylmänen	   Pyhäselän Urheilijat		
Peetu Alastalo	   Pyhäselän Urheilijat
		
P12 1000m
82 Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat		
83 Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
84 Voitto Voutilainen   Joensuun Kataja		
85 Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat		
86 Jaakko Auvinen	Joensuun Kataja		
87 Tobias Lier	        Joensuun Kataja		
88 Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat	
	
P12 Korkeus
Leevi Partanen	  Joensuun Kataja		
Aleksis Kivelä	  Polvijärven Urheilijat		
Toivo Takanen	  Joensuun Kataja		
Nuutti Hämäläinen Pyhäselän Urheilijat		
Max Valtonen	  Pyhäselän Urheilijat		
Aapo Ryynänen	  Juuan Urheilijat		
Peetu Alastalo	  Pyhäselän Urheilijat
		
P12 Kuula
Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat		
Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat
		
T14 60m
Nuuna Piipponen	 Joensuun Kataja		
Kerttu Kaihola	 Joensuun Kataja		
Wilma Liljeqvist Joensuun Kataja		
Erika Kämppi	 Joensuun Kataja		
Helmi Salmela	 Outokummun Partio
		
T14 Seiväs
Kerttu Kaihola	Joensuun Kataja		
Linda Mononen	Joensuun Kataja	
	
P14 60m
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
Onni Nyyssönen	        Joensuun Kataja		
Vinski Hynninen	        Joensuun Kataja		
Renne Kankkunen	        Joensuun Kataja		
Topias Mustonen	        Joensuun Kataja		
Aapo Rautiainen	        Kiihtelysvaaran Urheilijat
		
P14 800m
90  Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
91  Eino Eskelinen	Liperin Taimi		
92  Topias Mustonen	Joensuun Kataja		
93  Aapo Heikkinen	Liperin Taimi		
95  Renne Kankkunen	Joensuun Kataja		
97  Vinski Hynninen	Joensuun Kataja		
100 Onni Nyyssönen	Joensuun Kataja	
	
P14 Seiväs
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
Topias Mustonen	        Joensuun Kataja		
Niilo Pelli	        Polvijärven Urheilijat