Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
02.10. klo 11:00 Pohjois-Karjalan pm-maastot Ilmoittautuneet
M17 4 km (2)
Janne Kivelä	Liperin Taimi
Janne Vatanen	Liperin Taimi
 
M17 4 km (4)
Eemeli Hirvonen	Liperin Taimi
Väinö Kontkanen	Pyhäselän Urheilijat
Jaakko Mäenpää	Joensuun Kataja
Luukas Mäkelä	Pyhäselän Urheilijat
 
P15 maastojuoksu 2km (3)
Antti Jeskanen	Pyhäselän Urheilijat
Viktor Liljeqvist	Joensuun Kataja
Valtteri Mäkelä	Liperin Taimi
 
T15 maastojuoksu 2km (2)
Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
Annika Tattari	Kiihtelysvaaran Urheilijat
 
P14 maastojuoksu 2km (8)
Eino Eskelinen	Liperin Taimi
Eeli Häikiö	Liperin Taimi
Aapo Heikkinen	Liperin Taimi
Urho Huttunen	Liperin Taimi
Henri-Mikael Kaari	Joensuun Kataja
Ilmari Mäenpää	Joensuun Kataja	
Samuel Sallinen	Joensuun Kataja
Aleksanteri Sippola Liperin Taimi
 
T14 maastojuoksu 2km (3)
Nea Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
Iiris Voutilainen	Joensuun Kataja
Nella Voutilainen	Joensuun Kataja
 
P13 maastojuoksu 2km (4)
Jerkko Kinnunen	Pyhäselän Urheilijat
Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat
Paavo Saalasti	Liperin Taimi
 
T13 maastojuoksu 2km (3)
Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat
Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat	
Sira Riissanen	Joensuun Kataja
 
P12 maastojuoksu 2km (3)
Tomi Koponen	Outokummun Partio
Arttu Kylmänen	Pyhäselän Urheilijat	
Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat	
 
T12 maastojuoksu 2km (4)
Elli Halonen	Joensuun Kataja	
Noora Hukka	Joensuun Kataja	
Venla Pyykkö	Joensuun Kataja	
Venla Vuorikari	Kiteen Urheilijat
 
P11 maastojuoksu 1km (7)
Peetu Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
Veeti Hirvonen	Polvijärven Urheilijat	
Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat	
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat	
Lauri Pietarinen	Liperin Taimi	
Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat	
Voitto Voutilainen	Joensuun Kataja	
 
T11 maastojuoksu 1km (9)
Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat	
Senniina Huovinen	Pyhäselän Urheilijat	
Venla Huttunen	Polvijärven Urheilijat	
Aino Kolmonen	Joensuun Kataja	
Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat	
Sara Noponen	Liperin Taimi	
Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat	
Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat	
Hertta Vatanen	Liperin Taimi	
 
P10 maastojuoksu 1km (4)
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja
Miko Mattila    Pyhäselän Urheilijat 	
Santtu Piitulainen	Joensuun Kataja	
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	
 
T10 maastojuoksu 1km (3)
Essi Niiranen	Outokummun Partio	
Milja Pyykkö	Joensuun Kataja
Lila Riissanen	Joensuun Kataja	
 
P9 maastojuoksu 1km (8)
Eeli Alastalo	Pyhäselän Urheilijat
Miika Hirvonen	Polvijärven Urheilijat	
Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja	
Maks Kempas	Lieksan Urheilijat	
Jare Keränen	Joensuun Kataja	
Johannes Könttä	Pyhäselän Urheilijat	
Jasper Mustonen	Polvijärven Urheilijat	
Eino Turunen	Outokummun Partio	
 
T9 maastojuoksu 1km (12)
Pihla Karttunen	Polvijärven Urheilijat	
Sara Keränen	Joensuun Kataja	
Liisa Keskisalo	Joensuun Kataja	
Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat	
Senja Kuiri	Polvijärven Urheilijat	
Helmi Kuronen	Pyhäselän Urheilijat	
Diana Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Martha Pelli	Polvijärven Urheilijat	
Venla Puhakka   Pyhäselän Urheilijat 
Meea Varonen	Polvijärven Urheilijat	
Kerttu Vatanen	Liperin Taimi
Sara Tarvainen  Polvijärven Urheilijat