Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
18.09. klo 12:00 49. Malmijuoksu Ilmoittautuneet
MALMIJUOKSU LA 18.9.2021

Ilmoittautuneet (tilanne 17.9. klo 8):  46 juoksijaa

Mukaan voi ilmoittautua ennakkoon vielä tänään perjantaina, lauantaina kilpailupaikalla klo 10.15-11.45: [email protected], 050 530 6794 

Aikataulu: 
klo 12.00 tytöt ja pojat 9-12 vuotta 2,6 km
klo 12.30 P/T 13-15, M/N 17-19 4,5 km, M 12 km, N 8,5 km
klo 12.40 M/N40-70 ja kuntosarja 4,5 km
klo 13.45 Palkintojenjako ja arvonta 

Palkinnot jaetaan näillä näkymin ulkona. Kanttiini on sisätiloissa koulun ruokalassa, mutta muuten vältetään turhaa oleskelua sisätiloissa. Pukukopit ovat samoin koulun sisätiloissa.

M 12 km:
Arttu Vattulainen Joensuun Kataja

N 8,5 km:
Laura Karkkulainen Pyhäselän Urheilijat
Salla Laukkanen Lahden Ahkera

N17 4,5 km:
Alina Tikka Joensuun Kataja

P15 4,5 km:
Antti Jeskanen Pyhäselän Urheilijat

T14 4,5 km:
Nea Nousiainen Pyhäselän Urheilijat

P13 4,5 km:
Paavo Saalasti Liperin Taimi

T13 4,5 km:
Helmi Ahosola Polvijärven Urheilijat
Sointu Kuiri Polvijärven Urheilijat
Jenny Miettinen Pyhäselän Urheilijat

M70 4,5 km:
Raimo Simanainen Juuan Urheilijat

M60 4,5 km:
Arvo Hynynen Juuan Urheilijat
Keijo Maksimainen Ilomantsin Urheilijat

M50 4,5 km:
Esko Lintunen Sulkaman Kipinä

N50 4,5 km:
Kaija Pyöriäinen Joensuun Kataja

M40 4,5 km:
Andrey Chugurov Tohmajärvi
Mika Huuho Kiteen Urheilijat

M/N kuntosarja 4,5 km:
Jasmina Venäläinen Pyhäselän Urheilijat

P13 2,6 km:
Tomi Koponen Outokummun Partio
Arttu Kylmänen Pyhäselän Urheilijat
Joona Mustonen Polvijärven Urheilijat

T12 2,6 km:
Elli Halonen Joensuun Kataja
Milja Nevalainen Pyhäselän Urheilijat
Mette Oinonen Joensuun Kataja
Venla Pyykkö Joensuun Kataja
Pinja Stenberg Pyhäselän Urheilijat
Venla Vuorikari Kiteen Urheilijat

P11 2,6 km:
Jaakko Auvinen Joensuun Kataja
Vili Hyvärinen Polvijärven Urheilijat
Aleksis Kivelä Polvijärven Urheilijat

T11 2,6 km:
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Jade Nousiainen Pyhäselän Urheilijat
Ida Pelli Polvijärven Urheilijat

P10 2,6 km:
Santtu Piitulainen Joensuun Kataja
Pietu Stenberg Pyhäselän Urheilijat

T10 2,6 km:
Minka Nevalainen Pyhäselän Urheilijat
Milja Pyykkö Joensuun Kataja
Lila Riissanen Joensuun Kataja

P9 2,6 km:
Jare Keränen Joensuun Kataja
Jasper Mustonen Polvijärven Urheilijat
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat

T9 2,6 km:
Sara Keränen Joensuun Kataja
Alissa Kivelä Polvijärven Urheilijat
Senja Kuiri Polvijärven Urheilijat
Evina Laakkonen Pyhäselän Urheilijat
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat