Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
29.06. klo 17:00 Seuracup I, ykköslohko 9v lajit Ilmoittautuneet
https://live.tuloslista.com/9556

Alustavat viestijoukkueet ja eräjaot

T9 4x50m viesti - Loppukilpailu
3	Turun Urheiluliitto 3
		Tytti Juselius, Anni Sammal, Jenny Ahlamaa, Elli Saari
4	Turun Urheiluliitto 2
		Kaneli Ojansivu, Fiona Lehtinen, Saana Haikio, Elena Kero
5	Turun Weikot Yleisurheilu
		Aino Grusander, Aino Kaskimäki, Säde Saviranta, Enna Jaakkola
6	Naantalin Löyly
		Iisa Korvenpää, Iris Vähämaa, Matilda Lahdenranta, Hilda Mattila
7	Turun Urheiluliitto
		Maria Fugleberg, Stella Sandqvist, Tara Ruohola, Elina Suuronen
8	Raision Kuula
		Venla Susi, Sofia Leppäniemi, Venla Sinko, Jenna Junttila

P9 4x50m viesti - Loppukilpailu
5	Turun Urheiluliitto 2
		Aarre Pursiheimo, Niilo Pälve, Renars Suberts, Urho Tanttu
6	Raision Kuula
		Severi Salonen, Väinö Salonen, Matias Vainio, Niilo Utriainen
7	Naantalin Löyly
		Valo Kaitaniemi, Aapo Liimatta, Johannes Vuoristo, Sami Vehkaperä
8	Turun Urheiluliitto
		Eemil Aulas, Joonatan Löf, Olavi Järvi, Vilho Virjonen

P11 4x50m viesti - Loppukilpailu
3 	Turun Urheiluliitto 3
		Hugo Rainio, Robert Fröjdö, Veikko Plosila, Eelis Kotomäki
4 	Naantalin Löyly
		Aamos Tuhkala, Joona Lindgren, Axel Vorselman, Henrik Santavuori
5 	Turun Urheiluliitto
		Eemeli Haikio, Vincent Mattsson, Eeli Heiska, Joonas Jäntti
6 	Salon Vilpas
		Eemil Tito, Akseli Änäkkälä, Jonni Valjus, Isto Järvinen
7 	Raision Kuula
		Elmo Mäki, Niki Sirén, Onni Laihinen, Artturi Laine
8 	Turun Urheiluliitto 2
		Vincent Kymäläinen, Juho Männistö, Tarmo Huiskala, Daniel Stenholm

T11 4x50m viesti - Loppukilpailu
erä 1
4 	Turun Urheiluliitto 2
		Elena Höglund, Nia Sjöroos, Linnea Lehtisalo, Kandela Keltti
5 	Naantalin Löyly 2
		Maija Laaksonen, Beata Riihimäki, Oona Törne, Maija Rauhanummi
6 	Raision Kuula 2
		Camilla Nieminen, Isabel Von Porat, Thea Lehtovirta, Netta Salonen
7 	Turun Urheiluliitto 3
		Elsa Tarkki, Roosa Arfman, Venla Saarinen, Ella Heikkilä
erä 2
4 	Raision Kuula
		Devine Agbontaen, Ilona Utriainen, Alisa Palosaari, Pinja Myllymaa
5 	Turun Urheiluliitto
		Jade Terho, Nora Lagrari, Ilona Tuominen, Aura Kallionpää
6 	Naantalin Löyly
		Alisa Launonen, Elina Immonen, Saana Virtanen, Minttu Lautkankare
7 	Turun Weikot Yleisurheilu
		Pinja Lähde, Alva Sjöqvist, Viivi Ruohonen, Jasmin Oksanen
8 	Salon Vilpas
		Elsa Kaarlola, Aino Jaakkola, Wilma Aarnio, Wilma Rauhaniemi

P13 4x100m viesti - Loppukilpailu
3 	Turun Urheiluliitto 2
		Nooa Salmi, Nooa Asanti, Niklas Ojanen, Eemeli Järvinen
4 	Raision Kuula
		Miro Varjonen, Akseli Varpio, Samu Suominen, Veikka Joento
5 	Naantalin Löyly
		Lukas Brandt, Viljami Launonen, Lauri Tahkola, Eero Kaunisto
6 	Turun Urheiluliitto
		Max Kostamo, Arvi Louramo, Richard Lindqvist, Valtteri Hyyrynen
7 	Salon Vilpas
		Jasper Valjus, Rasmus Vuori, Onni Virtanen, Leevi Söyrilä
8 	Turun Urheiluliitto 3
		Carlos Mattsson, Leevi Lakanmaa, Emil Seppälä, Aatos Oivanen

T13 4x100m viesti - Loppukilpailu
erä 1
3 	Turun Urheiluliitto 5
		Eevi Airenne, Aino Tarkki, Helmi Kaunismäki, Chiara Haroma
4 	Naantalin Löyly 2
		Nella Virtanen, Emma Suovanen, Loviisa Lehtonen, Elina Hakuni
5 	Turun Urheiluliitto 3
		Niina Pettersson, Iida Lehto, Malin Saarto, Lotta Kero
6 	Salon Vilpas 2
		Linda Rättö, Meira Hyvärinen, Unna Heikkilä, Maija Elovaara
7 	Turun Urheiluliitto 2
		Noora Lukkarinen, Inka Laukkanen, Iiris Levomäki, Pihla Lammela
8 	Turun Urheiluliitto 4
		Maisa Koistinen, Sofia Lehtinen, Emily Tasala, Vanessa Viitanen
erä 2
4 	Turun Weikot Yleisurheilu
		Linda Nissilä, Noora Altimir, Saga Wahlroos, Siiri Äänismaa
5 	Raision Kuula
		Tua Turtiainen, Elsa Keinonen, Vilma Mela, Oluwakemi Onilude
6 	Turun Urheiluliitto
		Josefiina Tenovuo, Sara Söderlund, Venla Ruohola, Fanni Ämmälä
7 	Naantalin Löyly
		Aino Kasvi, Iida Vähätalo, Fanni Paana, Milla Aarnio
8 	Salon Vilpas
		Tiuku Tenkanen, Essi Lokisto, Ellen Taponen, Kaisla Manner

P15 4x100m viesti - Loppukilpailu
6 	Turun Urheiluliitto
		Niklas Tamminen, Eero Lahdenkauppi, Riku Naula, Elias Santalahti
7 	Naantalin Löyly
		Veikko Paana, Wiljam Söderholm, Hannes Santavuori, Niko Kaunisto
8 	Raision Kuula
		Oluwashina Onilude, Elmo Kuorilehto, Taavi Tuominen, Elmo Sainio

T15 4x100m viesti - Loppukilpailu
3 	Turun Urheiluliitto 2
		Aava Koskinen, Meeri Haapio, Ida Leppänen, Roosa Fagerström
4 	Naantalin Löyly
		Matilda Mehto, Lotta Kantonen, Eden Kytö, Isla Lehtonen
5 	Turun Weikot Yleisurheilu
		Marianelle Koskinen, Minea Laisto, Jenni Ha, Fatou Faal
6 	Raision Kuula
		Emma-Lotta Roine, Aada Kalliola, Tilda Salmi, Minea Kumlander
7 	Turun Urheiluliitto
		Enni Virjonen, Emmi Tiljander, Fia Casagrande, Emilin Ayelbassa
8 	Salon Vilpas
		Saara Virkki, Iina Lokisto, Miina Lehtinen, Alisa Emaldynova