Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
seuracup
15.06. klo 18:00 Seuracup 1.osa Ilmoittautuneet
Jokaiselle ilmoitettu yksi virallinen laji ja toinen laitettu ulkopuolelle kisan.

P11 60m
     Martti Ollila                    OulPy                                       
     Tarmo Happonen                   OulPy                                       


T11 60m
     Sanni Tuikka                     OulPy                                       
     Pinja Kovalainen                 KuivAu                                      
     Tiina Jaakola                    KuivAu                                      
     Ilona Kauppila                   OulPy                                       
     Sofia Pellikka                   KempKi                                      
     Inga Kangas                      KempKi                                      
     Wilhelmina Juntto                OulPy                                       
     Iina-Emilia Häyry                LimNM                                       
     Saga Kangas                      KempKi                                      
     Nella Väkeväinen                 OulPy                                       
     Elsa Hiltunen                    KempKi                                      
     Inka Malinen                     KempKi                                      

erä 1
     Ilona Kauppila                   OulPy                                       
     Inga Kangas                      KempKi                                      
     Pinja Kovalainen                 KuivAu                                      
     Sanni Tuikka                     OulPy                                       
     Sofia Pellikka                   KempKi                                      
     Tiina Jaakola                    KuivAu                                      

erä 2
     Elsa Hiltunen                    KempKi                                      
     Iina-Emilia Häyry                LimNM                                       
     Inka Malinen                     KempKi                                      
     Nella Väkeväinen                 OulPy                                       
     Saga Kangas                      KempKi                                      
     Wilhelmina Juntto                OulPy                                       


T11 1000m
     Sophie Lopes                     OulPy                                       
     Wilhelmina Juntto                OulPy                                       


P11 1000m
     Aarni Kääriäinen                 OulPy                                       
     Iiro Niemikorpi                  LimNM                                       


T11 Pituus
     Iina-Emilia Häyry                LimNM                                       
     Ilona Kauppila                   OulPy                                       
     Inka Malinen                     KempKi                                      
     Nella Väkeväinen                 OulPy                                       
     Pinja Kovalainen                 KuivAu                                      
     Saga Kangas                      KempKi                                      
     Sofia Pellikka                   KempKi                                      
     Tiina Jaakola                    KuivAu                                      
     Tilda-Aliina Leiviskä            OulPy                                       

P11 Pituus
     Martti Ollila                    OulPy                                       
     Riko Mäntyranta                  KuivAu                                      
     Tarmo Happonen                   OulPy  

T11 Kiekko
     Ilona Kauppila                   OulPy                                       
     Nella Väkeväinen                 OulPy                                       


P11 Kiekko
     Peetu Pulkkinen                  OulPy                                       

P11 4x50m viesti
     Oulun Pyrintö                    OulPy                                       
   1) Tarmo Happonen, 2) Martti Ollila, 
   3) Aarni Kääriäinen, 4) Peetu Pulkkinen

T11 4x50m viesti

     Oulun Pyrintö 1                  OulPy                                       
   1) Ilona Kauppila, 2) Nella Väkeväinen, 
   3) Sophie Lopes, 4) Sanni Tuikka
     Oulun Pyrintö 2                  OulPy                                       
   1) Helvi Laitakari, 2) Tilda-Aliina Leiviskä, 
   3) Milka Karvonen, 4) Wilhelmina Juntto


P13 60m
     Aatos Hakalahti                  OulPy                                       
     Elia Seitaniemi                  OulPy                                       
     Jesperi Siniaalto                KempKi                                      
     Niilo Raudaskoski                OulPy                                       
     Nooa Seitaniemi                  OulPy                                       
     Oskari Hiltunen                  KempKi                                      
     Väinö Kekkonen                   OulPy                                       


T13 60m
     Anni Niskala                     OulPy                                       
     Eveliina Keskinarkaus            OulPy                                       
     Milla Pasma                      KuivAu                                      
     Olivia Tuomela                   KuivAu                                      
     Petriina Määttä                  KuusEV                                      
     Sofia Mattila                    KuivAu                                      
     Stina Vaara                      OulPy                                       


P13 1000m
     Elia Seitaniemi                  OulPy                                       
     Niilo Raudaskoski                OulPy                                       
     Nooa Seitaniemi                  OulPy                                       
     Veeti Rahkolin                   LimNM                                       


T13 1000m
     Elisa Linnakangas                LimNM                                       
     Kaisla Passlin                   LimNM                                       
     Petriina Määttä                  KuusEV                                      
     Stina Vaara                      OulPy                                       


P13 Korkeus
     Elia Seitaniemi                  OulPy                                       
     Väinö Kekkonen                   OulPy                                       


T13 Korkeus
     Anni Niskala                     OulPy                                       
     Elisa Linnakangas                LimNM                                       
     Milla Pasma                      KuivAu                                      
     Petriina Määttä                  KuusEV                                      
     Stella Tapalinen                 KuivAu                                      


P13 Keihäs
     Aatos Hakalahti                  OulPy                                       
     Jesperi Siniaalto                KempKi                                      
     Joona Tähtinen                   LimNM                                       
     Niilo Raudaskoski                OulPy                                       
     Nooa Seitaniemi                  OulPy                                       
     Väinö Kekkonen                   OulPy                                       


T13 Keihäs
     Marina Määttä                    KuusEV                                      
     Petriina Määttä                  KuusEV                                      


P13 4x100m viesti
     Oulun Pyrintö                    OulPy                                       
   1) Väinö Kekkonen, 2) Aatos Hakalahti, 
   3) Elia Seitaniemi, 4) Nooa Seitaniemi


T13 4x100m viesti
     Oulun Pyrintö                    OulPy                                       
   1) Eveliina Keskinarkaus, 2) Anni Niskala, 
   3) Fiia Heikkinen, 4) Stina Vaara


T15 100m
     Anniina Jernvall                 LimNM                                       
     Kiia Vanhatupa                   OulPy                                       
     Milla Kangas                     OulPy                                       
     Sara Säkkinen                    LimNM                                       
     Sonja Sovisalo                   LimNM                                       


P15 2000m
     Armas Uusitalo                   OulPy                                       
     Jussi Raudaskoski                OulPy                                       
     Otto Passoja                     KuivAu                                      

T15 2000m
     Anessa Kisner                    KuivAu                                      
     Ella Sorvisto                    KuivAu                                      
     Eveliina Kujala                  LimNM                                       
     Sara Säkkinen                    LimNM                                       
     Vilma Sorvisto                   KuivAu                                      


P15 Seiväs
     Armas Uusitalo                   OulPy                                       


T15 Seiväs
     Ella Alavesa                     OulPy                                       
     Hilda Erholtz                    OulPy                                       


P15 Kuula
     Topias Kurikka                   LimNM                                       


T15 Kuula
     Kiia Vanhatupa                   OulPy                                       


T15 4x100m viesti

    Oulun Pyrintö                    OulPy                                       
   1) Ella Alavesa, 2) Hilda Erholtz, 
   3) Milla Kangas, 4) Heta Siira


M17 200m
Alkuerät
     Janne Jernvall                   LimNM                                       
     Noa Korhonen                     OulPy                                       
     Sampo Määttä                     KuivAu                                      


N17 200m
     Emilia Martinsén                 OulPy                                       
     Veera Piltonen                   LimNM                                       
     Eeva Nurkkala                    OulPy                                       
     Olivia Veneskoski                OulPy                                       
     Laura Loponen                    OulPy                                       
     Sointu Purola                    OulPy                                       
     Bettina Siltala                  OulPy                                       
     Essi Niskala                     KuivAu                                      
     Minja Kurtti                     OulPy                                       


N17 200m
erä 1
     Eeva Nurkkala                    OulPy                                       
     Emilia Martinsén                 OulPy                                       
     Veera Piltonen                   LimNM                                       

erä 2
     Bettina Siltala                  OulPy                                       
     Essi Niskala                     KuivAu                                      
     Laura Loponen                    OulPy                                       
     Minja Kurtti                     OulPy                                       
     Olivia Veneskoski                OulPy                                       
     Sointu Purola                    OulPy                                       


M17 Kolmiloikka
     Janne Jernvall                   LimNM                                       
     Konsta Rutanen                   KuivAu                                      


N17 Kolmiloikka
     Anna Helander                    LimNM                                       
     Eeva Nurkkala                    OulPy                                       
     Ella Nissinaho                   LimNM                                       
     Emilia Martinsén                 OulPy                                       
     Emmi Rantala                     LimNM                                       
     Olivia Tuomela                   KuivAu                                      
     Veera Piltonen                   LimNM                                       

N17 kuula
     Olivia Veneskoski                OulPy