Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
13.05. klo 16:00 Pyhäselän kevätkisat Ilmoittautuneet
Pyhäselän kevätkisat to 13.5. klo 16

Aikataulu:

klo 15-16 Ilmoittautuminen kisapaikalla juoksuihin
klo 16.05 T/P 4-8 vuotta 60 m
klo 16.15 T/P 9-13 vuotta 60 m
klo 16.25 T/P 14-15 vuotta 100 m
klo 16.45 T/P kaikki sarjat 1000 m
klo 16.55 Palkintojen jako juoksuihin osallistuneet
klo 17-18 Ilmoittautuminen kisapaikalla keihääseen
klo 18.00 M,N, P/T15 keihäs
klo 19.00 P/T13 keihäs
klo 19.30 P/T 11 keihäs
klo 20.00 Palkintojen jako keihääseen osallistuneille

Ennakkoon ilmoittautuneet:

Ville Kamppuri	Joensuun Kataja	- / -
Tino Mäkelä	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Ville Miettinen	Juuan Urheilijat	67,08 / -
 
P15 100m (1)
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi	- / -
 
P15 keihäs (4)
Eino Eskelinen	Liperin Taimi	- / -
Juho Eskelinen	Tuupovaaran Urheilijat	- / -
Topi Parviainen	Tuupovaaran Urheilijat	- / -
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi	- / -
 
T15 100m (1)
Elina Likhanova	Liperin Taimi	- / -
 
P13 60m (2)
Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat	- / -
Jeremias Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
 
P13 1000m (2)
Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat	- / -
Jeremias Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
 
P13 keihäs (5)
Onni Ohvanainen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Oskari Pakarinen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Aleksi Pasanen	Siilinjärven Ponnistus	- / -
Matias Pietarinen	Liperin Taimi	- / -
Topias Poutiainen	Outokummun Partio	- / -

T13 60 m (1)
Venla Vuorikari Kiteen Urheilijat

T13 1000 m (1)
Venla Vuorikari Kiteen Urheilijat
 
T13 keihäs (3)
Helmi Huopalainen	Valkealan Kajo	- / -
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi	- / -
Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	- / -
 
P11 60m (2)
Nuutti Hämäläinen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Joel Puustinen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
 
P11 keihäs (5)
Ate Jokinen	Liperin Taimi	- / -
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat	- / -
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
 
T11 60m (4)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
Viida Hiltunen	Outokummun Partio	- / -
Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Hertta Vatanen Liperin Taimi
 
T11 1000m (2)
Anette Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Viida Hiltunen	Outokummun Partio	- / -
Ronja Eronen Pyhäselän Urheilijat
 
T11 keihäs (3)
Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat	- / -
Annika Ristola	Outokummun Partio	- / -
Hertta Vatanen Liperin Taimi
 
P9 60m (1)
Eino Turunen	Outokummun Partio	- / -
 
T9 60m (4)
Mette Fincke	Joensuun Kataja	- / -
Venja Hiltunen	Outokummun Partio	- / -
Evina Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Ella Poutiainen	Outokummun Partio	- / -
 
T9 1000m (4)
Venja Hiltunen	Outokummun Partio	- / -
Evina Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat	- / -
Ella Poutiainen	Outokummun Partio	- / -

P8 60 m:
Ben Huhtala Pyhäselän Urheilijat

T8 60 m:
Viivi Vuorikari Kiteen Urheilijat

T8 1000 m:
Viivi Vuorikari Kiteen Urheilijat

P7 60 m:
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat

P7 1000 m:
Eeli Alastalo Pyhäselän Urheilijat
Emil Vikström Pyhäselän Urheilijat

T7 60 m:
Inka Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat

P5 60 m:
Kimi Nuottivaara Pyhäselän Urheilijat

T5 50 m:
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat
Eea Vikström Pyhäselän Urheilijat

T5 1000 m:
Sanni Pursiainen Pyhäselän Urheilijat