Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
29.06. klo 18:00 Metalli Cup 2 Ilmoittautuneet
N 5000m
Venla Taulavuori	Alatornion Pirkat		19.25,67
Iina Jauhola	        Alatornion Pirkat		
Anni Taulavuori	        Alatornion Pirkat
		
P9 60m
Maiko Ndegeya	        Ei seuraa		
Roope Mustajärvi	Ei seuraa		
Oskar Mustajärvi	Ei seuraa
Sebastian Syrjälä 	Alatornion Pirkat
Paavo Kolehmainen
Jonatan Torkell	
		
P9 800m
Maiko Ndegeya	        Ei seuraa		
Roope Mustajärvi	Ei seuraa		
Oskar Mustajärvi	Ei seuraa		
Paavo Kolehmainen	Ei seuraa
Jonatan Torkell		
	
T9 60m
Meri Wähä	        Ei seuraa		
Martta Rantavuoti	Alatornion Pirkat		
Hilja Rantavuoti	Alatornion Pirkat		

T9 800m
Enni Okkonen	        Veitsiluodon Kisaveikot	3.49,60	3.49,60
Meri Wähä	        Ei seuraa		

P11 60m
Niclas Saukkoriipi
Jesper Torkell		

P11 800m
Niclas Saukkoriipi
Jesper Torkell		

T11 60m
Wilhelmina Juntto	Oulun Pyrintö	9,91	9,91
Lotta Saloniemi	        Alatornion Pirkat	9,44	9,44
Sini Kramsu	        Alatornion Pirkat
Ella Kolehmainen		

T11 800m
Wilhelmina Juntto	Oulun Pyrintö		3.27,45
Ella Kolehmainen	Ei seuraa		

P13 100m
Alex Koivuranta	        Alatornion Pirkat		
Eeli Keskitalo	        Ei seuraa		
Veeti Marttila	        Ei seuraa
Ilari Salminen
Henrik Kulju 	        Alatornion Pirkat
Miro Virkkala		

P13 800m
Alex Koivuranta	        Alatornion Pirkat		
Veeti Marttila	        Ei seuraa		
Henrik Kulju 	        Alatornion Pirkat
Miro Virkkala		

T13 100m
Stina Vaara	        Oulun Pyrintö	15,50	15,50
Madeleine Koivisto	Alatornion Pirkat		

T13 800m
Stina Vaara	        Oulun Pyrintö		
Madeleine Koivisto	Alatornion Pirkat		

T15 100m
Edith Kilpiäinen	Veitsiluodon Kisaveikot	15,47	15,47
Anniina Piipponen       Veitsiluodon Kisaveikot
Lotta Pudas             Veitsiluodon Kisaveikot

N17
Anna-Sofia Orajärvi	Veitsiluodon Kisaveikot	 KUP		
Nea Salo	        Veitsiluodon Kisaveikot	 KUP		

T15 800m
Jonna Perkkiö	        Alatornion Pirkat		

M40 800m
Arvi Kolehmainen	Alatornion Pirkat	 KUP

M40 5000m
Arvi Kolehmainen	Alatornion Pirkat		
Marko Mattila	        Veitsiluodon Kisaveikot	
Tuomas Perkkiö 		Alatornion Pirkat

N40 5000m
Marika Kittilä          RDS
Miia Heikura
Päivi Jauhola	        Alatornion Pirkat		

M50 5000m
Reima Viiri	        Lohijärven Kuohu		
Jukka Kunnari	        Alatornion Pirkat		
Hannu Laurila	        Rovaniemen Roadrunners		
Tero Taulavuori	        Alatornion Pirkat
Teuvo Kuusela	
Veijo Honkaniemi        Rovaniemen Roadrunners	

N50 5000m
Sari Hilli	        Rovaniemen Roadrunners		

M60 800m
Jari Ruonala	        Rovaniemen Roadrunners	 KUP

M60 5000m
Matti Tennilä	        Rovaniemen Roadrunners		
Jarmo Rundgren	        Alatornion Pirkat		
Pertti Lapinkangas	Oulun NMKY:n Urheilijat		
Markus Hast	        Ei seuraa		
Heimo Springare	        Rovaniemen Roadrunners	

N60 5000m
Elli-Tarja Hallikainen  Alatornion Pirkat

M70 5000m	
Reijo Naalisvaara	Alatornion Pirkat


© 2021 - Amptech Oy - Tuloslista 1.1.4.11 - 27.06.2021 22.28.38