Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
pm-kilpailut
07.07. klo 17:00 Pohjois-Karjalan nuorten pm-ottelut 1. osa Ilmoittautuneet
P9 3-ottelu		
1	Aapo Ilvonen	Joensuun Kataja
2	Aapo Kekäläinen	Joensuun Kataja
4	Aatos Kervinen	Pyhäselän Urheilijat
10	Aleksi Saari	Polvijärven Urheilijat
13	Alvar Tuononen	Pyhäselän Urheilijat
20	Eino Turunen	Outokummun Partio
42	Jare Keränen	Joensuun Kataja
44	Jasper Mustonen	Polvijärven Urheilijat
55	Leon Lasaroff	Joensuun Kataja
66	Miika Hirvonen	Polvijärven Urheilijat
78	Onni Savolainen	Polvijärven Urheilijat
97	Sisu Kanerva	Pyhäselän Urheilijat
105	Veikko Hassinen	Pyhäselän Urheilijat
T9 3-ottelu		
12	Alissa Kivelä	Polvijärven Urheilijat
23	Elise Krohns	Joensuun Kataja
24	Ella Martikainen	Joensuun Kataja
25	Ella Poutiainen	Outokummun Partio
27	Evina Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat
28	Heidi Ruusuvuori	Liperin Taimi
30	Heli Tiilikainen	Outokummun Partio
32	Helmi Kuronen	Pyhäselän Urheilijat
35	Hilda Tanskanen	Polvijärven Urheilijat
50	Kerttu Räsänen	Outokummun Partio
52	Kerttu Vatanen	Liperin Taimi
56	Liisa Keskisalo	Joensuun Kataja
65	Meea Varonen	Polvijärven Urheilijat
70	Moona Vatanen	Joensuun Kataja
84	Pihla Karttunen	Polvijärven Urheilijat
88	Saana Kontkanen	Outokummun Partio
90	Sanni Pursiainen	Pyhäselän Urheilijat
91	Sara Keränen	Joensuun Kataja
93	Selma Purmonen	Liperin Taimi
94	Senja Kuiri	Polvijärven Urheilijat
106	Venja Hiltunen	Outokummun Partio
P10 3-ottelu		
18	Eetu Jolkkonen	Polvijärven Urheilijat
36	Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja
47	Joel Puustinen	Pyhäselän Urheilijat
63	Max Mäkinen	Joensuun Kataja
80	Paavo Puujalka	Joensuun Kataja
83	Pietu Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
T10 3-ottelu		
26	Essi Niiranen	Outokummun Partio
33	Helmi Tanskanen	Polvijärven Urheilijat
40	Iina Ahonen	Outokummun Partio
57	Lila Laakkonen	Pyhäselän Urheilijat
58	Lilja Kervinen	Pyhäselän Urheilijat
67	Milja Pyykkö	Joensuun Kataja
71	Neelia Tuononen	Pyhäselän Urheilijat
89	Sanni Lehikoinen	Joensuun Kataja
P11 3-ottelu		
3	Aapo Ryynänen	Juuan Urheilijat
11	Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat
16	Ate Jokinen	Liperin Taimi
60	Marlo Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat
64	Max Valtonen	Pyhäselän Urheilijat
73	Nooa Turunen	Joensuun Kataja
76	Nuutti Hämäläinen	Pyhäselän Urheilijat
101	Toivo Takanen	Joensuun Kataja
104	Veeti Hirvonen	Polvijärven Urheilijat
112	Vili Hyvärinen	Polvijärven Urheilijat
T11 3-ottelu		
7	Aino Numminen	Outokummun Partio
14	Amanda Keronen	Outokummun Partio
15	Annika Ristola	Outokummun Partio
29	Heini Kuronen	Pyhäselän Urheilijat
34	Hertta Vatanen	Liperin Taimi
37	Ida Pelli	Polvijärven Urheilijat
39	Iida Kakkonen	Polvijärven Urheilijat
41	Jade Nousiainen	Pyhäselän Urheilijat
49	Julia Parviainen	Pyhäselän Urheilijat
51	Kerttu Turunen	Pyhäselän Urheilijat
53	Kiira Karttunen	Polvijärven Urheilijat
87	Ronja Eronen	Pyhäselän Urheilijat
92	Sara Noponen	Liperin Taimi
95	Senniina Huovinen	Pyhäselän Urheilijat
96	Siiri Ratilainen	Outokummun Partio
98	Sofi Reijonen	Joensuun Kataja
107	Venla Huttunen	Polvijärven Urheilijat
111	Viida Hiltunen	Outokummun Partio
P12 4-ottelu		
48	Joona Mustonen	Polvijärven Urheilijat
54	Leevi Partanen	Joensuun Kataja
62	Matias Pietarinen	Liperin Taimi
69	Miska Mäkinen	Joensuun Kataja
103	Topias Poutiainen	Outokummun Partio
T12 4-ottelu		
38	Iida Huttunen	Outokummun Partio
82	Peppilotta Eronen	Joensuun Kataja
85	Pinja Stenberg	Pyhäselän Urheilijat
108	Venla Pyykkö	Joensuun Kataja
110	Venla Vuorikari	Kiteen Urheilijat
P13 4-ottelu		
45	Jeremias Tuhkanen	Pyhäselän Urheilijat
46	Jerkko Kinnunen	Pyhäselän Urheilijat
72	Niilo Pelli	Polvijärven Urheilijat
86	Renne Kankkunen	Joensuun Kataja
T13 4-ottelu		
19	Eevi Ratilainen	Polvijärven Urheilijat
31	Helmi Ahosola	Polvijärven Urheilijat
43	Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat
61	Martta Muuttoranta	Liperin Taimi
74	Nuua Tuononen	Pyhäselän Urheilijat
75	Nuuna Piipponen	Joensuun Kataja
99	Sointu Kuiri	Polvijärven Urheilijat
113	Wilma Liljeqvist	Joensuun Kataja
P14 5-ottelu		
9	Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi
77	Onni Nyyssönen	Joensuun Kataja
102	Topias Mustonen	Joensuun Kataja
T14 5-ottelu		
6	Aino Kiiskinen	Pyhäselän Urheilijat
21	Elina Likhanova	Liperin Taimi
22	Elina Ruusuvuori	Joensuun Kataja
59	Mandi Mäkinen	Joensuun Kataja
68	Mimmi Marttinen	Joensuun Kataja
100	Sonja Purmonen	Liperin Taimi
P15 5-ottelu		
17	Eeli Mustonen	Joensuun Kataja
T15 5-ottelu		
5	Aida Ahlholm	Joensuun Kataja
79	Oona Kareinen	Joensuun Kataja
109	Venla Simonen	Joensuun Kataja