Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
29.06. klo 17:30 Riennon ABC-kisa Ilmoittautuneet
Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	        SB	PB
M 100m
Akseli Eskelinen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	11,65	11,64
Erno Mehtonen	Savonlinnan Riento		10,76
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento	11,63	11,63
Arttu Härkönen	Savonlinnan Riento		12,81
M 400m
Aleksi Sairanen	Helsingfors IFK		50,19
Aatu Mäkelä	Pyhäselän Urheilijat		
M Moukari
Sami Koistinen	Tohmajärven Urheilijat		
N 100m
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento		12,83
Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot	12,79	12,79
Julia Fabritius	Varkauden Kenttä-Veikot	13,39	13,39
Emma Halonen	Savonlinnan Riento	13,33	13,33
Aada Heiskanen	Savonlinnan Riento	13,07	12,91
Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	12,78	12,33
Annika Pöllänen	Savonlinnan Riento	14,62	14,62
Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento		13,23
Siiri Pirinen	Juvan Urheilijat		
N 400m
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
Heta Neuvonen	Espoon Tapiot	1.06,76	1.06,76
N 100m aidat
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento	14,28	14,28
Niina Karttunen	Savonlinnan Riento	14,41	14,41
Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento	14,83	14,83
Helmi Laine	Savonlinnan Riento	15,02	15,02
N Moukari
Minttu Kovanen	Joensuun Kataja	41,80	50,14
T5 40m
Sanni Parviainen	Savonlinnan Riento		
T5 Pallonheitto
Sanni Parviainen	Savonlinnan Riento		
P7 40m
Jiri Makkonen	Savonlinnan Riento		
Leo Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Olavi Puustinen	Savonlinnan Riento		
P7 Pallonheitto
Jiri Makkonen	Savonlinnan Riento		
Olavi Puustinen	Savonlinnan Riento		
T7 40m
Iina Saksman	Savonlinnan Riento		
T7 Pallonheitto
Iina Saksman	Savonlinnan Riento		
T9 60m
Ella-Sofia Malinen	Savonlinnan Riento		
Kìia Salo	Hyvinkään seudun Urheilijat		
T9 Korkeus
Ella-Sofia Malinen	Savonlinnan Riento	90	90
Kìia Salo	Hyvinkään seudun Urheilijat		
P9 60m
Otso Lötjönen	Kerimäen Urheilijat		
T11 150m
Venla Malinen	Savonlinnan Riento		
Kaisa Päykkönen	Savonlinnan Riento		
Venla Ek	Savonlinnan Riento		
Seela Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	26,42	26,42
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		28,54
T11 60m aidat
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento	13,05	13,05
T11 Korkeus
Kaisa Päykkönen	Savonlinnan Riento		
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento	105	105
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		100
T11 Moukari
Venla Malinen	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
P11 150m
Eino Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Viljami Puustinen	Savonlinnan Riento		
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
P11 60m aidat
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		13,66
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
P11 Korkeus
Eino Tiainen	Kerimäen Urheilijat	110	110
Viljami Puustinen	Savonlinnan Riento	120	120
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat	128	128
Hugo Lasaroff	Joensuun Kataja		
T13 200m
Saga Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	30,20	30,20
Mahla Elomaa	Savonlinnan Riento		
Nea Tuomainen	Joroisten Urheilijat		33,59
Anniina Varis	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		30,87
Nelli Lötjönen	Kerimäen Urheilijat		31,71
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento	28,53	28,53
Anni Saksman	Savonlinnan Riento		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento	29,77	29,77
T13 60m aidat
Mahla Elomaa	Savonlinnan Riento		
Nea Tuomainen	Joroisten Urheilijat		13,81
Anniina Varis	Länsi-Uudenmaan Urheilijat		11,55
Nelli Lötjönen	Kerimäen Urheilijat		11,69
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento	11,00	10,53
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		12,68
T13 Korkeus
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento	134	139
Emilia Pirttijärvi	Savonlinnan Riento	141	141
T13 Moukari
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento		
Anni Saksman	Savonlinnan Riento	17,65	17,65
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		26,66
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
P13 Moukari
Teo Hietalahti	Savonlinnan Riento		22,78
P15 300m
Eetu Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		45,90
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		47,27
Konsta Kock	Viipurin Urheilijat	41,53	41,53
P15 100m aidat
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		19,25
P15 Moukari
Teo Hietalahti	Savonlinnan Riento		
Aarni Ikäheimo	Espoon Tapiot	34,27	34,27
Isko Kovanen	Joensuun Kataja	57,25	57,25
T15 300m
Peppi-Lotta Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet	47,12	46,98
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat	49,44	49,44
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
T15 80m aidat
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento	12,79	12,79
Siiri Väyrynen	Imatran Urheilijat		13,26
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		12,91
Silja Kallioinen	Mikkelin Kilpa-Veikot	13,18	13,18
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		15,23
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
T15 Korkeus
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		115
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		160
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		141
T15 Moukari
Vilma Härkönen	Savonlinnan Riento	59,20	59,20
Aino Ikäheimo	Espoon Tapiot	50,62	50,62
N17 100m aidat
Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot	15,36	15,36
Meeri Riiali	Imatran Urheilijat		
N17 Moukari
Tuuli Kammonen	Mikkelin Kilpa-Veikot	43,04	45,71
M19 Moukari
Arttu Härkönen	Savonlinnan Riento