Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Piirin myöntämä kilpailu
03.06. klo 17:30 Riennon ABC-kisa Ilmoittautuneet
Nimi (Sukunimi Etunimi)	Seura	                SB	PB
N 100m
Juulia Kokko	Imatran Urheilijat		12,31
Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento		
Lotta Kirvesmies	Mikkelin Kilpa-Veikot	13,09	12,93
Janika Pulkkinen	Savonlinnan Riento		
N 800m
Annina Walling	Polvijärven Urheilijat		
Helmi Laine	Savonlinnan Riento		
Eevi Kettunen	Polvijärven Urheilijat		
N Kolmiloikka
Lotta Kirvesmies	Mikkelin Kilpa-Veikot		12,56
Milla Pirkkalainen	Savonlinnan Riento		
Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
N Kuula
Roosa Rissanen	Savonlinnan Riento		
Henna Sallinen	Savonlinnan Riento		
Neea Käyhkö	Savonlinnan Riento		
M 800m
Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Jussi Karkkulainen	Pyhäselän Urheilijat		2.02,97
M Kolmiloikka
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento		
P7 40m
Jiri Makkonen	Savonlinnan Riento		
P7 Pituus
Jiri Makkonen	Savonlinnan Riento		
T7 40m
Iina Saksaman	Savonlinnan Riento		
T7 Pituus
Iina Saksaman	Savonlinnan Riento		
P9 40m
Eetu Oittinen	Savonlinnan Riento		
Veeti Nikkanen	Savonlinnan Riento		
P9 1000m
Eetu Oittinen	Savonlinnan Riento		
P9 Pituus
Eetu Oittinen	Savonlinnan Riento		
Veeti Nikkanen	Savonlinnan Riento		
P9 Kuula
Eetu Oittinen	Savonlinnan Riento		
T9 40m
Ella-Sofia Malinen	Savonlinnan Riento		
Essi Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
T9 1000m
Ella-Sofia Malinen	Savonlinnan Riento		
Ida Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T9 Pituus
Ella-Sofia Malinen	Savonlinnan Riento		
Essi Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
Ida Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T9 Kuula
Essi Silvennoinen	Savonlinnan Riento		
Ida Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
T11 60m
Venla Ek	Savonlinnan Riento		
Elina Ohtonen	Savonlinnan Riento		
Venla Malinen	Savonlinnan Riento		
Saana Vienola	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Julia Pirttijärvi	Savonlinnan Riento		
T11 1000m
Elina Ohtonen	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Lila Riissanen	Joensuun Kataja	3.45,05	3.45,04
T11 Pituus
Venla Ek	Savonlinnan Riento		
Elina Ohtonen	Savonlinnan Riento		
Venla Malinen	Savonlinnan Riento		
Saana Vienola	Savonlinnan Riento		
Eevi Saksman	Savonlinnan Riento		
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Julia Pirttijärvi	Savonlinnan Riento		
Sonja Lappeteläinen	Savonlinnan Riento		
T11 Kuula
Venla Ek	Savonlinnan Riento		
Elina Ohtonen	Savonlinnan Riento		
Venla Malinen	Savonlinnan Riento		
Lilli-Lotta Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Lotta Lindholm	Savonlinnan Riento		
Sonja Lappeteläinen	Savonlinnan Riento		
P11 60m
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
Elmo Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
Viljami Puustinen	Savonlinnan Riento		
P11 1000m
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
Elmo Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
P11 Pituus
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
Elmo Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Aleksis Kivelä	Polvijärven Urheilijat		
Viljami Puustinen	Savonlinnan Riento		
Oliver Viitanen	Kerimäen Urheilijat		
P11 Kuula
Otto Oittinen	Savonlinnan Riento		
Viljami Puustinen	Savonlinnan Riento		
T13 60m
Mahla Elomaa	Savonlinnan Riento		
Vilma Ulvinen	Savonlinnan Riento		
Helmi Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Aino Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Matilda Taavitsainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Netta Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Nelli Lötjönen	Kerimäen Urheilijat		
Emilia Pirttijärvi	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento		
T13 1000m
Netta Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Anni Saksman	Savonlinnan Riento		
T13 Pituus
Mahla Elomaa	Savonlinnan Riento		
Vilma Ulvinen	Savonlinnan Riento		
Helmi Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Aino Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Netta Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Nelli Lötjönen	Kerimäen Urheilijat		
Emilia Pirttijärvi	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
Mette-Maria Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento		
T13 Kuula
Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat		
Helmi Kutvonen	Savonlinnan Riento		
Aino Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Matilda Taavitsainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Lilli Tiainen	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Lindholm	Savonlinnan Riento		
Sara Ehrnrooth	Juvan Urheilijat		
Silja Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Anni Saksman	Savonlinnan Riento		
Mette-Maria Kotilainen	Lappeenrannan Urheilu-Miehet		
Martta Muuttoranta	Liperin Taimi		
Inca Ikonen	Savonlinnan Riento		
P13 1000m
Aapo Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
P13 Kuula
Teo Hietalahti	Savonlinnan Riento		
T15 100m
Mette Voutilainen	Savonlinnan Riento		
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
T15 800m
Peppi Seppänen	Kerimäen Urheilijat		
Oona Immonen	Savonlinnan Riento		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Aada Rautiainen	Kiihtelysvaaran Urheilijat		
Elsa Kairikko	Savonlinnan Riento		
T15 Kolmiloikka
Essi Nurmela	Savonlinnan Riento		
Sofia Kokko	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Jasmin Huuho	Pyhäselän Urheilijat		
T15 Kuula
Mette Voutilainen	Savonlinnan Riento		
Ella-Sofia Kaiponen	Savonlinnan Riento		
Veera Niittymäki	Savonlinnan Riento		
P15 100m
Aapo Turtiainen	Kerimäen Urheilijat		
Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Santtu Rautio	Kerimäen Urheilijat		
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
Matias Uusoksa	Liperin Taimi		
Soini Ripatti	Savonlinnan Riento		
P15 800m
Aapo Turtiainen	Kerimäen Urheilijat		
Antti Puustinen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aleksanteri Sippola	Liperin Taimi		
Matias Uusoksa	Liperin Taimi		
Ossi Mutikainen	Kerimäen Urheilijat		
Eetu Valtola	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aapo Heikkinen	Liperin Taimi		
P15 Kuula
Teo Hietalahti	Savonlinnan Riento		
N17 100m
Helmi Laine	Savonlinnan Riento		
Lotta Häkkänen	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aada Heiskanen	Savonlinnan Riento		
Emma Halonen	Savonlinnan Riento		
Nelli Paloheimo	Kerimäen Urheilijat		
Siiri Pirinen	Juvan Urheilijat		
N17 Kuula
Helmi Laine	Savonlinnan Riento		
Janna Huuho	Pyhäselän Urheilijat		
M17 100m
Veikko Korpikallio	Mikkelin Kilpa-Veikot		
Aatu Hartikainen	Savonlinnan Riento	11,63	11,63
M17 Kuula
Niko Tiihonen	Savonlinnan Riento